דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

לשקיע כסף בשביל משחק אחד אולי לא נשמע לכם הגיוני, אבל אם תנסו להזכר כמה אנשים אתם מכירים שקנו PS2\3 או רק בשביל

משחק אחד (!) שהוא כמובן פרו אבולשן אתם תבינו שלהשקיע עוד כמה מאות זה לא סוף העולם..

אני יודע שזה נשמע מגוחך ובאמת במחיר היום של 5850 קשה למצוא תמורה ויחס למחיר כזה..

אבל מי שרוצה להיות מרוצה יוסיף את ה300-400 שקל או שיחכה לירידות מחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המממ אני חושב שיותר אנשים קנו XBOX360 וPS3 בשביל METAL GEAR SOLID 4 ובשביל GTAIV ולא בשביל "פרו" :)

בכל אופן אין מה לעשות אלא להמתין בסבלנות לעליית הכרטיסים לארץ הקודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם יכולים להגיד על PHYSX שזה רק מוסיף כמה אפקטים אם כל התעשיה של הכרטיסי מסך רודפת אחרי עוד כמה פוליגנים.

גרפיקה טובה ופיזיקה טובה זה שני דברים שאפשר להסתדר בלעדיהם, או אפשר שלא להסתדר בלעדיהם, אי אפשר להגיד שגרפיקה זה חשוב אבל פיזיקה זה לא.

אתה צודק, וזה שלא רואים היום הרבה משחקים שתומכים בפיזיקס ושאלו שתומכים לא מוסיפים יותר מדי, לא אומר כלום על העתיד לבוא.

הלוואי וכולם היו משקיעים יותר במנוע הפיזיקלי של משחקים. אבל במצב הנוכחי, היתרון ש PHYSX נותן הוא כ"כ זניח שאני אישית לא הייתי משלם יותר תמורתו.

במידה ומשחקים בעתיד ינצלו את ה PHYSX לדברים שווים באמת, אני אשנה את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Interview with Nvidia’s Bryan Del Rizzo on the GTX400 series @ PAX East (Senior PR Manager of Consumer Products)

T

echREACTION.net: Previously you’ve had dual GPU cards such as the GTX 295. Do you have any plans to do the same thing with the GTX 480 GPU?

Bryan Del Rizzo: So we can’t comment on that today, we haven’t announced any product. But I have to kind of laugh because when we launched the GeForce GTX 285, there were a lot of rumors that said we couldn’t do a dual GPU product with that chip. They said it was architecturally impossible, it was too power hungry, it would just be impossible to do. And of course we brought the GTX 295 to market; it did really well! (laughs) So, if you look at the history of Nvidia, you can probably pretty much figure out what we’re going to do, but I can’t give you a confirmation on that today

http://www.techreaction.net/2010/03/27/pax-east-interview-with-nvidias-bryan-del-rizzo-on-the-gtx400-series/

יאלה בקרוב נראה כפול ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי nvidia

GTX275 - Maximum Graphics Card Power - 219W / Minimum Recommended System Power - 550W

GTX295 - Maximum Graphics Card Power - 289W / Minimum Recommended System Power - 680W

GTX470 - Maximum Graphics Card Power - 215W / Minimum Recommended System Power - 550W

GTX49x - Maximum Graphics Card Power - ___W / Minimum Recommended System Power - ____W

1. אין מה לזלזל בשיפור הביצועים (והיכולות) מ-gtx275 ל-gtx470, באותה צריכת מתח ~

2. יש בעייה מיוחדת עם כפול ליבה ב נאמר... עד 300W ? (כמו למשל 5970)

3. לפי ה-scaling של הפרמי ב- מביקורות, זה יכול לצאת מעניין. ^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין באמת למה ATI לא עושה כמו NVIDIA ומפתחת את הstream שלהם? למה הם לא מרימים אתר לתוכנות כאלה שמשתמשות בכרטיסים

ניראה לי ש עזבו את כל הקטע של ה stream, הם מתמקדים יותר במעבר לחלופות גמישות יותר כמו OPENCL שאמור לאפשר את אותם דברים בלי ההגבלות שנגרמות מ stream ו CUDA.

בקשר לפיזיקס, בחלק לא קטן מהמקרים NVIDIA דורשת שילוב שלו למי שרוצה את התמיכה שלה (נפוץ יותר אצל המפתחות חסרות התקציב), החברה היחידה שתומכת בפיזיקס מרצון ובאמת יש לה כוח היא EPIC. בעבר גם מפתחות שעובדות עם EA (כמו DICE ו CRYTEK) שיתפו פעולה עם NVIDIA אבל כניראה שהן לא היו מרוצות כי המשחקים האחרונים של המפתחות האלה מתבססים פחות על התמיכה של NVIDIA.

בקשר למוצר נגדי מ , החברה הציגה שנה שעברה גירסת הדגמה של HAVOK שעובדת עם OPENCL, אחרי שהם הגיעו להסכם מחודש עם אינטל כניראה ש 2 החברות יקדמו את HAVOK ביחד, כל אחת מהסיבות שלה.

נ.ב.

Just Cause 2 משתמש גם ב HAVOK (כניראה בגירסת הקונסולות), מה שמעלה את השאלה למה להשתמש בפיזיקס בגירסת המחשב, הסיבה היחידה היא תמיכה כספית מ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...