דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

^

למה ציפית ? בכרטיס בודד הוא עוקף אפילו את ה GTX 295

זה מעולה, שחיק ולא בא ברגל. :xyxthumbs:

"אפילו"... GTX 295 שוחרר לפני שנה, ATI צריכה להוציא דור חדש בשביל להתחרות בדור הקודם של .

מעניין מה GT300 יעשה לATI ברגע שהוא יתגלה כחזק ממנו פי כמה וכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"אפילו"... GTX 295 שוחרר לפני שנה, ATI צריכה להוציא דור חדש בשביל להתחרות בדור הקודם של .

יש לך ביסןס לזה?

בואו נקווה שלא נחזור לימים של כרטיס MAINSTREAM ב1500+

כמו בתחילת סידרה 8 של נוידיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שהכרטיסים הנוכחיים של נוידיה מה275 ומעלה לא משתלמים לקניה למרות חוזקם, והמחירים כרגיל אסטרונומים...

זה שספינות הדגל החדשות של נוידיה יהיו יותר חזקות זה כמעט בטוח, לפי מבט לאחור. גם כמעט בטוח שהמחירים יהיו יקרים בהרבה מATI כרגיל...

ככה שזה לא רק מה שיותר חזק, זה גם מה שמשתלם כספית. ובדור הנוכחי והקודם ברוב המקרים ידם של ATI על העליונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ביסןס לזה?

בואו נקווה שלא נחזור לימים של כרטיס MAINSTREAM ב1500+

כמו בתחילת סידרה 8 של נוידיה!

אז אנחנו יודעים:

HD5870 מוביל על GTX295 בטווח של עד 90%, אך מפסיד לו בטווח של עד כ-25%.

http://brightsideofnews.com/news/2009/5/18/nvidia-geforce-gtx380-clocks-leak-out.aspx

nvidia מציגה פה:

-מעבר ל40nm

-מעבר לGDDR5

- שיידרים: 512

זה בלבד מספיק בשביל להעיף את HD5870 לכל הרוחות.

If our sources were true, GT300 chip has radically improved way of calculating dual precision operations and should bring anywhere between 7-10x improvement in performance.

בהנחה שכל הנתונים האלו נכונים, יש לצפות לשיפור של פי 7-10 ביצועים.

אצל ATI זה בקושי 1.5.

אז נכון סביר להניח שכרטיסי הסדרה החדשה של , יעלו יותר.

אבל עם תמחור נכון, אין לי ספק שNvidia תשלוט בשוק עד DX12.

קודם כל 295 שוחרר בינואר השנה שזה 9 חודשים על תתבלבל בין dual gpu ל single דבר שני crosfire של שניים כאלו אמור להספיק ל crysis מעל הראש צריך לחכות מה ל יש להציע

הרעיון הוא להביא את הטכנולוגיה למצב שקרייסיס לא יהיה המשחק היחיד שכרטיסי המסך מפגרים אחריו, ותהיה בטוח שכרטיס כפול\מערך כרטיסים זו לא הכוונה שלי.

אולי GT300 ישים קץ לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אומרים ש יוציאו אותם ב נובמבר יש אומרים שנה הבאה ויש בכלל אומרים שיצאו בקיץ 2010 נמעס לחכות צריך לקנות

nVidia לא יכולה להרשות לעצמה להשיק את הסדרה לאחר ינואר 2010. ההפסדים שלה יהיו גדולים מידי.

אז נכון שלATI יהיה יתרון של חודשיים\שלושה אבל אני בטוח שלא מעבר לזה.

ושלא תבינו אותי לא נכון, אני לא חולה ביצועים, אני לא חולה פילטרים,

אני רק מאוכזב טיפה מהעובדה שדור חדש של ATI ששוחרר יותר משנה אחרי הדור הקודם מביא לשיפור של רק 1.5x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו יודעים:

אז נכון סביר להניח שכרטיסי הסדרה החדשה של , יעלו יותר.

אבל עם תמחור נכון, אין לי ספק שNvidia תשלוט בשוק עד DX12.

הרעיון הוא להביא את הטכנולוגיה למצב שקרייסיס לא יהיה המשחק היחיד שכרטיסי המסך מפגרים אחריו, ותהיה בטוח שכרטיס כפול\מערך כרטיסים זו לא הכוונה שלי.

אולי GT300 ישים קץ לזה.

אל תלך רחוק מידי פשוט תביט אחורה ותראה את היחס מחירים\תועלת של נוידיה לעומת ATI...

אם ספינת הדגל כרגע של ATI עולה 1000 שקלים ושל נוידיה קרוב ל3000 תעשה את החישוב לבד..

מה זה תמחור נכון? לנוידיה יש קו מחירים שהם הולכים איתה שנים רבות. קשה לי מאוד להאמין שזה ישתנה בקרוב..

זה לא שספינות הדגל שלהם יעלו פתאום 1500 שקל.

לפי דעתי אלו יהיו שוב כרטיסים עוצמתיים באלפי שקלים (ספינות הדגל) שאין להם ביקוש גדול ולא יהיו משתלמים.

אבל אין לדעת אני מסתמך לפי העבר. אפשר רק לחכות ולראות מה הם מציעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה להגיד לי אתה תחכה שלושה חודשים עד שהם יצאו כל המשחקים הכי יפים יצאו עכשיו או עד סוף השנה אני לא יכול לחכות

אני גם במצב לא הכי נוח בעולם.

אני במחשב של אחותי, כל החלקים של המחשב החדש הגיעו.

אין טעם להרכיב אותו כי הוא סתם יצבור אבק ללא הכרטיס מסך.

אבל עדיין, אני מעדיף לחכות ולראות מה יש לnVidia בשרוול כדי לא להידפק אחרי זה עם כרטיס DX11 של ATI שהושאר מאחור בהרבה על ידי .

-כל זאת בהנחה כמובן שהשמועות על GT300 נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים של NVIDIA יצאו ב Q1 2010. אי אפשר להאמין למה שהחברות אומרות ולכן between 7-10x improvement in performance לא אומר שום דבר.

nvidia מציגה פה:

-מעבר ל40nm

-מעבר לGDDR5

שום דבר בנתונים האלה לא מיוחד, כל מה שכתבת פה קיים בדור החדש של ATI ורובו גם היה קיים בדוק ה HD4000. המחיר של הכרטיסים של ATI הוא מחיר פתיחה גבוהה כי אין כרטיסים מקבילים של NVIDIA, במיום ב NVIDIA יוציאו כרטיסים ATI יורידו את המחיר והכרטיסים שלהם יהיו משתלמים יותר כרגיל.

NVIDIA לא שולטת בשום דבר, בדור האחרון היה לה יתרון אחד בלבד וזה הכרטיס החזק ביותר (וגם זה ATI לא מיצרת כי זה לא משתלם, תשאלו את NVIDIA, הם הפסידו הרבה כסף בדור האחרון בניגוד ל ATI שחזרו חזרה למקום שבו היו בשנות השיא שלהם).

ולסיום, CRYSIS. בחיים לא יצא כרטיס מסך שיפעיל את המשחק הזה כמו שצריך! הבעיה היא לא בחומרה הבעיה היא בתוכנה! הקוד של המשחק הזה בזיוני וגרוע ברמה שלא ראיתי עד היום. היום אנחנו יודעים שזה נכון כי מיהרו ליצור את CryE3 שהוא גירסה עובדת של CryE2. לכן תפסיקו להביא את המשחק הזה כמדד לאיכות המוצרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים של NVIDIA יצאו ב Q1 2010. אי אפשר להאמין למה שהחברות אומרות ולכן between 7-10x improvement in performance לא אומר שום דבר.

nvidia מציגה פה:

-מעבר ל40nm

-מעבר לGDDR5

שום דבר בנתונים האלה לא מיוחד, כל מה שכתבת פה קיים בדור החדש של ATI ורובו גם היה קיים בדוק ה HD4000. המחיר של הכרטיסים של ATI הוא מחיר פתיחה גבוהה כי אין כרטיסים מקבילים של NVIDIA, במיום ב NVIDIA יוציאו כרטיסים ATI יורידו את המחיר והכרטיסים שלהם יהיו משתלמים יותר כרגיל.

NVIDIA לא שולטת בשום דבר, בדור האחרון היה לה יתרון אחד בלבד וזה הכרטיס החזק ביותר (וגם זה ATI לא מיצרת כי זה לא משתלם, תשאלו את NVIDIA, הם הפסידו הרבה כסף בדור האחרון בניגוד ל ATI שחזרו חזרה למקום שבו היו בשנות השיא שלהם).

ולסיום, CRYSIS. בחיים לא יצא כרטיס מסך שיפעיל את המשחק הזה כמו שצריך! הבעיה היא לא בחומרה הבעיה היא בתוכנה! הקוד של המשחק הזה בזיוני וגרוע ברמה שלא ראיתי עד היום. היום אנחנו יודעים שזה נכון כי מיהרו ליצור את CryE3 שהוא גירסה עובדת של CryE2. לכן תפסיקו להביא את המשחק הזה כמדד לאיכות המוצרים!

דווקא הנתונים האלה מאוד מיוחדים מאחר ונתונים כאלה מעולם לא היו או קרובים להיות בליבה של והיא עדיין סיפקה תחרות ואף עקפה את המתחרה, אז כעת עם שדרוג כזה משמעותי בליבה, אני לא מפקפק לרגע שיהיה פה שיפור רציני.

ויכול מאוד להיות שאתה צודק לגבי Crysis, אבל אלוהים יישמור, כמה גרוע מנוע גרפי יכול להיות שאף כרטיס מסך במשך 3-2 דורות יכול להריץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שATI יורידו מחירים וNVIDIA לא יפציצו

אני חושב שאתם תסכימו איתי שלשלם 1500+- לGTX285 או 4890 זה לא ריאלי!

תחשבו שבחו"ל ה285 עולה 1K +- (דולר היום 3.7) . אני לא חושב שתוספת ש100% זה המיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להדפק אני גם בראש כמו שלך אף פעם לא השתמשתי בכרטיסים של ati בשבילי זה סיכון לקנות אום כל פעם כש אני פותח אתר בחול אנשים בוכים על הדרייברים שלהם יש כאלה שלא יכולים לסיים משחק בכלל גג מוכרים תכרטיס וליקחים של כש יצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nvidia מציגה פה:

-מעבר ל40nm

-מעבר לGDDR5

תאמין לי אני מקווה שלעולם לא ייצא כרטיס שיריץ את קרייסיס חלק. נמאס כבר מההשוואות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...