דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

אין מה להדפק אני גם בראש כמו שלך אף פעם לא השתמשתי בכרטיסים של ati בשבילי זה סיכון לקנות אום כל פעם כש אני פותח אתר בחול אנשים בוכים על הדרייברים שלהם יש כאלה שלא יכולים לסיים משחק בכלל גג מוכרים תכרטיס וליקחים של כש יצא

הדרייברים ה"גרועים" כביכול של ATI הם כבר ממש לא גרועים.

זאת לא הדאגה שלי.

הדבר היחידי שאני מקווה הוא שהפעם האתגר של יהיה ליצור כרטיס חזק ומשתלם ולא רק חזק, ושהיא תעמוד באתגר זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה את זה ככה לא משנה מה ידחפו לתוך ה ship תהיה בטוח שהוא יהיה ברמה של ה gtx295 וכך הלאה זה תמיד עבד ככה פשוט כמה יש עדיפת לגבי פיזיקס ה camark הזה כבר אמר שזה לא העתיד והא גם צחק עליהם ואמר שnvidia לא שילמו הרבה כסף עבורו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הדאגה שלי.

הדבר היחידי שאני מקווה הוא שהפעם האתגר של יהיה ליצור כרטיס חזק ומשתלם ולא רק חזק, ושהיא תעמוד באתגר זה.

אתה רוצה לחקות ל 300GT ?

עד שהוא יצה עד שיגיע לארץ עד שהמחיר שלו יהיה נורמאלי....

המחיר של שניי 5870 נמוך יותר ממה שצפוי ל 300GT אחד(וזה כשהוא רק יצה)

המחשב שלך יחקה כמה שנים עד שהמחיר של 300GT יהיה נורמאלי ומשתלם

NE שולטת בטכנולוגיה

אבל ATI מצמצמת פערים וגם יותר משתלמת מבחינת מחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד ל אין את היכולת ליצר צ'יפ בחוזק של GTX295 עם הספק כל כך נמוך. אין לה שום יתרון, כל חברה והגישה שלה. רוצה את הכרטיס החזק ביותר, ATI חושבת על ההכנסות הגדולות ביותר :nixweiss:

תראה את זה ככה לא משנה מה ידחפו לתוך ה ship תהיה בטוח שהוא יהיה ברמה של ה gtx295 וכך הלאה זה תמיד עבד ככה פשוט כמה יש עדיפת לגבי פיזיקס ה camark הזה כבר אמר שזה לא העתיד והא גם צחק עליהם ואמר שnvidia לא שילמו הרבה כסף עבורו

אתה מדבר על ה CEO של ID SOFT? כי אם כן זה לא השם שלו :lol: אבל בדרך כלל אי אפשר להאמין לו במפרטים הקטנים. הוא אמר ש TECH4 יעבוד מצויין על FX5000 וש FX5000 מצויינים, כולנו יודעים שמדובר בכרטיסים זבל וש DOOM3 לא עבד עליהם כמו שצריך :lol: למרות שכן הוא מבין במה שהוא עושה שידוע לחשוב קדימה. לדעתי כל דבר שמוגבל רק לחלק מהשוק לא יצליח, בגלל זה HAVOK יעבוד על OPENAL ובגלל זה לא רוצה לשלב פיזיקס בכרטיסים שלה (אם פיזיקס יכשל בסופו של דבר תפסיד הרבה מאוד כסף ו ATI תתפוס את מקומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד ל אין את היכולת ליצר צ'יפ בחוזק של GTX295 עם הספק כל כך נמוך. אין לה שום יתרון, כל חברה והגישה שלה. רוצה את הכרטיס החזק ביותר, ATI חושבת על ההכנסות הגדולות ביותר :nixweiss:

בדיוק

ביגלל זה ATI יותר משתלמת לצרכן

בעוד NE זה סתם בזבוז של כסף(ברוב המיקרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה טועה ובגדול , לא היה להם שום צורך עד עכשיו לעשות כרטיס כזה...

תפסיקו כבר עם כל דיבורי הפאנבויז האלה , ATI יותר טובים , NV יותר טובים , מעניין אם זה יריץ קרייסיס , חאלס , ניפחתם כבר את הראש.

דווקא בגלל שATI הוציאה כרטיסים חדשים קודם , יש מצב טוב שהתמחור של NV יהיה יותר סביר ממה שאתם חושבים.

דבר שני , על הנייר , הנתונים של הGT300 נראים מרשימים לא פחות מהHD5870.

מי יהיה יותר טוב? נראה כשהGT300 יראה אור.

כרגע הHD5870 הוא הכרטיס החזק ביותר שיש בשוק (או יגיע לשוק בימים הקרובים) וזהו.

יש היום או בשנה הקרובה משחק (חוץ מקרייסיס!!!) שהכרטיס הזה לא יריץ בכבוד רב ובאיכות מעולה??

(זו שאלה רטורית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הדאגה שלי.

לפי מה שרואים ה5870 חזק מ285, אז גם ככה הוא ידרוס כל מה שתזרוק עליו. אם המחיר יהיה הגיוני וסביר אין סיבה לא ללכת עליו.

מה זה משנה אם הכרטיסים של נוידיה יהיו חזקים גם ב500 FPS, הם עדיין יהיו יקרים, עדיין מדובר שהמתנה של כמה חודשים שזה המון זמן. ועדיין ה5870 יהיה מעל ומעבר לכל משחק.

וכמובן כמה חודשים אחריי שיצאו הכרטיסים של נוידיה יצאו כרטיסים חדשים של ATI אז אולי נחכה לראות מה הם שווים?

אין לזה סוף, ולא מדובר על המתנה כמה שבועות אלא על כמה חודשים מהיום, ולפי דעתי זה מיותר לחכות למי שצריך כרטיס ועכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול כרטיס שיוצה מוריד את הכרטיסים שהיו לפניו

5870 ירד וירד וירד וירד........

אני מאמין שיקח לו שנה כדי להגיע ל 1000 שח

ועד אז בטח יצאו עוד 3 כרטיסים של ATI ו 2 של NV

זה טוב ש 5870 יצה ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...