תעודת בגרות - מי צריך את זה בכלל ? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת בגרות - מי צריך את זה בכלל ?

almonime

Recommended Posts

• תגובות 250
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כמו שתגידו שמישהו הלך ללמוד להשיט אוניה או להטיס מטוס כי זה מה שעושה לו את זה,והכסף כן מעניין אותי אבל קודם כל הוא רוצה לעשות משהו שהוא אוהב(במקרה הזה להשיט אוניה לדוגמא) ואחרי זה הכסף חשוב לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח לדוגמה מתכנתים , למה ללכת ללמוד תואר בהנדסת תוכנה או מדמ"ח במקום לקחת קורס בג'ון ברייס של חודששים אם במילא אתה הולך לכתוב קוד בשפת C ?

כי מי שכותב קוד בשפת C מרוויח פי 2 פחות ממי שמפתח את האלגוריתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מאיפה הנפצת את השטות הזו ?

גילוי נאות :למה לאקדמאי לא לרצות אנשים באקדמיה? ולמה לו להמליץ לאנשים לא להשלים תעודת בגרות כשהוא עצמו איש מקצוע בזכות תעודת הבגרות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תגידו משרה בחברת הייטק נחשבת כמשרה ממשלתית? כאילו למשל ביטוח לאומי זה עבודה ממשלתית כה? אז גם חברות בתחום האלטרוניקה ככה?

תודה

אני שונא אותך. עכשיו אני שוב צריך לבחור איזה מהציטוטים הישנים למחוק כדי להכניס את הפנינה הזו לחתימה. אם עברת את גיל 10, אני ממש מקווה שהשאלה היתה בצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ממני? כולה רציתי לוודא שזה לא כך. אני לא מכיר את כל המערכת הזאת..=\

ומורה אמרה לי את זה, לא זבלן ,בגלל זה חשבתי אולי אני לא יודע פשוט משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה גם המורה בחשמל אמר שבלי ניסיון אי אפשר להתקבל לעבודה בהייטק , ועכשיו שזאת עבודה ממשלתית... =S

זאת מורה אחרת אבל. היא אמרה את זה בהקשר ש"אם לא ללכת לצבא אז אי אפשר להתקבל לעבודות ממשלתיות ,כגון : הייטק ,........" .,ובגלל שתכננתי להגיש בקשה לקבלה לאונ' בחו'ל, ולדחות את הצבא אז די נלחצתי. בגלל זה רציתי לוודא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...