דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

תיאורתית, ועוד איך שכן, תהיה בטוח שיש תחליפים לGPGPU של קודה, אני מדבר כמובן על GPGPU בדרכים אחרות.

מעשית? בתכלס לא ממש, פיזיקס זאת טכנולוגיה שהיא READY TO GO בכל מצב.

ריאליזם יש גם בDX11, וDX11 זה לא פיצ'ר חמוד, זה פריקינג ,

ושוב, אשלם על פיזיקס, אשלם סכום ראוי במידה ותדירות השימוש שלי תהיה גדולה, אתה מוזמן להסתכל בחשבון הסטים שלי ולספור מכל המשחקים בכמה יש תמיכה בפיזיקס, אתה לא תגיע ל8%

אגב כשהיה לי לא מזמן כרטיס מוקדש, אני הפכתי כל אבן ואבן כדיי לשחק בכול כותרי הפיזיקס הגדולים... זה נגמר מאוד מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרו DX11 הוא יותר מעוד פיצ'ר, ניראה לי שהרוב פה מספיק מבוגרים בשביל לזכור מה קרה עם GF4 ועם הבחירה של לא לשלב DX9 בכרטיסים. חוץ מזה שבניגוד ל DX10 ב DX11 באמת משתמשים.

אפשר לינק לכתבה על זה או משהו? פעם ראשונה שאני שומע על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר ש ...

מאיץ החלקיקים החדש, הגדול והמפותח ביותר, LHC , שנמצא בשוויץ,

לא יכול לפעול בתפוקה מלאה כי ...

אין לו מספיק חשמל לאחר ההשקה של FERMI

חוץ מזה ...

זו תוצאה פוטנציאלית וריאלית של הפעלת שילוש SLI של 480 K A B O O M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום מצחיק.

כשיצא הכרטיסי DX 11 כולם ישר אמרו "עזוב אותך DX11 למה לשדרג...אין היום משחקים בכלל לזה...ובכלל יהיו ?"

כל החרייאטים שאמרו את זה בצורה זו או אחרת בפורום קנו בסוף ATI 5XXX.

מי שאמר שNV כיוונו למקום שהוא לא מה שציפיתם - זה נכון !

חוץ מזה שאני ידעתי שהכרטיסים יהיו יקרים להחריד - ועם כל הכבוד זה הדבר היחיד שמדאיג.

הרעש - לא מזיז לי את האוזן....כשמשחקים משחקים תאמינו לי שאני שומע יותר חזק ברמקולים.....וכל אלה פה שחושבים לקנות כרטיס מסך כזה ומסתפקים ברמקול מובנה של המסך - רק אתם רשאים להתלונן !

החום - יש לי שלוש מילים - SO FUCKING WHAT ?

גם שלי מגיע ל96 מעלות....זה ממש לא הפריע לי לשחק בכל המשחקים במקסימום הכל כולל פילטרים ברזולוציה של 1920*1200 (טוב נו אולי רק CRYSIS לא רץ חלק)

לגבי החשמל.....פוף....הנה התפוצצה הבועה שמי שלא הבין שהם כיוונו לאנשים עם כסף (בזבזנים לא כמוכם) ועם מערכת I7 שרק המעבד צורך 100W ושיש לבנאדם ספק רציני....או במילים אחרות HIGH END GAMER.

ושוב אני אגיד המחיר לא מוצדק.....לפחות לא בארץ....אבל עוד כמה חודשים גם עם מחיר לא מוצדק ה285 שלי ימצא את היורש שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה "יש לי"

אתה כנראה בנאדם שקונה רק דברים שבאמת מועילים ואפשר לעשות איתם משהו..(בטח!)

אם היית חי לפי צורך בלבד אז שני שדברים, או שהיית מוציא כסף בעיקר על אוכל ומחיה

או שהיית צריך לקנות בלי הפסקה דברים כדי למלא צורך "חדש" שגילית אצלך..

יש אנשים שקונים לא כדי להגיד "יש לי" אלה כדי שאם יהיה צריך אז אפשר להשתמש.

אבל פסדר אנשים שנוסעים במשפחתומטיות תמיד יגידו "בשביל מה צריך BMW\MB\AUDI? להוציא פי2 כסף בשביל להגיע לאותו מקום?"

אם הכרטיסים של NV היו במחירים נורמלים הייתי כבר קונה, חבל שבארץ פשוט שוחטים, רוצים קרוב ל2000 שקל על GTX470 :s07:

אני לא מתכוון לקנות כרטיס מסך יותר מ1500 שקל.. כל הכרטיסים שלי לא היו יותר מהסכום הזה ואני לא מתכוון לשנות את המסורת.

אם לא יהיה מה לעשות נתפשר ב5850.. וכן אני מרגיש שזאת התפשרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיסים של NV היו במחירים נורמלים הייתי כבר קונה, חבל שבארץ פשוט שוחטים, רוצים קרוב ל2000 שקל על GTX470 :s07:

אני לא מתכוון לקנות כרטיס מסך יותר מ1500 שקל.. כל הכרטיסים שלי לא היו יותר מהסכום הזה ואני לא מתכוון לשנות את המסורת.

סבלנות המחיר ירד, אני בכלל מחכה לגרסאות קרור צד שלישי.

אין מה למהר כרגע, כמות משחקי DX11 עדיין במיעוט.

ת' אמת אני בכלל רוצה לרנדר עליו בעזרת , זה פשוט מדהים כמה זה ישפר לי את העבודה.

http://www.3d-test.com/interviews/mental_4.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות המחיר ירד, אני בכלל מחכה לגרסאות קרור צד שלישי.

אין מה למהר כרגע, כמות משחקי DX11 עדיין במיעוט.

ת' אמת אני בכלל רוצה לרנדר עליו בעזרת CUDA, זה פשוט מדהים כמה זה ישפר לי את העבודה.

http://www.3d-test.com/interviews/mental_4.htm

אם היה לי כרטיס נורמלי לא הייתי ממהר בכלל

אבל כבר דחיתי את כל הכרטיסים מגרסאת GTX200 כששמעתי שיצא DX11

ואני סוחב עם ה9600 הזה יותר מידי.. אם לא הייתי אונס אותו בOC בכלל הייתי מתבאס ממנו

אתמול השתגעתי התחלתי להעלות ל830-840 לליבה זה כבר לא נותן כלום וגם לא יציב יש משחקים שגם קורסים

ד"א ראיתי גם 480 בסביבות 2600 שקל.. האמת שציפיתי פה ליותר..

ושניהם בהזמנה מוגדמת.. כמה זמן לוקח לדברים להכנס לשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה בנאדם שקונה רק דברים שבאמת מועילים ואפשר לעשות איתם משהו..(בטח!)

אם היית חי לפי צורך בלבד אז שני שדברים, או שהיית מוציא כסף בעיקר על אוכל ומחיה

או שהיית צריך לקנות בלי הפסקה דברים כדי למלא צורך "חדש" שגילית אצלך..

יש אנשים שקונים לא כדי להגיד "יש לי" אלה כדי שאם יהיה צריך אז אפשר להשתמש.

אבל פסדר אנשים שנוסעים במשפחתומטיות תמיד יגידו "בשביל מה צריך BMW\MB\AUDI? להוציא פי2 כסף בשביל להגיע לאותו מקום?"

אתה מדבר על 2 דברים שונים לחלוטין...

כשאני עובר מהמזדה 3 לBMW יש שיפור משמעותי בחווית הנהיגה, בנוחות הנסיעה וכיו"ב

כשיש לך מאזדה 3 עם דלקן (צריכת הדלק לא מעניינת אותך) אז לשים עליה חישוקי סגסוגת זה שופוני נטו ("יש לי")

זה לאו דווקא רע, פשוט להכחיש את זה זה מפגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על 2 דברים שונים לחלוטין...

כשאני עובר מהמזדה 3 לBMW יש שיפור משמעותי בחווית הנהיגה, בנוחות הנסיעה וכיו"ב

כשיש לך מאזדה 3 עם דלקן (צריכת הדלק לא מעניינת אותך) אז לשים עליה חישוקי סגסוגת זה שופוני נטו ("יש לי")

זה לאו דווקא רע, פשוט להכחיש את זה זה מפגר

דבר אחד אני לא מכחיש.. שכן איכפת לי מיופי ואני מוכן להשקיע בזה גם אם זה לא יתן לי משהו

אם עוד אנשים היו חושבים כמוני היו הרבה יותר מכוניות יפות בארץ אבל פה כולם מפחדים שיחשבו שהם "מתלהבים" בגלל אנשים כמוך

אנשים פה משקיעים במארזים ים כסף בשביל שיהיה מיוחד ומגניב ויפה כמו הHAF שלך

אז מה ההבדל פה? לא יכלת להסתפק במשהו יותר זול שיתן אותה תמורה? אפשר לקרוא לזה "שופוני" ואפשר לקרוא לזה תחביב..

בקיצור אני כן רוצה סימולצית מים, אני כן רוצה פיזיקה יותר מציאותית ותוספת אפקטים.. אם NV יכולים לתת לי יותר

אני כמובן לשלם קצת יותר.. אבל רק קצת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מכחיש.. שכן איכפת לי מיופי ואני מוכן להשקיע בזה גם אם זה לא יתן לי משהו

אם עוד אנשים היו חושבים כמוני היו הרבה יותר מכוניות יפות בארץ אבל פה כולם מפחדים שיחשבו שהם "מתלהבים" בגלל אנשים כמוך

אנשים פה משקיעים במארזים ים כסף בשביל שיהיה מיוחד ומגניב ויפה כמו הHAF שלך

אז מה ההבדל פה? לא יכלת להסתפק במשהו יותר זול שיתן אותה תמורה? אפשר לקרוא לזה "שופוני" ואפשר לקרוא לזה תחביב..

בקיצור אני כן רוצה סימולצית מים, אני כן רוצה פיזיקה יותר מציאותית ותוספת אפקטים.. אם NV יכולים לתת לי יותר

אני כמובן לשלם קצת יותר.. אבל רק קצת :P

את הHAF קניתי כי אני משתגע מרעש, הוא מכוער טיל, למצוא לו מקום זה פרוייקט וכל פעם שאני צריך להזיז אותו זה פריצת דיסק. מה שהוא כן עושה טוב זה להזיז ים אוויר ולשמור על טמפ' נמוכות++ בשקט מופתי (ושוב, הוא מכוער טיל, באמת שאין דברים כאלה)

וזאת הנקודה, אתה רוצה את כל האפקטים האלה, קנה 5870 + 9600 פסיבי יד שניה, יצא יותר זול בקניה, יותר זול בשימוש (פחות חשמל וכו'), יותר שקט ואתה תהנה מכללללללל האפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הHAF קניתי כי אני משתגע מרעש, הוא מכוער טיל, למצוא לו מקום זה פרוייקט וכל פעם שאני צריך להזיז אותו זה פריצת דיסק. מה שהוא כן עושה טוב זה להזיז ים אוויר ולשמור על טמפ' נמוכות++ בשקט מופתי (ושוב, הוא מכוער טיל, באמת שאין דברים כאלה)

מה מכוער?

הוא גברי מחוספס וחתיך!

מה אני אגיד עם ה AMMO שיושב לי פה למטה?

כולם אומרים שהוא הדבר הכי מכוער עלי אדמות אבל בעיניי הוא חתיך יותר משלך ;D

P1020801E_s.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...