דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

הדבר הבאמת יפה בכרטיס הזה זה megaflop/watt והגודל של הdie.

אני מת לראות איך נראה הקירור שלו מפורק, מדהים מבחינתי שהצליחו להקטין את הפתחי כניסה\יציאה של האוויר מהגוף .

190W ו 338MM2 על 2.1 מיליארד טרנזיסטורים זה באמת הישג מדהים.

ד"א, הירידה בהספק במנוחה מ 40W+ בדור הקודם ל 27W עכשיו זה מקביל לירידה גם בהספק המקסימלי. (ATI בדור 4000 היו עם צריכה גבוהה במנוחה, 60W+).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי המידע הדל שיש כרגע הוא יהיה בערך כמו HD4870X2 אז ההספק שלו טוב יחסית. לדעתי לא שווה לקנות את הכרטיסים האלה עד ש יוציאו את הכרטיסים שלהם. ATI עושים רווח ענק עם המחירים האלה :P כמו ש עשו עד שיצא ה HD4000. המזל שלנו ש ATI לא גונבים הרבה ולא הגיעו למחירים של 500 ו 600 דולר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מראה כמה ו ATI לא מנצלים את הטכנולוגיה שברשותם, לפי הנתוני ההספק והגודל יכולים ליצר חזקים בהרבה עם הספק גבוהה יותר וצ'יפ גדול יותר ובלי להגיע לעלויות יצור מוגזמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה ההיגיון במה שרשמת?

למה שההספק יהיה יותר גדול? שהוא יבזבז יותר חשמל?

למה שהצ'יפ יהיה יותר גדול? כדי שיפלוט יותר חום? כל המטרה היא התייעלות וחיסכון בחשמל ובפליטת חום מבלי לחסוך בביצועים ואף לשפר אותם.

אשמת ATI/NV שהייצור של (אם אני זוכר נכון ככה קוראים להם) רק לאחרונה התייעל והם הצליחו ליצור waffers באיכות גבוהה יותר ובמקום 25% וואפר תקין הם הגיעו ל50%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל NVIDIA יהיו גם כרטיסי 40NM עם , סידרה 300 תכלול את שניהם.

דיברתי על צ'יפ שיהיה גדול יותר ובעל הספק גבוהה יותר שמבוסס על ה HD5000, אחד שיהיה חזק מ HD5870, אני מאמין ש יוציאו כרטיס חזק יותר שיעלה יותר, לפי הנתונים של ה HD4870 גם ATI יכולה בקלות להוציא אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא ממש.

הנה ההמלצה שלי עבור אלה שרוצים את הכרטיס וצריכים לדעת האם הספק שלהם יתאים לעבודה:

לכל אלה שיחשקו בHD5870 ויש להם מערכת יחסית פשוטה עם קשיח אחד או שניים יחד עם כפול ליבה באוברקלוק נמוך\בינוני

ספק 400\425W איכותי יספיק להם (כמות של 29-34 אמפר במסילת ה12V).

לאלו שחושקים בHD5870 ויש להם מערכת עם כפול ליבה או מרובע באוברקלוק משמעותי יחד עם כמות גדולה של קשיחים ושאר חומרה צורכת,

ספק 500\525W איכותי יספק את הסחורה (כמות של בין 34 ל40 אמפר במסילת 12V).

לאלו שחושקים בסט מהודר של צמד HD5870 ויש להם כמות חומרה נאה יחד עם מעבד כפול\משולש\מרובע באוברקלוק ,

ספק 700W\750W איכותי יספק את הסחורה (כמות של 60-64A במסילת 12V), נתתי מרווח של בטחון היות ורק צמד כרטיסים במאמץ יצרכו סביב ה35-37A, שלא לדבר על המעבד שגם הוא יצרוך יותר מ10-11A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא ממש.

הנה ההמלצה שלי עבור אלה שרוצים את הכרטיס וצריכים לדעת האם הספק שלהם יתאים לעבודה:

לכל אלה שיחשקו בHD5870 ויש להם מערכת יחסית פשוטה עם קשיח אחד או שניים יחד עם כפול ליבה באוברקלוק נמוך\בינוני

ספק 400\425W איכותי יספיק להם (כמות של 29-34 אמפר במסילת ה12V).

לאלו שחושקים בHD5870 ויש להם מערכת עם כפול ליבה או מרובע באוברקלוק משמעותי יחד עם כמות גדולה של קשיחים ושאר חומרה צורכת,

ספק 500\525W איכותי יספק את הסחורה (כמות של בין 34 ל40 אמפר במסילת 12V).

לאלו שחושקים בסט מהודר של צמד HD5870 ויש להם כמות חומרה נאה יחד עם מעבד כפול\משולש\מרובע באוברקלוק ,

ספק 700W\750W איכותי יספק את הסחורה (כמות של 60-64A במסילת 12V), נתתי מרווח של בטחון היות ורק צמד כרטיסים במאמץ יצרכו סביב ה35-37A, שלא לדבר על המעבד שגם הוא יצרוך יותר מ10-11A

ושלי נחשב איכותי הוא סתם ספק אני באמת לא מבין בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...