Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי

המשחק אצלי מעודכן כ-1.02 ואני משתמש בחלונות 7. הורדתי את הטריינר החדש כי החלטתי שאני רוצה לנסות את כל הכוחות - למה הוא לא עובד???

הוא עולה אבל לא מגיב [גם טריינר 1.01 וגם 1.02].

והאם יש דרך לשנמך את המשחק בלי למחוק ולהתקין מחדש?

__________________________________________________________________________________________________

עריכה: זה עובד, אבל הוא ממש מעאפן! אין אופציה להוסף כסף[רק 10 מטבעות כסף כל פעם] ואין אופציה להוסיף נקודות ל-specialization.

קיצר, מעאפן.

יש המלצות לאחד אחר שמתאים לגרסא האחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הורדת את הטריינר?

תנסה את זה:http://www.gamecopyworld.com/

מפה הורדתי בין היתר, בכל האתרים זה אותו אחד...

למה זה לא פשוט כמו הטריינר של V1.00/1.01??? :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

אולי בכל זאת יש דרך לשנמך את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל אותו בסוף הQuest של Arl Eamon אחרי שהוא מתעורר (ז"א אחרי גם Urn of the sacred ashes), שים לב שאם אתה אומר שאתה לא רוצה כלום בתמורה הוא יכול גם לא ללמד אותך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בהתחלה ניסיתי להיות נחמד, אבל פשוט הבנתי שזה לא משתלם, ממש כמו במציאות ;D.

תגידו, איך אני יכול להשיג specialization points? ואם אני לא יכול בצורה "חוקית" - מה הדרך האחרת? [אין את האופציה בטריינר 1.02]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפה הורדתי בין היתר, בכל האתרים זה אותו אחד...

למה זה לא פשוט כמו הטריינר של V1.00/1.01??? :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

אולי בכל זאת יש דרך לשנמך את המשחק?

טוב,אני לא יודע מה זה לשנמך,אבל יש מספיק מודים שמתפקדים כמו צ'יטים ושיתנו לך מה שאתה מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחפש, תודה על העצה.

תגידו, נכון יש את המלאך/שומר בכניסה לאפר של אנדסטה? אז השיריון שלו זה ה-Armour of Diligence set, אבל איך נקראת הקסדה שלו ואיפה אפשר להשיג אותה?

עריכה: האם יש מוד לשיריון שנראה כמו השיריון המוזהב של המלכים? [בדיוק אותו הדבר, לא 'דומה']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...