Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

1. בתפריט העליון (SKILLS ועוד משהו כזה) אתה רואנ את הדף שבו עשית LEVEL UP לHERBALIZEM תעשה כפתור ימני על

הHERBALIZEM הבסיסי ויפתח לך תפריט יצירת שיקויים. אתה כיול גם לגרור אותו לQUICK SLOTS.

2. כשאתה משתמש הדמות שלך מקבלת את ה+ של הLEVEL UP תבחר בו ותראה שהתוופספה לך נקודה לLEVEL UP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו פה שיחק בDarkspawn Chronicles?

אני פשוט לא מצליח לעבור את הקרב עם sten,

אני בחבורה עם שריק, אוגר וקוסם, אבל הם מביעים עלי את סטן, כמה גמדים, שתי גלמים, ועוד איזה מליון קשתים

למישהו יש מושג מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בתפריט העליון (SKILLS ועוד משהו כזה) אתה רואנ את הדף שבו עשית LEVEL UP לHERBALIZEM תעשה כפתור ימני על

הHERBALIZEM הבסיסי ויפתח לך תפריט יצירת שיקויים. אתה כיול גם לגרור אותו לQUICK SLOTS.

2. כשאתה משתמש הדמות שלך מקבלת את ה+ של הLEVEL UP תבחר בו ותראה שהתוופספה לך נקודה לLEVEL UP.

תודה. מסתבר שמכרתי את רב הרכיבים שצריך ולרכוש אותם עולה כמעט כמו לרכוש שיקוי מוכן. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו שהריץ את המשחק על מחדש נייד (או שולחני) עם מערכת דומה ויכול לספר לי כמה רע המשחק ירוץ על הנייד שלי?

2.2GHz 2 Duo

3GB RAM

GeForce Go 8600M GT

אני ממש לא רוצה לקנות אותו ולגלות שהוא בקושי זז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בדקתי אבל ברוב המשחקים החדשים אני חייב לשחק על רזולוציה נמוכה כל כך שזה כבר לא שווה את זה.

בכל מקרה, שאלתי בפורום שמתמחה בניידים וקיבלתי תשובות מעודדות, וגם גיליתי שם את הדבר הזה. (שאגב מספר שעות לאחר מכן כבר הופיע בengadget)

ולכן ברגע שיהיה לי טיפה כסף פנוי, רזולוציה כבר לא תהיה בעיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה שיחק בDarkspawn Chronicles?

אני פשוט לא מצליח לעבור את הקרב עם sten,

אני בחבורה עם שריק, אוגר וקוסם, אבל הם מביעים עלי את סטן, כמה גמדים, שתי גלמים, ועוד איזה מליון קשתים

למישהו יש מושג מה לעשות?

תשאיר את החבורה שלך מאחורה, תתקדם רק עם קוסם, ותן לכולם להלחם ביניהם, לפחות עד שהגמדים יחוסלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה של ההרחבה שווה? לא היה לי כח לשחק בה. אפשר להשיג שם חפצים נורמליים, אני רוצה להתחיל בתור קוסם אבל אז אני לא יכול

לקחת את החפצים שהיו לי במשחק המקורי (שם הייתי ROGUE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרחבה שווה מאוד, ממש נהנתי.

קרבות בוסים מעולים, דמויות סבבה, אחלה סיפור.

אם חורשים על הכל אפשר להגיע ל 20 שעות משחק, אולי קצת יותר.

החפצים שם הרבה יותר טובים מהחפצים במשחק המקורי.

ראיתי לא מעט תלונות שלא ניתן להעביר חלק ניכר מהחפצים להרחבה,

אבל זה ממש זניח, תוך זמן קצר מוצאים ציוד טוב יותר, וכל השאר מומר לזהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...