דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

כל פעם אני אומר לעצמי "טוב יללה לא משנה נקנה 5850 וזהו, נשחק סוף סוף כמו שצריך.." אבל תמיד יש לי את הקטע

שאני מרגיש כאילו אני מפספס משהו.. עד היום עם כל הכרטיסים של NV לא הייתה לי את ההרגשה הזאת זה די מוזר

הקטע הוא שNV יכולים להגיד "לנו יש X ולATI אין" כשלATI אין שום דבר שאין לNV...

כן נותן לא נותן.. אם אני קונה כבר חדש אני מעדיף שיבוא עם מגנזיום וחלון בגג..גם אם זה לא באמת יעזור לו לנסוע מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל סיקור והתוצאות שלו (טיפוסי שתבחר את התוצאות שאתה רוצה לראות). למשל, ראה פה:

http://www.hexus.net/content/item.php?item=24023&page=8

http://www.tweaktown.com/articles/3211/ati_radeon_eyefinity6_2gb_video_card_at_5760_x_1200/index11.html

ומה זה השטות הזאת עם unigine 1.0, :smile1: כבר ראינו איך ה-480 (וה-470) אוכל את ה-5870 ואת אחיו הכפול ב-unigine 2.

אגב, בדיקות OpenCL, הפרש משמעותי:

http://www.geeks3d.com/20100330/geforce-gtx-480-opencl-performance-tested

ולאחר שהסתבר כי הדמואים DX11 של ATI רצים על כרטיסי NV, עכשיו מצאו שדמו אחד של NV (טסלציה) עובד (\מקרטע) על 2gb 5870

http://www.brightsideofnews.com/news/2010/3/30/nvidias-island-directx-11-demo-works-on-amd-gpus.aspx

>אם מחברים 6 מסכים

http://www.anandtech.com/show/3621/amds-radeon-hd-5870-eyefinity-6-edition-reviewed/9

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/hd5870eyefinity6/14.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה זה למה אתה רוצה חישוקי סגסוגת וגג שמש.

האם מעניין אותך אהחסכון בדלק ואתה מעשן ברכב, או כדי להגיד יש לי.

כי זה יפה ::)

אני ממש לא מאלה של "יש לי" עובדה שאין לי חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה כל הדמואים האלה שמראים לכם

זו עבודה בעיניים

תפסיקו להאמין לכל דבר

אז הכרטיס יכול לחשב יותר פוליגונים - העצימו את הציפיפות של הדיספלייסמנט במים והם מפורטים יותר . אז מה. והכרטיס הבא יחשב יותר פוליגונים אז הפירוט שוב יעלה פי 2. מה הביג דיל.

כתבו שיידר במיוחד לGeforce כדי שידמא את הצבע של האוקיינוס בכמה רמות של חדירת אור (שקוף,כחול,ירוק)

אפשר לתכנת שיידר מאוד דומה גם לכרטיסים 3 דורות אחורה ולהראות איך שזה זז.

הכול עבודה בעיניים אל תאמינו לשום דבר דמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה בעיניים ? ;D הדמואים ניתנים להורדה, זה לא איזה סרטון מרודנר מראש... אם אתה לא בקטע של פוליגונים ופירוט גראפי -קנה קונסולה ?

שום כרטיס מלפני 3 דורות לא מסוגל להציג פירוט כזה ב-FPS סביר. אפשר לעשות מים יפים בכל מני דרכים, אבל המים פה זה רק דוגמא אחת

לשימושים בטסלציה של DX11, זה לא חייב לעניין אותך אבל לשם רוב העיניים מופנות בציפייה, בין היתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם אני אומר לעצמי "טוב יללה לא משנה נקנה 5850 וזהו, נשחק סוף סוף כמו שצריך.." אבל תמיד יש לי את הקטע

שאני מרגיש כאילו אני מפספס משהו.. עד היום עם כל הכרטיסים של NV לא הייתה לי את ההרגשה הזאת זה די מוזר

הקטע הוא שNV יכולים להגיד "לנו יש X ולATI אין" כשלATI אין שום דבר שאין לNV...

כן נותן לא נותן.. אם אני קונה כבר רכב חדש אני מעדיף שיבוא עם מגנזיום וחלון בגג..גם אם זה לא באמת יעזור לו לנסוע מהר.

פיזיקיס לא כזה פופלארי כמו שכבר ציינו פה, והוא גם לא יהיה פופלארי - זאת אומרת ההבדל יהיה גדול בין אם תשתמש בו או לא, כיוון שחברות המשחקים לא יכולות לפנות רק לאחוז מסויים(שנכון לעכשיו האחוז של מחזיקי כרטיסי ATI מהדורות האחרונים הוא גדול הרבה יותר משל , בזמן שATI מכרה כמה מיליוני עותקים מהדור החדש, דחתה את ההשקה שלה).

אלא אם כן, אתה רוצה להגיד "יש לי", לשלם יותר 600 ש"ח, לשלם יותר חשמל, לסבול מרעש, לסבול מעודף חום, ובמידה ותרצה לעשות OC - צד שלישי. משחקים בודדים תומכים בDX11, אז אתה מצפה שיותר משחקים יתמכו בפיזיקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס יש לי אשראי בלתי מוגבל חכיתי לקנות את הGTX החדשים (למרות ה 5970 שיש לי כרגע) אבל אחרי אכזבה כזו אני מעדיף לחכות עד שיצא משו שבאמת שווה להחליף בעדו כי אני משחק על רזולוציות מעל הסטנדרט( 2560X1600 ) אבל כניראה שגרגע לא שווה את ההחלפה ואני פאן בוי של ATI חשבתי לנסות קצת NV אבל אחרי הסיבוב הזה כניראה שאחכה ל 6000+ של ATI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ למה לחכות? אתה רוצה להגיד לי שה-5970 לא מספק אותך? :o המפלצת הזו מריצה לי הכל על הכי גבוהה בלי לגמגם אפילו. (חוץ מקרייסיס, אבל אני בטוח שאתה לא תשדרג כרטיס רק בשביל קרייסיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=432100.msg3892161#msg3892161 date=1270090422]

תכלס יש לי אשראי בלתי מוגבל חכיתי לקנות את הGTX החדשים (למרות ה 5970 שיש לי כרגע) אבל אחרי אכזבה כזו אני מעדיף לחכות עד שיצא משו שבאמת שווה להחליף בעדו כי אני משחק על רזולוציות מעל הסטנדרט( 2560X1600 ) אבל כניראה שגרגע לא שווה את ההחלפה ואני פאן בוי של ATI חשבתי לנסות קצת NV אבל אחרי הסיבוב הזה כניראה שאחכה ל 6000+ של ATI...

טוב מבינים מזה שאתה טחון בכסף אז אם אין לך מה לעשות איתו אמסור לך את מספר החשבון שלי בפרטי.

נו מה אתה רציני אתה כותב פה שאתה רוצה להחליף את ה5970? הכסף הפסיק אתמול לצמוח על העצים היום עובדים בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ למה לחכות? אתה רוצה להגיד לי שה-5970 לא מספק אותך? :o המפלצת הזו מריצה לי הכל על הכי גבוהה בלי לגמגם אפילו. (חוץ מקרייסיס, אבל אני בטוח שאתה לא תשדרג כרטיס רק בשביל קרייסיס)

זה מה שהאתרים מוכרים לכם אחרי אובר קלוקים מטורפים בתכלס בלי בנצ'ים מפוברקים מטרו 2033 לא רץ לי טוב על הכי גבוהה למשל ,ויש פה ושם כמה משחקים שלפעמים בסצנה מסויימת יש נפילת FPS כמו STLKER החדש ועוד כמה אז שלא יבלבלו לכם תשכל עם בנצים שמראים 50-60 FPS ברזולוציה הזו כי יש קטעים שההFPS הזה נופל ל15 גם בכרטיסים הכי חזקים שיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזיקיס לא כזה פופלארי כמו שכבר ציינו פה, והוא גם לא יהיה פופלארי - זאת אומרת ההבדל יהיה גדול בין אם תשתמש בו או לא, כיוון שחברות המשחקים לא יכולות לפנות רק לאחוז מסויים(שנכון לעכשיו האחוז של מחזיקי כרטיסי ATI מהדורות האחרונים הוא גדול הרבה יותר משל , בזמן שATI מכרה כמה מיליוני עותקים מהדור החדש, דחתה את ההשקה שלה).

אלא אם כן, אתה רוצה להגיד "יש לי", לשלם יותר 600 ש"ח, לשלם יותר חשמל, לסבול מרעש, לסבול מעודף חום, ובמידה ותרצה לעשות OC - קירור צד שלישי. משחקים בודדים תומכים בDX11, אז אתה מצפה שיותר משחקים יתמכו בפיזיקס?

יש לך כדור בדולח שמגלה את העתיד...?

איך קבעת זאת? לבנתיים הרשימה של משחקי פיזיקס רק גודלת, במיוחד שכרטיסי פרמי יריצו את הטכנולוגיה טוב יותר.

לי זה ממש לא משנה איזה של פיזיקס תנצח, העיקר שפיזיקס משפר את חווית המשחק בהרבה.

אישית, אני אוהב משחקים שדומים למציאות במראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שפיזיקס לא יצליח בעתיד היא שכל השחקניות הגדולות בשוק חוץ מ EPIC לא רוצות לתמוך בו. כל המשחקים שיוצאים או שהם משתמשים ב UE3 שמגיע עם פיזיקס בילד אין או שהם של מפתחות קטנות (כמו המפתחים של CRYOSTASIS והמפתחים של METRO 2033). המפתחות האחרות או שמשתמשות בפיתוח שלהן (CRYTEK) או ב HAVOK/משהו מקביל אחר.

סיבה נוספת היא שפיזיקס מוגבל לכרטיסים של NVIDIA וכניראה שזה לא ישתנה בשנים הקרובות. גם אמרו שגם במקרה ש יציעו לשלב תמיכה בכרטיסים של ATI הם לא יעשו את זה, במקום זה הם עוזרים לפתח גירסאות OPENCL של HAVOK ו Bullet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=432100.msg3892265#msg3892265 date=1270110567]

זה מה שהאתרים מוכרים לכם אחרי אובר קלוקים מטורפים בתכלס בלי בנצ'ים מפוברקים מטרו 2033 לא רץ לי טוב על הכי גבוהה למשל ' date='ויש פה ושם כמה משחקים שלפעמים בסצנה מסויימת יש נפילת FPS כמו STLKER החדש ועוד כמה אז שלא יבלבלו לכם תשכל עם בנצים שמראים 50-60 FPS ברזולוציה הזו כי יש קטעים שההFPS הזה נופל ל15 גם בכרטיסים הכי חזקים שיש...

[/quote']

"מספרים לכם"? חביבי, יש לי את הכרטיס הזה. הוא לא צונח לי בשום משחק חוץ מקרייסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...