Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

אני מתחרפן מזה...בעסה..

באמת שחוץ מהקטע הזה זה ניראה משחק לא נורמלי, הדיאלוגים הכי טובים שראיתי, עלילה עשוייה טובה, כתיבה ממש ממש מעולה..

רק הקטע של הקרבות הורג אותי..אני אנסה להיתרגל כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתחרפן מזה...בעסה..

באמת שחוץ מהקטע הזה זה ניראה משחק לא נורמלי, הדיאלוגים הכי טובים שראיתי, עלילה עשוייה טובה, כתיבה ממש ממש מעולה..

רק הקטע של הקרבות הורג אותי..אני אנסה להיתרגל כבר..

תלחץ על H. זה מאפשר/מפסיק את התנועה שלהם. בצד שמאל מתחת לתמונות של הדמויות יש את הלחצן - הוא צריך להיות כמו איש מקלות רץ ולא כמו יד של 'עצור'.

מקווה שיעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בטוח שבכלל אפשר ? לא שמעתי על האופציה הזאת אף פעם...

ד"א, לגבי הבעיות שהיו לי, התגברתי עליהן, משחק מעלף.

אחי אני לא בטוח שאפשר אבל במשחקים אחרים כגון nwn2 זה אפשרי אז שאלתי אם מישהו כן יודע איך עושים את זה גם במשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו ממש דפוק במשחק הזה...

נגיד הוריתי לשחקן שלי לתקוף מישהו מסויים אחרי כמה מכות הוא הרג אותו, אז הוא לא יימשיך למפלצת אחרת שעומדת לידו,

הוא פשוט ייעמוד שם..גם אם הוא מוגדר על אגרסיב.

זה כל כך דפוק שהמשחק הזה מתבסס על זה שאתה תעצור את המשחק כל 10 שניות, זה מטריף, איך משחק כזה קיבל כל כך הרבה שבחים אם

בבסיס שלו הוא הפוך ממה שבד"כ מחפשים - משחק זורם ונוח..

אותי המשחק עצבן שאתה לא שולט על המכות של השחקן אלא רק לוחץ על דמות האוייב והשחקן שלך כבר עושה הכל

המשחק מושלם לדעתי מלבד זה. כמו באובליביון אני זה שרוצה לשלוט על המכות של השחקן, לדעתי זה הרס לי את המשחק.

אבל כמובן זה לז'אנר של אלו שאוהבים את הסגנון...חבל שאין איזו אפשרות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להרגיש את הדמות כמו שצריך אז יש משחק לפס3 שנקרא Demon's Souls וזכה בלא פחות מ משחק השנה של GameSpot

קניתי אותו השבוע וזה משחק מדהים וקשה כאחד ולמרות שאני לא חובב נלהב של הז'אנר הוא שאב אותי חזק בפנים.

ממליץ לחובבי הז'אנר כאן איכשהו להשיג אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מוד" קטן שעשיתי. מאוד פשוט ועדיין בתהליכים.

אלו אמורות להיות פנים כמה שיותר קרובות לאלה של מוריגן וליליאנה מהסרטון "SACRED ASHES".

וזה מאוד קשה לעשות את זה דומה כי התוכנה עצמה מאוד מוגבלת ומגבילה, לכן זה לא יצא מושלם ואני עדיין מנסה כל מיני ומעדכן מידי פעם את הקבצים באתר.

http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=1079

ד"א - למה עוד לא שינו את הכותרת של הת'רד ל"Dragon Age: Origins - הדיון הרשמי" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי להפעיל בסטים, אני לא חושב שאפשר.. ניסיתי את זה עם משחקים אחרים, זה לא עובד.

זה עובד כנראה רק עם משחקים שגם ככה עובדים רק עם סטים.

ההרשמה של העותק נעשית דרך האתר החברתי של bioware,

אבל אם אתה קונה עותק משומש לא תקבל חלק מה DLC שמגיע עם עותק חדש.

האם ה DLC האלה מצדיקים קנייה של עותק חדש ? זה כבר נתון לדיון, לדעתי האישית כן.

http://social.bioware.com/forum/1/subindex/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הי חברה.

2 שאלות ברשותכם:

1. יש לי דמות ששיפרתי לה את היכולת רקיחת שיקויים עד למקסימום - herbalism. רכשתי מתכון לשיקוי ריפוי, רכשתי FLASK ריק - איך אני רוקח את השיקוי? אפא נמצאת האופציה בתפריטים של הדמות? אפא אני רואה את המתכון שרכשת ומה הוא מצריך בתפריטים של המשחק?

2. ישנם ספרים לרכישה אצל הסוחרים. חלק פותחים התמחויות אוטומטית וחלק מאפשרים לקבל נקודות לבניית דמות. איך משתמשים בשני? רכשתי ספר, בחרתי USE וכלום לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...