Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

המשחק הזה פשוט מדהים, אבל עוד יותר משתלם לקנות!

קניתי אותו מההודי הזה בקצת מעל מאה שקלים, ומכרתי רק את הקודים שקיבלתי איתו ביותר מזה :smile1:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330389386104&ssPageName=STRK:MESOX:IT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330389383315&ssPageName=STRK:MESOX:IT

36$ דולר רווח, יותר ממה שהמשחק עלה לי, המשחק היחיד שנותן לך תמורה כספית גדולה יותר ממה שהוא עלה לך!

ממליץ לכל מי שקיבל למכור גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין כל כך את כל הקטע של הנסיעה בין ערים במשחק. אני אמנם ממש בהתחלה אבל כשאני יוצא מlothering למחנה ומשם נוסע בדרך לרדקליף לאיזה מעיין מוכר שאי אפשר לעשות שם כלום ורק אז עובר לרדקילף.. מישהו יכול לעשות לי סדר קצת בכל הקטע של הtraveling?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה עובר עיר או גם עובר מקומות דרך המפה בערים גדולות (כמו Denerim) יש לפעמים מן התקלויות רנדומליות (חלקית) עם אוייבים, לפעמים ההתקלויות הם לא בהכרך עם אוייבים כמו שנתקלת במוכר (נתקלים בו בדרך כלל שהולכים לFrostback Mountains)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

יש לי עוד בעיה בזמן האחרון- מאז שהתחלתי את הקרב בredcliff הקבוצה לא הולכת אחרי לא משנה מה. וגם הם לא נלחמים אוטומטית למרות שיש אויבים לידם (שמתי בטקטיקס של כולם - eny enemy=> attack וזה לא עוזר).

למישהו יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה שלך במצב HOLD

תנסה ללחוץ על הסמן הקטן - ממוקם מצד שמאל למעלה מתחת למפה העגולה.

גם נדמה לי שמקש H עובר למצב ON/OFF של HOLD

פאק איך לא שמתי לב!?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שסיימתי את המשחק! מישהו יכול לארגן לי את המכשיר מגברים בשחור שמוחק את הזכרון? אני רוצה לשחק בו מההתחלה!!!

מה הבעייה שחק מהתחלה!

שיחקתי פעם ראשונה עם קוסם וסיימתי ועכשיו אני משחק עם לוחם ותאמין לי שהחווית משחק שונה לגמרי - פשוט תענוג!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הפרולוג של המשחק יהיה שונה, כלומר עד שהדמות תהפוך לגריי וורדן... אחרי זה העלילה (הלא כל כך קצרה) תהיה אותו הדבר... זה כבר לא יהיה "מרגש" למצוא איזה פריט נדיר או לסיים איזה קווסט... אני בנאדם של פעם אחת מכל דבר :-[

כדאי לי לנסות אותו גם על האקסבוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו שקנה את המשחק בהזמנה מוקדמת ומעוניין למכור את הקוד של השריון לMass Effect 2?

אם כן, אשמח לקבל הודעה פרטית

תודה :)

עריכה:

הודעה מספר 7000 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה חבורה לדעתכם הכי טוב להסתובב?

אני הולך עם מוריגן אליסטר וסטן (עוד בתחילת המשחק- רק סיימתי את הטירה של רדקליף).

אתם מסתובבים עם ליליאנה? איךה היא בתור לוחמת מעבר לזה שהיא יכולה לעזור בלפתוח כל מיני דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...