דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 105 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי AA ו AF ,

כל משחק נראה רע בלי AF ואני תמיד שם על 16X ולדעתי זה לא משפיע הרבה על ביצועים..

מה שכן ב1680X1050 בהחלט צריכים יותר מ2X ואפילו 4X

אישית אני משתמש בלוח בקרה של NHANCER וכשהפעלתי בModern Warfare 2 רק 4X של המשחק זה נראה סבבה

אבל שהפעלתי 4XS או 8XS זה היה פשוט מדהים החדות הייתה בהחלט מורגשת.

מה שכן במקומות מסויימים הכרטיס שלי נופל מ20FPS .. בכל זאת כרטיס נחשב לישן\חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nHancer פותחת 5 אפשרויות AA של SuperSampling ועוד 5 אפשרויות AA של Combined (שילוב MS + SS, איזון בין איכות לביצועים)

ה-SS עצמו נותן איכות מדהימה כי הוא מרנדר את התמונה על גבי רזולוציה גדולה פי X אנכית ואופקית (תלוי בסוג הנבחר)

ואז עושה downscale לרזולוצית ה-native. וזה תמיד עובד, על כל התמונה. אין יותר איכותי מזה אבל פגיעת הביצועים יכולה להיות קריטית.

שמעתי שסדרה HD5xxx הוסיפה תמיכה ב-SSAA (הג'יפורס תמך החל מסדרה 8 נראה לי), מעניין איך הם מתמודדים עם זה...

אני מקווה שהפרמי יאפשר לי להפעיל SS או להתפשר ב- combined גם על המשחקים הכבדים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nHancer פותחת 5 אפשרויות AA של SuperSampling ועוד 5 אפשרויות AA של Combined (שילוב MS + SS, איזון בין איכות לביצועים)

ה-SS עצמו נותן איכות מדהימה כי הוא מרנדר את התמונה על גבי רזולוציה גדולה פי X אנכית ואופקית (תלוי בסוג הנבחר)

ואז עושה downscale לרזולוצית ה-native. וזה תמיד עובד, על כל התמונה. אין יותר איכותי מזה אבל פגיעת הביצועים יכולה להיות קריטית.

שמעתי שסדרה HD5xxx הוסיפה תמיכה ב-SSAA (הג'יפורס תמך החל מסדרה 8 נראה לי), מעניין איך הם מתמודדים עם זה...

אני מקווה שהפרמי יאפשר לי להפעיל SS או להתפשר ב- combined גם על המשחקים הכבדים יותר.

איפה ה csaa עומד?

http://developer.nvidia.com/object/coverage-sampled-aa.html

אני יכול להפעיל אותו במשחקי סורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ה csaa עומד?

http://developer.nvidia.com/object/coverage-sampled-aa.html

אני יכול להפעיל אותו במשחקי סורס

^ ב-nHancer, ה-CSAA מקוטלגת תחת MultiSampling (או MSAA). הרבה משחקים נותנים לבחור אותה וגם אפשר מהדריבר.

אבל אף משחק לא יאפשר בחירה של SSAA או Combined, אילו רק בעזרת nhancer (הדריבר "מחביא" אותם) . מומלצים במיוחד למנוע UE3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CSAA x8 נותן איכות טיפה פחות טובה מ-MSAA x8 (שנקרא גם 8xQ) אבל פגיעת הביצועים היא כמעט כמו MSAA x4

CSAA x16 בדרך כלל נותן איכות טובה יותר מ-MSAA x8 אבל פגיעת הביצועים לא גדולה בהרבה משל MSAA x4

ה-x8 וה-x16 שאתה רואה בדריבר הם CSAA. אם יש לידם "Q" אז זה MSAA.

בכל מקרה אנחנו ממש חורגים מנושא הדיון, בוא נעצור את זה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי את המשקפיים האלה לפני שנות דור... מפתיע אותי שהם חזרו לזה.

אני יכול לספר לך שאף שזה מאוד מגניב, זה לא הכי פרקטי.

זה מסורבל מאוד, הביצועים יורדים בחצי, אתה צריך צג שיכול לרענן בקצבים גבוהים גם ברזולוציות גבוהות (100-120 HZ), דברים לא "קופצים" מהמסך (אלא אם אתה יושב קרוב מאוד, ברצינות, לא בצחוק.) אלא יותר תחושת עומק. אתה לא מנצל את כל גודל המסך (שוליים שחורים) וקצת מכאיב בעיניים בשימוש ממושך. כמו כן רצוי מסך גדול מאוד כדי להנות מתחושת העומק.

התלת מימד יגיע יום אחד, אבל המשקפיים הם לא כזה להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...