Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

כן, אני די בטוח שראיתי מוד לשיריון בדיוק כמו של King Cailan (אני בטוח שיש לי שגיאת כתיב פה).

בנוסף קיים מוד ששם לך עורב במחנה שדרכו אתה יכול ללמוד את ההתמחויות שאפשר לקנות בחנות (לא את אלו שמשיגים מקווסטים כמו Arcana Warrior, Champion ו Blood Mage), בנוסף העורב הזה יכול לעשות לכל דמות שאתה רוצה Reset כך שתוכל לחלק מחדש את הנקודות (DEX\STR...) ואת הסקילים והטלנטים. מצאתי את המוד הזה מאוד שימושי מכיוון חלק מהדמויות שאתה פוגש בשלב מאוחר יותר במשחק באות עם סקילים שלא תמיד תחשוב שמתאימים לסגנון המשחק שלך.

את המודים האלה אפשר למצוא ב http://www.dragonagenexus.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלוי בדרך ההתקנה, לפי מה שהבנתי אי אפשר להסיר אותם דרך האפדייטר הרישמי אלא רק להתקין כי הוא רק מיועד ל DLC. יש אפדייטר מיוחד להתקנה והסרה של מודים באתר הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי , איך להכין שיקוי איכן לוחצים קליק שמאלי על מנת שיפתח חלון CRAFTING ואיך מכינים שם שיקוי. התצוגה הראשונית שנפתחת להסביר את זה תוקעת את המשחק היא לא יורדת בשום אופן . עזרה דחופה בבקשה..................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה

אפשר להתקין את המודים האלה ללא חשש - אני מניח שהם לא רישמיים ?

זה לא ישבש לי את התקנת המשחק (יש לי עותק מקורי כמובן) בגלל באגים במודים ?

האם ניתן להסירם בקלות ?

אתה יכול להתקין ולהסיר את המודים ללא חשש,חלק מהמודים הם מודים רישמיים של ביווור-DLC זה גם סוג של מוד-החברה גם שיחררה כלי למודים שתוכל לבנות מוד משלך.המוד מנג'ר שמישהו בנה יש לו אפשרות להסיר ולהתקין מודים בצורה קלה יותר.יש לו גם אפשרות לגבות את המשחק שלך מההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף המשחק התחלתי לשכב על ליליאנה במקום עם מוריגן... ורציתי לדעת מה קורה אם אתה ממשיך עם מוריגן? האם יש בחירה שהיא תישא את התינוק שלך גם אז? מה קורה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שזה קורה ממש לקראת סוף המשחק.

אצלי נתתי ללוגן שיבלה איתה אבל אחרי זה בכלל לא היה איזכור על זה מלבד ש"היא נצפתה עם ילד איתה", בכתוביות בסוף המשחק.

אולי זה הכנה למשחק הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח'ברה אני לא מבין

מתי מתאפשרת כניסה ל Elven Alienage שב DENERIM ?

יש כנראה כמה QUESTS שצריך להשלים שם...

אחרי רדקליף,לפני העימות עם זה שבגד במלך (שכחתי איך קוראים לו),אז אתה יכול להכנס לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה ,

באיזה רמה כדאי לי להגיע לקרב הסופי ב REDCLIFF

אני לוחם רמה 19 , מורגיין רמה 19 סטן והגמד גם רמה 19.

האם יש לי סיכוי לעבור ? ברמת NORMAL ?

האם אחרי הקרב הסופי המשחק מסתיים או שאפשר להמשיך לבצע את SIDE QUEST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר:

הקרב היה לי ממש קל גם כן הייתי ברמת נורמל.

שים לב שאם אתה מתחיל את זה אז אי אפשר להמשיך את המשחק אחר כך, אז תעשה את כל הקוואסטים הצדדים לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...