דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 109 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שכבר בקיץ ATI תוציא את HD6000, זה מוקדם מדי. אם כבר אז אולי 5990...

וגם אם כן סדרה חדשה תצא, זה רק אומר שיהיה אפשר להשיג את ה-5970 במחיר רצפה, ו-CF של 2 כרטיסים כאלו לודאי ישתווה לאחד מה"כרטיסים העליוניים" של הסדרה החדשה. (4870X2 + 4870X2 = 5970, פחות או יותר)

וממ, כן, לא כל כך אכפת לי מטמפרטורה, רעש וחשמל, אז לי אישית זה יוצא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי ש-4870X2 מת.

ו-3870X2 אף פעם לא ממש היה הצלחה בהשוואה ל-NV באותה התקופה.

8800Ultra ממש לא מת- יש כאלה שעדיין יש להם של 2 כרטיסי כאלה היום וזה מספיק להם לגמרי עדיין בכל משחק אחר שהוא לא קרייסיס. (וגם זה אם מדברים כמובן על ההגדרות הכי גבוהות)

נכון, הכרטיסים האלו פחות יעילים היום בהשוואה לכרטיסי סינגל ברמות של שילובים שגם מציעים נתונים טכניים יעילים יותר. אבל על מי שמסתכל על ביצועים נטו ותו לא, הכרטיסים האלו בשילובים הם אופציה לא רעה למי שיש בהתאם למי שהשקיע את כל כספו בכרטיס יקר מהסדרה האחרונה ולא רוצה לשלם שוב כל כך הרבה כסף על כרטיס יקר.

ואם תגיד תמיכה בטכנולוגיות חדשות- לטעמי הדבר הקריטי יותר זה DX- ועד שיצא DX12 זה משהו כמו מינימום שנה (מינימום, הייתי אומר יותר כי אין שום הכרזה על זה בינתיים), ואחר כך עוד כמה חודשים עד שיצאו כרטיסים תומכים, ואז בכלל עוד שנתיים עד שיצאו משחקים תומכים.

ככה בכיף אפשר להעביר מינימום 3 שנים עם הכרטיסים האלו בלי להרגיש מפגר מאחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן. זה שאין צפי בכלל ל-DX12 רק מוכיח שאין מה לפחד בקרוב לקחת כרטיסים מדור קודם אם לא אכפת לך מחשמל ורעש אבל לא בא לך להקריב עוד איזה 3000 ש"ח ובמקום זה לקנות בהרבה פחות עוד כרטיס לשילוב שווה ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20100218124405_Fermi_Architecture_Will_Only_Hit_the_Pull_Stride_Next_Quarter_CEO_of_Nvidia.html

http://www.nordichardware.com/en/component/content/article/71-graphics/276-geforce-gtx-480-in-stock-in-may-at-best-.html

במלאי ברבע השני - אפשר לקרוא לזה דחייה נוספת.

בנושא צ'ארלי

At the same time, implied that it has no big plans for the budget and mid-range segments since these users "hardly demand new functionality." TSMC's 40nm process is a key element to NVIDIA's movement down the product segments. Something that was kind of a rant in the aforementioned article by SemiAccurate and this worries us. It's not often you see admitting ... well anything really.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז על זה הוא התלונן ? יותר מצפוי היה שלא ישיקו ל-low-end ו-mainstream בתור התחלה...

גם הגיוני שהמלאי יגדל ברבע השני אם ההשקה היא בסוף הרבע הראשון.

בכל אופן, בעקבות ההודעה ב-twitter, אומרים שאולי ביום שני נראה מבחני ביצועים:

http://www.tcmagazine.com/comments.php?shownews=32786&catid=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nVidia to launch GeForce GTX 470/480 on March 27, 2010?

As California begun to wake up, we saw a tweet from the official nVidia GeForce twitter page stating the following:

"ARE YOU READY? Check back here on Monday morning at 9:00 a.m. PST for a major announcement! "

This raises suspicion that nVidia is going to announce the official launch date of the GeForce GTX 470 and 480 cards, presumably at the end of next month. After checking in with our sources, we got multiple indications that GeForce GTX 470 and 480 should launch on March 27, 2010. On the other hand, March 29, 2010 was also mentioned as the day when all the reviews should hit the web. We don't know if any of these dates are true or not, so we'll just let it be.

At first, it did not made any sense to us why a company would make a product launch on Saturday [March 27], unless something really special is going on. Given the mountain of expectations from nVidia's army of fanboys and more importantly, analysts, technical press, AIBs and others in IT ecosystem, nVidia has to do something out of this world: deliver the world's largest gathering of transistors in one place, three billion transistors in reasonable quantities.

We also learned that nVidia re-worked the PCB to increase the "efficiency of the design" [?] and modified the heatsink. Final retail products should come with the same thermals as the old GeForce GTX 280, meaning nVidia is repeating the GTX 280/285 with GTX 480 and its probable future die-shrink.

In any case, we'll learn things for sure on Monday, February 22 at 09:00 Pacific.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD5970 ימות מהר ויהפוך ללא רלוונטי בדיוק כמו HD4870X2

בדיוק כמו HD3870X2

בדיוק כמו 8800ULTRA

יש לי חבר עם 8800GTX (אפילו לא אולטרה) שעלה 3000 שקל

עד היום משחקים אצלו עובדים בצורה יוצאת מין הכלל!

הוא בנתיים גם לא חושב על שידרוג.. אז כמה זמן הוא עם אותו כרטיס? אני באמת לא זוכר מתי הוא יצא

אבל מספיק זמן.

ודבר שני,

DX12? מתחיל להמאס כל הדבר הזה.. בקצב הזה נצטרך להחליף כרטיסים כל כמה חודשים, ולדעתי זה בדיוק מה שהם רוצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...