Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני סיימתי בתור לוחם (dwarf commoner) בדרגה 23, וחרשתי כל פינה במשחק

אני מתכנן להתחיל mage בקרוב, למרות שהכי יעיל זה גנב כי יש תיבות נעולות באזורים שאתה לבד בהם (בלי לליאנה וזבראן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי בתור לוחם (dwarf commoner) בדרגה 23, וחרשתי כל פינה במשחק

אני מתכנן להתחיל mage בקרוב, למרות שהכי יעיל זה גנב כי יש תיבות נעולות באזורים שאתה לבד בהם (בלי לליאנה וזבראן)

אם תרצה ישנו מוד שמוסיף לmage קסם שפותח מנעולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA GAME מכה שנית

bioware1.jpg

חל איסור גורף לפרסם לינקים או אתרים של בוני מודים שהם אינם מEA עצמה.כולל ואתרי פאן אחרים.כל לינק כזה יגרום להעפה מהפורום הרישמי--וזה אומר שלא תוכל לרשום את העותק של המשחק שברשותך,לא תוכל לעדכן את המשחק ולא תוכל להוריד לו הרחבות

ציטוט מnexus

"Bridge,

Sadly a ban from there is simply more then just not being able to visit. Currently you HAVE to register your game on that site to get the updates and content. Get banned and...Your game no longer works.

That's my whole point. If they ban you, you will no longer be able to play the game YOU bought as it will no longer be a valid copy....."

וזה אמור להיות Social Club

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את הפאטצ', אין לך מה להפסיד. פשוט משחק מדהים! מפורט להפליא ופשוט טס! לא נתקע בשום מצב, זמני טעינה של שתי שניות בקושי! מצויין במיוחד שמנסים לעבור איזב בוס וכל שניה עושים Quick Load. משחק גם מאוד ברור. לא נתקעתי באף שלב, ובטח שלא הייתי צריך לחפש מה צריך לעשות הלאה.. הכל זורם כמו סרט מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי אותו עכשיו על הרמה הקשה עם קוסם - שיחקתי עם ווין אליסטר וליליאנה בד"כ.

פשוט מדהים עד כמה שקוסמים כלכך הרבה יותר חזקים משאר הדמויות.

הקוסמת שלי עשתה בערך 60% מהנזק במהלך המשחק. כשווין שהייתה המרפאה עשתה בערך אותו כמות נזק כמו אליסטר (והיא 90% לא השתתפה בקרבות עם קסמי נזק אלה רק ריפאה וירתה עם המטה שלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...