דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

צריך לחכות לפחות גירסאת אחת או שתיים כדי לראות אם יש מגמת שיפור כלשהי, אם אין, הדור הזה של NV פשוט מיותר, מציע שיפור זניח לעומת ATI במחיר מוגזם ולא לשכוח שהוא צריך גם ספק יקר בהרבה ועלות הפעלה חודשית (חשמל...) גבוהה משמעותית ואחרי תקופת שימוש מסויימת תצטרכו מכשיר שמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הביקורות המענינות יותר הן כמובן אילו שמראות מינימום FPS בכל המבחנים:

השיפור במינימום FPS גדול יותר מהשיפור בממוצע FPS.

בנוסף אנוידיה הודיעו כי הנושא של פגיעת הביצועים ברזולוציות הגבוהות כבר בטיפול בדריבר.

וכמובן שאפשר לצפות לתוספות ביצועים עם דריברים עתידיים.

נראה שה-GTX470 הוא הכוכב של ההשקה הזאת (עליו בניתי), הפעם מוביל על ATI ביחס ביצועים לדולד.

חזק יותר מ-5850 לרוב, כאשר לפעמים גם משתווה ואף עוקף את ה-5870. מוביל באיכות תמונה (AA/AF/AO/AJS), פגיעת ביצועים קטנה יחסית מ-AA. תומך PhysX / / 3DVision - ומציג שיפור ביצועים ניכר לטובתם, כמו גם ב Tesselation ו-RayTracing.

אין ספק שהכרטיס הזה הוא קנייה בטוחה. הוא אומנם מפסיד ביחס ביצועים לוואט אבל צריכת החשמל לא כזאת נוראית וזה לא מה שיפריע לרובינו.

OC גם הוא יודע לעשות. הטמפ' - שום דבר שקירור נורמאלי לא יכול לפתור, או התעסקות עם הגדרות מהירות סיבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות המענינות יותר הן כמובן אילו שמראות מינימום FPS בכל המבחנים:

השיפור במינימום FPS גדול יותר מהשיפור בממוצע FPS.

בנוסף אנוידיה הודיעו כי הנושא של פגיעת הביצועים ברזולוציות הגבוהות כבר בטיפול בדריבר.

וכמובן שאפשר לצפות לתוספות ביצועים עם דריברים עתידיים.

נראה שה-GTX470 הוא הכוכב של ההשקה הזאת (עליו בניתי), הפעם מוביל על ATI ביחס ביצועים לדולד.

חזק יותר מ-5850 לרוב, כאשר לפעמים גם משתווה ואף עוקף את ה-5870. מוביל באיכות תמונה (AA/AF/AO/AJS), פגיעת ביצועים קטנה יחסית מ-AA. תומך PhysX / / 3DVision - ומציג שיפור ביצועים ניכר לטובתם, כמו גם ב Tesselation ו-RayTracing.

אין ספק שהכרטיס הזה הוא קנייה בטוחה. הוא אומנם מפסיד ביחס ביצועים לוואט אבל צריכת החשמל לא כזאת נוראית וזה לא מה שיפריע לרובינו.

OC גם הוא יודע לעשות. הטמפ' - שום דבר שקירור נורמאלי לא יכול לפתור, או התעסקות עם הגדרות מהירות סיבוב.

בנתיים עם כל הדרייברים האחרונים שהם הוציאו רק ירידות בביצועים קיבלתי, שלא נדבר על קראש בגלל פיסיקס במשחק METRO

ודברים כאלה.. הגיע הזמן שיחזרו לעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרים קיבלו שיפורי ביצועים, ואני בטוח שלא לכולם metro קורס (לי הוא לא). אני לא זורם עם הנקודה שלך. :nixweiss:

תמיד יכולות להיות בעיות פה ושם, לרוב יש פתרון לדברים האלה. אני מבטיח לך שאנוידיה לא מפגרים בפיתוח דריבר ביחס ל-ATI למשל...

לגבי הרעש של סטוק של ה-480, סתם מנפחים את העניין:

http://www.guru3d.com/news/geforce-gtx-480-noise-levels-debunked/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרעש של קירור סטוק של ה-480, סתם מנפחים את העניין:

http://www.guru3d.com/news/geforce-gtx-480-noise-levels-debunked/

שלום IN ELITE

לא. אחרי 92-93 מעלות הקירור מרעיש. (50db)

בסרטון רואים שהם לא הגיעו מעל 89 ועוד עם FURMARK ברזולוציה נמוכה, הם צריכים להגביר את הלחץ על הכרטיס כדי לתת תוצאות אמיתיות.

יותר אמין

http://www.hardocp.com/article/2010/03/26/nvidia_fermi_gtx_470_480_sli_review/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן בחישוב שלהם ה5850 עולה 325$ כשאפשר למצוא אותו בהרבה פחות:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814102884&cm_re=5850-_-14-102-884-_-Product

אחלה להשקת הפרמי..

ואין מצב שהGTX 470 יעלה 349$ בחודש-חודשיים הקרובים.. הייתי מצפה ל399$ בהתחלה ול369$ בהמשך..

וברגע שה470 יעלה באמת 349$, ATI כנראה יורידו מחירים ל5850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של כרטיסי ATI באמת לא ירדו משמעותית, בטח לא בזמן הקרוב

מה שהופך את העסק לטריקי שוב. באמת עניין של בחירה אישית, בדיוק כמו שהיה עם GTX260 VS HD4870

ויכוחים יהיו קצת מיותרים פה.

מה שכן עם קיומו של GTX470 אני לא ממש רואה סיבה לGTX480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי תגובות לגבי כל המתלוננים על הרעש של הכרטיס....

א.לא זכור לי שבעלי פרארי מתלוננים על זה שהמנוע שלהם רועש (במיוחד לא במהירויות שמכוניות אחרות לא חולמות עליהן)....ואתם ?

ב.היום כשלכל אחד יש 5.1 (או יותר) אני די בטוח שהוא ישים מספיק ווליום כדי להינות מהמשחק עם או בלי הרעש של הכרטיס מסך....בוא נגיד שאצלי הרעש של הפן לא מורגש כשמשחקים :)

לגבי החום.....SO FUCKING WHAT.....אז NV עשו במקומכם את הOC ועכשיו כשהוא חם כל כך לא תוכלו לעשות....להזכירכם לא קניתם מקרר אלא כרטיס מסך ביצועיסט !

לגבי החשמל.....תחשבו על ספק הכח כמו תידלוק של אוקטן 98....כן יקר יותר....אבל תקבלו אחלה ביצועים P:

לגבי המחיר - בהחלט יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים נקודה פה, גם אם ההבדל היינו רק 77$ (349 + 7 משלוח, לעומת 279 כולל משלוח).

בארץ ההבדל יהיה סביב ה400 ש"ח.

וכן זה שהכרטיס מגיע ל94 מעלות במאמץ (ולא בארץ חמה כמו שלנו), וזה שהוא לוקח 215W זה כן אומר משהו, זה אומר שלא תוכלו להמהיר אותו בלי לשים את המאורר על 60% שירעיש כמו מטוס סילון.

לעומת זאת במקרה של הרדאון 5850 אנחנו מקבלים כרטיס שאחרי המהרה של 15% (הם עושים זאת בקלות לפי מה שהבנתי, יודעים מה, אפילו רק 10%). עדיין יהיה קריר יותר, שקט יותר, ויצרוך פחות חשמל.

אז מה קיבלנו פה בעצם, שאחרי של ה5850 הביצועים ישתוו, הכרטיס יקח פחות חשמל, ויתחמם פחות וכנראה גם ירעיש פחות במאמץ, וכל זה בעלות של 77$ פחות.

אבל מצד שני באמת יש אנשים שצריכים את הCUDA, וחושבים שפיזיקס זה העתיד. אך עדיין לעניות דעתי, לאנשים שרוצים נטו גיימינג (רוב רובנו), ה5850 משתלם הרבה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...