דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

מה הקטע של כולם עם טמפ'?

תמיד אפשר לקנות כרטיס עם אחר שהוא לא סטוק ואני מאמין שכל מי שמתעסק עם קצת OC משנה את ההגדרות של המאוורר או בונה פרופיל אחר למהירות מאוורר מול טמפ'...

קודם כל, טוב שהם יצאו , עכשיו יש עוד אלטרנטיבה בשוק (שזה תמיד טוב ולא משנה מי האלטרנטיבה) , אולי בהמשך נתחיל לראות ירידת מחירים שתוביל לתחרות גדולה עוד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבחינת ביצועים הוא בין ה5970 ל 5870

למה הוא עולה 2800 שקל ?

ה470 עולה 2000 שקל וגם הוא שווה ערך כמעט ל 5850 שעולה 1300+\-

יש מישהוא שיקנה את הכרטיסים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אני לא מבין את כל האנשים שצצים עם כל מיני פתרונות לבעיות של הGTXים?!!?

חברה הכרטיס דפוק , נמכר במחיר מופקע משתווה פחות או יותר לסדרה של ה5000 מבחינת ביצועים ואני צריך להשקיע עוד מאות שקלים בקירורים ומארזים שקטים כדי להרגיש טוב עם עצמי???

אגב החליטו שהם לא הולכים למכור את הכרטיס הזה :)

נוידיה בדרך הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה ש NVIDIA לא יספקו יותר צ'יפים ל XFX, צעד מפגר ביותר וכל זה כי XFX התחילו ליצר גם כרטיסי מסך של ATI. רק מראה כמה NVIDIA הפסיקו לחשוב בהיגיון בשנים האחרונות. יכול להיות שהם יפסיקו את הקשר שלהם עם עוד כמה חברות קטנות יותר, עוד כש 8800 יצא דיברו על הדברים האלה (רק שאז XFX הייתה ברשימת השותפות החזקות של NVIDIA).

עוד חדשה מעניינת, יש מחסור ענק בכרטיסי FERMI...בקיצור כל מה שהם אמרו על המעבר מ DX10.1 פשוט לפרמי ואיך שזה עזר להם להגדיל את המלאי של ה FERMI היה בולשיט אחד גדול, בסופו של דבר התוצאה היא בדיוק אותה תוצאה שראינו עם ATI לפני חצי שנה.

http://www.fudzilla.com/content/view/18277/1/

שלא לדבר על זה שבחלק גדול מהעולם העלו את המחיר של הכרטיס הרבה מעל המחיר שמומלץ של שמראש היה גבוה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ירידות וקטילות לפרמי, נו... להזכיר לכם את הכרטיסים הראשונים של ATI מדור 48XX, לפני קרור צד שלישי ודרייברים בשלים.

שכחתם הא... הכרטיסים האלו היו רעשנים ובקלות מגרדים את 90-100 מעלות, במיוחד שמרחו להם משחה תרמית מתוצרת עזה.

אין מה לעשות לכל חברה יש תקופות פחות טובות, ATI לפני דור כרטיסי 48XX היו גרועים.

אנוידיה יותר משקיעים בחדשנות ויש לזה מחיר, פיזיקס ירוץ טוב יותר על סדרת פרמי, כרטיסי קוודרו מקצועיים מבוססים פרמי ירנדרו באיכות ריי-טרייס כמעט בזמן אמת.

משחקי DX11 ינצלו טוב יותר את ארכיטקטורת פרמי.

ולכל אלו שחושבים שפיזיקס זה סתם פיצ'ר, חברה צאו מהסרט! יש הבדלים שמיים וארץ בגרפיקה ואיכות האפקטים שפיזיקס מופעל.

הכרטיסים רק יצאו... נחכה לצד שלישי, אני מאמין שיהיה עוד שיפור רציני עם דרייברים בשלים. צריך לתת הזדמנות למוצר, התחרות כבר תוריד את המחיר.

ולכל הפנבויים של ATI, פרמי עם דרייברים ראשונים כבר מהירים יותר, וספק-כוח של 550W זה כבר הפך לבררת מחדל היום לכל שקונה מחשב.

אז תתבגרו... ותנו לתחרות לעשות את שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מרגיש ממש ממש רע ...

הפכת לFANBOY של כשהם היו מוצלחים ואז הם נפלו

ואז הפכת לNV FANBOY ועכשיו הם נופלים - כנראה שעדיף לחובבי הATI שתישאר בצד של NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מרגיש ממש ממש רע ...

הפכת לFANBOY של כשהם היו מוצלחים ואז הם נפלו

ואז הפכת לNV FANBOY ועכשיו הם נופלים - כנראה שעדיף לחובבי הATI שתישאר בצד של NV

אני לא פאנבוי של אף חברה ומותג, הכרטיסים של ATI מעולים ונותנים יחס תמורה לכסף טוב יותר כרגע.

אבל... אני לא רק וחשוב לי בתוכנות מקצועיות טובים יותר, אפשר להתוכח בלי סוף על העניין ל-NV יש טובים יותר.

ולמה NV נופלים? שבשורה התחתונה יש להם מוצר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בפורום הזה עשו רושם שNV נופלים אבל ת'כלס הם בסדר גמור. בשום פורום ואתר בעולם לא משפילים אותם כך כמו שעושים בפורום הזה. זה רק מראה עד כמה אתם נחותים ולא מבינים מהחיים כלום. פשוט מגעיל לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בפורום הזה עשו רושם שNV נופלים אבל ת'כלס הם בסדר גמור. בשום פורום ואתר בעולם לא משפילים אותם כך כמו שעושים בפורום הזה. זה רק מראה עד כמה אתם נחותים ולא מבינים מהחיים כלום. פשוט מגעיל לקרוא

אני מאמין, שהמצב הזה נובע מזה שלרובם יש כרגע כרטיסי ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים, אני משוטט ברשת ולא רק כאן בדר"כ ובכל מקום אני קורא משפטים דומים על NV...

אני חושב שNV די נפלה בסביבוב הזה אבל אני די בטוח ששוב נראה הפתעות בעתיד ותחרות צמודה ביותר וזה טוב כי זה מביא הברקות. :)

אני אישית באמת לא פאנבוי של ATI (למרות האווטר הצעקני) אבל אני לא אשקר שאני ממש מעריך את סדרת הכרטיסים החדשה שלהם ולא מבין איך NV מעזים להוציא סדרה שכזו, בכזה איחור ועם כאלו נתונים ובאילו מחירים. זה מבחינתי מראה על זלזול בלקוחות שכן הם מסתמכים על טיפשות של לקוחות שמנפחים להם את המוח עם "NV תמיד טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...