דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת נראה מרשים, השאלה היא אם יש צורך לחכות לתשובה של ? יש למישהו הערכה מתי הכרטיס ישווק?

אני זקוק לכרטיס מסך עכשיו, ז''א, אני קונה מחשב חדש והחלק שחסר לי בפאזל זה רק הכרטיס מסך, אני לא רוצה להמר כאן ולקנות את הHD5870, ולגלות אחרי 3-4 חודשים שזו הייתה טעות.

מצד שני, עושה רושם שלחכות לכרטיסים של זו המתנה לא קצרה בכלל, חיכיתי כבר הרבה זמן (עוד מההשקה של GF9) ופשוט נמאס לי לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא תהיה טעות בשום מצב.

מתי תבינו את זה ?

גם אם כרטיסי NV יצאו ויתנו קצת בראש ל ATI זה יקרה ( סביר להניח ) רק בתחילת שנה הבאה.

בנתיים, אפילו 5850 מסכן ( מסכן ... :lol: ) מנגב את הרצפה עם כל מה שיש כיום בתור דור קודם.

תקנה, תשחק ותמכור בעוד 5 חודשים במידה ואתה ממש מטורף ביצועים ב CRYSUS וחברים.

הכרטיסים הגיעו לרמה כזאת שהם כבר זיקוקים וציפצופים, כל מה שרץ מעל ל 30 בשנייה ברזולוצייה הכי גבוהה

( במינימום ) עם כל ההגדרות על מקסימום פשוט לא נתפס על ידי העין והמוח.

זה כבר לא משנה אם NV או ATI או החברה של סבתא שלי

מפציצים אותך ב 7000000 מיליון פריימים בשנייה, זה פשוט בילתי נתפס ובילתי נראה ומיותר.

כמובן, אם יש לך עדיפות של תוכנה למנוע פיזיקה או כי אתה עוסק בתחום, זה כבר סיפור אחר ועדיין,

בנתיים תוכל להנות מחוויה מפוצצת נוירונים באדיבות החברה באדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים הגיעו לרמה כזאת שהם כבר זיקוקים וציפצופים, כל מה שרץ מעל ל 30 בשנייה ברזולוצייה הכי גבוהה

מפציצים אותך ב 7000000 מיליון פריימים בשנייה, זה פשוט בילתי נתפס ובילתי נראה ומיותר.

מרוב חפירה אתה מדבר שטויות.

קצב ריענון במסכים סטנדרטים הוא 60, מעבר לזה אין הבדל במה שנראה.

והעין של(יותר נכון המוח) האדם מסוגלת לקלוט 20 בשניה(+-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים הגיעו לרמה כזאת שהם כבר זיקוקים וציפצופים, כל מה שרץ מעל ל 30 תמונות בשנייה ברזולוצייה הכי גבוהה

מחקרים באוניברסיטת שקר-כלשהו הוכיחו שהעין האנושית לא מבחינה בין 4 לבין 30 פריימים לשניה.

נו באמת, ואם אגיד לך שאני מבחין בין 30 לבין 45 לבין 60? אתה תגיד שאני משקר?

ואם אגיד לך שאתה מבחין, גם אתה תגיד לעצמך שאתה משקר?

בחיאת, העין האנושית והמח יחדיו כ30,000 לשניה.

ל60 פריימים לשניה הייתי קורא חויית משחק טובה, לשחק UT3 ב30FPS פשוט הייתי נכנע ומוריד הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבינו את זה ?

גם אם כרטיסי NV יצאו ויתנו קצת בראש ל ATI זה יקרה ( סביר להניח ) רק בתחילת שנה הבאה.

בנתיים, אפילו 5850 מסכן ( מסכן ... :lol: ) מנגב את הרצפה עם כל מה שיש כיום בתור דור קודם.

זה אכן מוצדק מה שאתה אומר, אבל בקנית מחשב\כרטיס מסך חדשים, המחשבה היא יותר לגבי העתיד מאשר העבר, אם הייתי מעוניין רק להריץ את הדרישות של היום, הייתי מסתפק בGT260, כשאני משקיע סכום נכבד ע''מ לקנות כרטיס חזק, אני מצפה לקבל את המקיסמום מההשקעה שלי, לכן אם הכרטיסים של יהיו ברמה אחת מעל הHD5870, זה משהו שאני צריך לשקול, אני לא מתכוון לשדרג את המחשב שלי כל חצי שנה.

עם 7950GT אני מריץ את המשחקים של היום בהגדרות נמוכות-בינוניות, אני בטוח במאה אחוז שהמשחקים של היום לא קוראים תיגר על הכרטיסים החדשים, השאלה הגדולה היא מהי התמורה הכי גדולה שאני יכול לקבל כשאני משקיע סכום מסוים של כסף עבור כרטיס מסך כיום, או שיש צורך לחכות לכרטיסים של Nvidia? (בידיעה שהם אוטוטו מגיעים, ולא שנה הבאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ :

תעשה ניסוי מאוד פשוט.

שחק משחק שבו אתה יודע בוודאות שברזולוצייה 1024 הוא רץ על 60 +

ושים למשחק הגבלה של 30 + כל הפילטרים והניצנוצים שתרצה ושחק כמה דקות.

חזור ותגיד לי שאתה רואה הבדל.

תנסה ואז נדבר שוב. ואם ניסית ויש לך ניסיון בעניין, אשמח לדון איתך בפרטים, כמובן בת'רד נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ :

תעשה ניסוי מאוד פשוט.

שחק משחק שבו אתה יודע בוודאות שברזולוצייה 1024 הוא רץ על 60 +

ושים למשחק הגבלה של 30 + כל הפילטרים והניצנוצים שתרצה ושחק כמה דקות.

חזור ותגיד לי שאתה רואה הבדל.

תנסה ואז נדבר שוב. ואם ניסית ויש לך ניסיון בעניין, אשמח לדון איתך בפרטים, כמובן בת'רד נפרד.

:lol:

יש הבדל די גדול את האמת,תלוי גם איזה משחק.ב RTS לא תרגיש אבל ב FPS מהיר כמו UT,quake ואפילו BF2 יש הבדל גדול מאוד בין 30 FPS ל 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Home 5870 X2 TDP is 376W

Written by Fuad Abazovic

Tuesday, 15 September 2009 02:28

Hot trouble

We've heard that ATI is working on an X2 version of HD 5870 card but the biggest obstacle is the power and how to cool such a card.

Weve learned that the current TDP for X2 is 376W and that the company is working on this issue, as apparently they will have to slow down the GPUs down by quite a lot to get rid of the heat.

Even if they use downclocked 5850 cores that run at 725MHz, the power goes down by only 36W (2x170W) to 340W. The hottest card from ATI so far was HD 4870 X2 that had TDP of 286W. To release a HD 5870 X2 card ATI should go down at least to 300W, especially due to thermal issues, but who knows, maybe ATI will launch 300W+ card.

We might be looking at the dawn of graphics cards with three or even four power connectors, as two might not be enough this time.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ידועים שATI לא נחים כי עכשיו יוצא HD4750 כרטיס שישלים את הפער בין HD4830 לבין HD4770

איזה פער היה בדיוק בין ה4830 ל4770 ? ,זה הזוי איך מנסה לטפוס כל פינה של השוק (הזוי אך גאוני ,בסוף הם עוד יעשו כרטיסים custom made לכל צרכן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...