Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

טיפ בבקשה לעבור את הטרול שיחסית בתחילת המשחק,שאני מטפס על המגדל הגבוה להדליק את הלפיד,

יש בסוף המגדל טרול משוגע שמכסח לי את החיילים תוך שניות אני בכלל לא מספיק כמעל להלחם בו,

והוא כבר מניף את הדמויות שלי באוויר ומחסל אותן,אני בלחץ מספיק לעשות כמה קסמים עם המייג' שקיבלתי,

המקסימום זה שהצלחתי להשאיר לו שליש חיים,אבל לא נשאר לי עם מי להשמיך את הקרב :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טיפ בבקשה לעבור את הטרול שיחסית בתחילת המשחק,שאני מטפס על המגדל הגבוה להדליק את הלפיד,

יש בסוף המגדל טרול משוגע שמכסח לי את החיילים תוך שניות אני בכלל לא מספיק כמעל להלחם בו,

והוא כבר מניף את הדמויות שלי באוויר ומחסל אותן,אני בלחץ מספיק לעשות כמה קסמים עם המייג' שקיבלתי,

המקסימום זה שהצלחתי להשאיר לו שליש חיים,אבל לא נשאר לי עם מי להשמיך את הקרב :bash:

KITE

תדאג שהקוסם יעצבן אותו ואז תתחיל לרוץ מסביב ולהשתמש בקסמים מהירים בלבד. הוא לא יכול לתפוס אותך ובינתיים הדמויות האחרות עושות נזק. צריך להזהר עם הדמויות האחרות כדי שהוא לא יחליף פוקוס מהקוסם לאחד האחרים. בעקרון אם הוא מתמקד בדמות אחרת תברח איתה עד שהוא יחזור להתמקד בקוסם.

תשרוף גם שיקויים ללא בושה. 90% מהמשחק לא צריכים אותם ולמרות שבהמשך טרול יהיה יצור חלוש שתהרוג ברגע עם הקוסם עם שתי קסמים, בשלב הזה הוא חזק ברמה כזאת ששווה לשרוף עליו שיקויים.

הטכניקה של הKITING תעזור לך במעט מאוד קרבות במשחק אבל יש כמה קרבות ששם היא הופכת קרב מטורף למשחק ילדים (באופן מילולי :) )

עריכה : אם הוא מניף את הדמות שלך באוויר אתה חייב מייד לתקוף עם מתקפה שמהממת לכמה שניות. זה יגרום לו להפיל את הדמות שהוא החזיק.

אם אתה עושה את הKITING כמו שצריך הוא לא אמור לתפוס אף אחד בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדאג שיהיה לך cone of ice ואתה מסודר, הקרב יהפוך להיות קל מאוד.

אם אתה מתמקד בקסמי קור אתה יכול לקבל את הקסם הזה מוקדם מאוד, אפילו לפני שפורץ הקרב באוסטגר.

כמה שיקויים של mana גם יעזרו לך לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

המשחק הזה מעצבן...

חצי מהדברים שאפשר לעשות שם אני לא יודע איך.

אני מנסה להבין איך משתמשים בכל השיקויים והחומרים שאתה אוסף

יש לי אחת עם יכולת POISON MAKING

אני עושה קליק שמאלי על איזה ITEM שרשום שאפשר לשים על לוחץ USE

ולא יודע מה לעשות ניסיתי כל מיני שיטות לא הצלחתי להשתמש בכלום

כנל ל FLASK לא הצלחתי לשלב איתו דברים או ליצור משהו בכלל

השליטה בקרב היא קשה אני לא יודע איך להגיד לכולם להשתמש בשיקוי חיים לבד

וחצי מהזמן אנשים סתם יעמדו שם בלי לתקוף אף אחד אפילו אם אני שם אותם עם "אגרסיב" או לוחץ לחצן שמאלי על מטרה

לא יודע משחק מתוסבך

עכשיו אני תקוע באיזה חדר שאני מדבר עם איזה ילד רוח רפאים שמחפש את אמא שלו

אחרי השיחה איתו קמים עליי מכל הצדדים איזה 20 שלדים ואין לי יכולת לנצח אותם עם הקבוצה :\

אני מפספס פה משהו אני בטוח

עצות בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שלך לא הכי ברורות.

נסה לנסח מחדש ואם לא קשה לך מדי צלם איזה פרינט-סקרין שנבין על מה אתה מדבר.

בדרך כלל בשביל ליצור דברים צריך את היכולת (poison making / trap making / herbalism) וצריך שהיכולת תהיה ברמה המספיקה.

לכל חפץ יש "מתכון" שאתה צריך לקנות או למצוא לפני שתוכל להכין אותו...

צריך flask בשביל כל השיקויים.

flask + x + y = משהו, תלוי מה בחרת ליצור.

אחרי שתלמד את המתכונים הם יופיעו לך בצד שמאל כרשימה. אם תלחץ על מתכון מסויים הוא ירשום לך בצד מה אתה צריך בשביל להכין אותו.

אם יהיו לך את כל המרכיבים תוכל ליצור אותו ע"י לחיצה נוספת (אם אני זוכר נכון, יש מצב שיש כפתור אחר לזה).

לגבי זה שהאנשים שלך לא זזים, מתחת לתמונות של הפרצופים יש סימן של קבוצה. תראה שהוא מסמן לקבוצה שלך שהם יכולים לזוז איך שבא להם ולא שיעמדו במקום.

ובשביל לומר לקבוצה שלך איך להתנהג תלחץ על המקש "\". ייפתח לך חלון שנקרא tactics. שם תוכל לבחור מה כל אחד יעשה בסיטואציה מסויימת.

יש לך כמה "תבניות התנהגות" מוכנות מראש שיוכלו לעזור לך להתחיל. משם תוכל לשפר ולשנות לפי הצורך שלך.

אני בד"כ שם בתוכניות שמתי שהחיים יורדים מתחת 25 אחוז שישתו שיקוי .

זו דרך נחמדה לגרום להם להישאר בחיים קצת יותר.

לפעמים זה לא מספיק וצריך לעשות pause בשביל לסדר את כל הבלאגן.

אם הקבוצה שלך חלשה מדי, לך תעשה משימות צדדיות ותעלה אותן רמות + תקנה להם נשקים.

תבחר את האנשים שלך לפני כל קרב. אם אתה מסתבך נסה שהקבוצה שלך תהיה בנויה ממרפא אחד + טנק + rouge + קוסם שיעשה נזקים.

כן, זה משחק קשה ומסובך - וזה כל הכיף. סוף סוף משחק מאתגר :)

אם יש לך עוד שאלות, שאל.

מקווה שעזרתי לך קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

daorigins20100227171938.th.jpgdaorigins20100227171953.th.jpg

זאת הנקודה הספציפית

כבר שעה + אני מנסה אותו קטע

לא יודע כמה אחורה אני יכול ללכת

וקטע לפי זה יש איזה דרקון אדום שגם ממנו נמנעתי להכנס לקרב הצלחתי ללכת בשקט בלי להעיר אותו למה הוא מחסל את הקבוצה בקלות

זה הקטע שאתה צריך להרוג איזה אדם זאב

daorigins20100227180140.th.jpg

עכשיו יצאתי בכלל מהמקום הזה אחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...