דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

אני לא הופך אותן לדבר טוב....אני רק אומר שהעולם לא ורוד ובטח לא מושלם....ולהתלונן שאוי אוי אוי הכרטיס חם ורועש זה קטנוניות.

לא נראה לי שNV אמרו "אנחנו נוציא את הכרטיס שיחליף לכם את המזגן בקיץ" אלא הם יוציאו את הכרטיס המוביל בביצועים הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

15% זה עלבון לכרטיס שעושה 30-35% ושומר על רמת רעש נמוכה מאוד.

ולגביי זה,

מה לעשות, יש אנשים שזה לא מעניין אותם

אנשים שהולכים ראש בקיר, מסכלים בדוך על ביצועים בלבד ומתעלמים מכל שיקול קניה אפשרי

כח ועוד כח זה תמיד הפתרון לא? למה שלא נדחוף מאסה ענקית של חומרה לתוך הניוקלייר ריאקטור הזה?!

אותי מעניין מה הפרמי יציע לשוק הביניים, אלו שברשותם מערכות מחשב ממוצעות (וגם ספקי כח ממוצעים).

עצוב איך אפשר היום לתת לכל דבר RoHS compliant

היו אלה HardOCP שאמרו "The only thing that "blew us away" was the heat coming out of the video card and the sound of the fan."

מי שרוצה GTX400 איכותי שייקנה BFG GTX470 HYDRO COPPER WATERCOOL

גם שקט, גם ביצועיסט וגם אוברקלוקר פנומנאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרים קיבלו שיפורי ביצועים, ואני בטוח שלא לכולם metro קורס (לי הוא לא). אני לא זורם עם הנקודה שלך. :nixweiss:

תמיד יכולות להיות בעיות פה ושם, לרוב יש פתרון לדברים האלה. אני מבטיח לך שאנוידיה לא מפגרים בפיתוח דריבר ביחס ל-ATI למשל...

לגבי הרעש של סטוק של ה-480, סתם מנפחים את העניין:

http://www.guru3d.com/news/geforce-gtx-480-noise-levels-debunked/

לי ולעוד שני חברים עם כרטיסים של 8800GTS ו8800GTX בדיוק אותם הדברים..לא משנה אבל

בכל מקרה, כתבתי את זה גם בכתבה שפירסמו -

במשחקים החדשים יש תמיכה יותר טובה בNV גם בקודה וגם בפיזיקס.. בATI אין ככה שמה שמקבלים הוא יותר

ופתאום אפקטים זה לא חשוב? מציאותיות? הרי זה לא מה שאנחנו באמת מחפשים?

אז ולא צריך פיזיקס ולא קודה ולא צריך AAמעל 2X העיקר שיהיה קריר ושקט... נו מה אתם רציניים?

כנראה שאפשר להגיד שיש אנשים של ATI שמחפשים מחיר טוב וביצועים טובים ושקט וחיסכון בחשמל על פני אפקטים ואיכות תמונה

מאשר אנשי NV שמחפשים ביצועים מעולים ותמיכה בכל האפשרויות שהמשחק יכול לתת ויותר ולהנות מגרפיקה בלי פשרות..

לפעמים אני חושב מה NV היו עושים אם לא היו להם פיסיקס וקודה.. נראלי שהם באמת היו מיסכנים

עכשיו רק נשאר לחכות ולראות מחירים.. בשקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפרש במחיר אני מעדיף לקנות איזה GTS250 או 8800GT/9600GT ייעודי לפיזיקה. שיציג ביצועים טובים בהרבה מ470 שעושה גם פיזיקה וגם רינדוד רגיל.

עריכה:

מעניין לראות ביצועים של 5850 מומהר + GT240 יעודי לפיזיקה במשחקים עם פיזיקה לעומת הGTX 470.

כי מבחינת מחיר הם יהיו בערך זהים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"ח על ההודעת פתיחה המושקעת...

תגידו, אני לא לגמרי הבנתי, במשחקים שאין בהם תמיכה ב- וכל השאר יש בפקטו הבדל באיכות התמונה בין GTX480 לבין HD5000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל, תלוי בפילטרים:

http://www.pcgameshardware.com/aid,743498/Geforce-GTX-480-and-GTX-470-reviewed-Fermi-performance-benchmarks/Reviews/?page=3

או אם הכרחת HBAO מהדריבר, ועדיין לא ראיתי בדיקות של ה-Accelerated Jittered Sampling הזה...

ו- כן יכול לעזור במשחקים, אם זה physx שרץ דרכה, raytracing שלא כל כך מהר נראה במשחקים,

או אפקטים מבוססים - (המשחק הראשון להשתמש בזה לפילטר של עדשה והאצת GPU לסימולצית מים הוא just cause 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, ומה הפיצ'רים החדשים שבאים עם ה-GTX400 עושים לאיכות התמונה בהשוואה ל-HD5000 בעיקרון? לא הצלחתי ממש להבין כי זה טיפה מסורבל שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שמעתם שאסוס פרסמו שהם הולכים להוציא GTX480 עם תוספת מתח שתביא לשיפור של 50% בביצועים, אני לא חושב שהחומרים שהכרטיס בנוי מהם יכולים להישאר במצב צבירה מוצק בטמפרטורות שהכרטיס הזה יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריכוז מבחני ביצועים לכרטיסים - 41 אתרים!

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=1929fed737f54371fcf6ca6f02ed7452&t=248265

מה שמוזר זה שכל אתר מראה ביצועים שונים באותם משחקים (כולל האתרים הכי אמינים שיש) ממש מוזר...ולא רק:

גם כרטיסים שבחלק מהביקורות חלשים יותר מ GTX 480 - בחלק האחר של הביקורות הם חזקים יותר (GTX 295 ו 5870 )

אי אפשר לדעת על איזה אתר לסמוך.

**בקרייסיס למשל בהגדרות הכי גבוהות ברזולוציה של 1920X1200 ב 4AA באתר הכי מחמיר GTX480 מראה 28 FPS ובאתר הכי קיצוני מראה 37 !

כמובן שיש גם באמצע שמראה על 33 FPS וכנראה זה הממוצע שצריך להתייחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי צריך להסתכל על המערכות שמריצות את המשחקים גם, זה לא חשוב פחות

בהפרש במחיר אני מעדיף לקנות איזה GTS250 או 8800GT/9600GT ייעודי לפיזיקה. שיציג ביצועים טובים בהרבה מ470 שעושה גם פיזיקה וגם רינדוד רגיל.

עריכה:

מעניין לראות ביצועים של 5850 מומהר + GT240 יעודי לפיזיקה במשחקים עם פיזיקה לעומת הGTX 470.

כי מבחינת מחיר הם יהיו בערך זהים..

לא לכולם יש את האפשרות..

אני אישית לא הולך להחליף עכשיו למחשב חדש בזמן הקרוב (רצון תמיד יש תקציב זה משהו אחר)

אם יצא לי להחליף למעבד Q זה בנתיים יספיק לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש הם שונאי , אם במדינות קרוב בהרבה הכרטיס מגיע ל 80 מעלות פה הוא יעלה באש :screwy:

תאורית קונספירציה חדשה, ניסיון של שונאי למנוע שישראלים לשחק משחקי ידי יצירת חומה שאיינה יכולה לעבוד במדינות חמות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש הם שונאי , אם במדינות קרוב בהרבה הכרטיס מגיע ל 80 מעלות פה הוא יעלה באש :screwy:

תאורית קונספירציה חדשה, ניסיון של שונאי למנוע שישראלים לשחק משחקי ידי יצירת חומה שאיינה יכולה לעבוד במדינות חמות :P

אל תדאג היום לכולם יש מזגנים בחדר.. ומי שקונה כרטיס כזה ואין לו מזגן כנראה שיש לו סדר עדיפויות דפוק קצת :s07:

כל מחשב ממוצע שדלוק בחדר, כשבחוץ יותר מ 30C בצל, יגרום לך למות מחום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...