Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

אתה חריג. אולי יש נוסחאת קסם לנצחון אבל כל עוד לא מגיעים אליה המשחק ממש לא קל.

שום נוסחאת קסם, קצת היגיון (שים לב שעברו כמה חודשים טובים מאז ששיחקתי, אז יש כמה חוסרים):

השתמשתי בhuman mage, עם התמחות של combat mage, השתמשתי בAliester כטנק(לא זוכר איזה התמחויות לקחתי לו), בהילרית שאתה מקבל במגדל (Wain? לא זוכר את השם) ובליאנה (IIRC את השם) כrouge, השתמשתי קצת בזאת עם הshapshift, ומהר מאוד הבנתי שהיא לא יעילה בשיט.

תשתמש בהילרית כדי להכין את כול השיקויים, ובדמות שלך כדי להכין את הרעלים (טעות מעצבנת שאני עשיתי בהתחלה: לא ידעתי שאתה מקבל את ההילרית כי לא קראתי מדריכים וכ'ו, אז העלתי לדמות הראשית גם רעלים וגם שיקויים. אל תעשה את זה, סתם בזבוז).

יש מוד שמשפר מאוד את השימוש בטקטיקס, advance tactics אם אני לא טועה, גגל את זה.

במלכודות השתמשתי אולי פעמיים במהלך המשחק, סתם בשביל לראות איך זה, לא שווה את הטרחה. ובקשר לקסמים אני בטוח שהרשת מפוצצת במדריכים, תחפש.

וזהו בגדול, תנסה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש נוסחת קסם, קוראים לזה ARCANE MAGE.

במשחק אפשר להשיג נקודות TALENT נוספים לשחקן הראשי ממשימות וספרים, ומי שהכי נהנה מזה זה קוסם.

ARCANE WARRIOR מאפשר לעשות שימוש בMAGIC כREQUIRMENT במקום STRENGTH מה שאומר שאפשר ללבוש שריון כבד.

חפצים שמוסיפים לSTAMINA/REGEN יוסיפו את הבונוס לMANA במקום.

וכל זה פסיבי רק מללמוד את ההתמחות.

מעבר לזה יש ABILITY שאפשר ללמוד שמעלה את הRESISTANCES (כולם) למקסימום או כמעט למקסימום (עוד איזה חפץ/קסם שניים יסגרו את הפער).

אומנם הוא אוכל MANA אבל אפשר לאזן את זה עם חפצים, ולא צריך את זה כל הזמן (עדיף לא להשתמש אם אין צורך כדי לצבור MANA ולזרוק הרבה קסמים).

אז כבר יש לכם עמידות טובה בלי לעשות כלום וREGEN יפה.

וDPS גבוה עם מגוון גדול של קסמים.

ואם אתם מוצאים את עצמכם מותקפים ע"י המון אויבים או בוס חזק או שהקבוצה שלכם מתפוררת ואתם מנסים להחזיק עד הסוף, אז אתם הופכים בלחיצת כפתור לטנק עם עמידות כללית טובה ומאוזנת יותר מכל לוחם (רק שהHP הוא חצי במקרה הטוב)

וזה בנוסף לכל הSUSTAINED ABILITIES שמוסיפים לשריון/הגנה/SPELLPOWER/REGEN/SPELL ABSORPTION

יש סט שאפשר ליצור מקשקשי דרקון שיש לו סט בונוס להפחתת FATIGUE מה שאומר שהוא מכביד מעט מאוד על הקסמים ויש לו גם REGEN שמאזן את הקסם ההגנתי של AW.

בגלל הכמות הגבוהה של הקסמים והTALENT POINTS שאפשר להשיג לגיבור, האפשרויות ביצירת BUILD עשיר לקוסם עם צבירת כוח ומרחב טקטי הם רבות.

בעןד שאצל הלוחם והרוג גם אם יש לכם הרבה נקודות לפזר אין ממש יתרון בללמוד גם מגן גם דו ידני וגם דואל.

אחד הדברים היפים בARCANE MAGE זה שהוא יכול להשתולל עם קסמים סביבתיים ופחות חשוב אם הקבוצה תמות כל עוד האויבים ימותו גם.

העיקר שאתה תשרוד ותוכל להתמודד עם כל מה שנשאר.

http://www.youtube.com/watch_popup?v=aFtUrNiTw9U&vq=large#t=16

אני לא בעד להעלות לWYNNE הרבליזם כי יותר חשוב COMBAT TRAINING ו COMBAT TACTICS

בעיקרון גם רעלים ושיקויים לא העלתי עד שסגרתי את כל מה שחשוב.

אם כבר אז לשים את זה על שחקנים שלא תשתמשו בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפלו לא צריכים דברים כאלה OP כמו arcane mage. מספיק שיש לך דמויות DPS סבירות ואת Allistair בתור טנק ומרפא (אתה או Wynne עדיף, אבל אפילו Morrigan תסתדר למרות שתכל'ס אין שום סיבה לתת לה לרפא) המשחק הופך לקל, ומה שלא קל נפתר עם קצת kiting. וכל זה כמובן בלי שום שיקויים, עם שיקויים המשחק בכלל בדיחה. כמובן שכל דבר שתוסיפו לעשות לכם יותר קל (למשל עוד קוסם/ת חוץ מהמרפא/ה שלא נדבר על לשחק עם 3 קוסמים (אתה, Morrigan ו-Wynne), או גולם במקום Allistair) בכלל יהפוך את המשחק לעוד יותר דבילי.

את הדרקון הרגתי עם ה-warrior וה-rogue שלי כשהם יורים חיצים שבקושי עושים נזק, הטנק שרד עד שהדרקון ירד ל-30% ואז נגמרה ל-Wynne המאנה ואחרי שנמאס לי החלטתי שאני מתחיל לעשות לדרקון קצת kiting לשגע אותו (לא יותר מדי, מספיק לרוץ קצת מסביבו עם Allistair והוא משתגע ובקושי תוקף) וככה שרדתי איתו את שאר הקרב. הוא עדיין חטף נזק אבל יותר לאט ממה ש-Wynne הצליחה לרפא כשהיא ב-0 מאנה. אחרי זה הבנתי שהמשחק הזה פשוט מיותר מעבר לסיפור הנחמד שלו, ואני לא אחד שיש לו סבלנות להמשיך לשחק רק כדי לראות את הסיפור (למרות שב-Dragon Age כמעט והמשכתי בגלל זה).

ה-Arcane Mage זה כבר כל כך OP שאנשים עוד עושים איתו את המשחק ב-solo לגמרי (בלי קבוצה, ואני לא בטוח אבל אולי גם בלי שיקויים).

Willpower זה בזבוז טוטאלי, אל תגעו בתכונה הזו. עם קוסמים להעלות אך ורק ל-magic, כל תכונה אחרת היא בזבוז כמעט באותה רמה כמו willpower. וזה שאני שיחקתי בלי שיקויים, עם שיקויים זה בכלל בזבוז מטורף לגמרי. קוסמים (ודמויות באופן כללי) שאתם מתכוונים שיהיו חלק מהקבוצה שלכם כדאי לאסוף כמה שיותר מוקדם כדי שהם יהיו בדרגה כמה שיותר נמוכה, כך הם יבזבזו כמה שפחות על תכונות וקסמים חסרי תועלת.

דמות מומלצת? תלוי כמה קל אתה רוצה. בגדול Mage הוא overpowered בטירוף אפילו בלי השטויות של arcane warrior שבכלל הופכות את המשחק לבדיחה. בתור נזק, rogue או warrior די מתחרים, אם אתה לא יודע לשחק אז כנראה ש-rogue יהיה יותר טוב, אחרת זה תלוי כמה אתה מנצל את המשחק ואת הקבוצה ואם אתה משתמש בשיקויים או לא (קומבינציות מסויימות יכולות לתת ל-warrior הרבה יותר נזק מה-rogue אבל אם אתה לא הולך לעשות את זה אז אין טעם). בגדול warrior של נזק זה poor man's rogue רק שאם אתה משלב haste (מ-mage) עם momentum ועם precise striking אז אתה מתקיף פי 2 יותר מהר (כן, +50% מהירות התקפה במשחק הזה גורם לך לתקוף פי 2 יותר מהר), מה ש-rogue לא יכול לעשות כי אין לו precise striking שמאט את מהירות ההתקפה ולכן הוא עובר את ה-50% ונתקל בבאג שמאפס לו את מהירות ההתקפה חזרה לרגיל. וכמובן ש-berzerk מוסיף גם עוד קצת נזק. בקיצור המשחק יהיה קל עם מה שלא תבחר, השאלה היא כמה קל אתה רוצה וכמה אתה מתכוון לנצל את כל הדברים המוזרים שהמשחק מאפשר לך לעשות. בכל מקרה אם אתה לא רוצה לענות את עצמך סתם עם דמות שהקבוצה שלה עושה הכל בשבילה, אל תיקח קשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרתי כמובן התייחס ל-nightmare. וכן הכנסתי לעצמי כל מיני מגבלות לעשות את המשחק יותר קשה עד שהגעתי למצב שבו אמרתי "זה עדיין קל אבל אם אני מוסיף עוד מגבלה אני כבר הורס לגמרי את המשחק" (למשל לשחק רק עם שחקן אחד או לא לזוז בזמן קרב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...