Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

tempzlq.png

מפתחת: BioWare אתר הבית

לאחר שנים שבהם הוציאה חברת הקנדית משחקי תפקידים למחשב וותיקים ומוכרים כמו ו-dungeons & DRAGONS , היא פורשת כנפיים עם משחק חדש ומקורי.

המשחק אמור להיות יורש רוחני של סדרת BG אבל להציע משחק יותר. מה שמעניין במיוחד הוא שכל דמות שבה תבחרו תשפיע על המשחק החל מתחילתו, ולמעשה אתם תתחילו בנקודה אחרת בעולם את המשחק בהתבסס על הדמות שבחרתם. מערכת הקרב תהיה דומה למשחקים אחרים של החברה, ותציע קרבות בזמן אמת, עם אפשרות לעצור, לחלק פקודות לדמויות שלכם ולתכנן את הקרב קדימה. המשחק גם ישלב עורך שלבים ועולמות כמו Neverwinter Nights, לפחות בגרסת הPC שלו.

Trailers:

Trailer HD His majesty's plan is in motion, but will his judgment be clouded by his arrogance?

E3 09: Conference Trailer HD The doctors show off a run down of the game's key elements.

Sex & Violence Trailer HD Slay your enemies how you love your lasses--passionately!

Wynne Fight Gameplay HD Watch out--men are allowed to slay women in this video game.

temp2.png

Recommended Specifications

CPU: Intel 2 Quad 2.4Ghz Processor or equivalent

RAM: 4 GB (Vista) or 2 GB (XP)

Video: ATI 3850 512 MB or greater

NVIDIA 8800GTS 512 MB or greater

DVD ROM (Physical copy)

20 GB HD space

Minimum Specifications

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחד המשחקים שאני הכי מצפה להם, הם פשוט אלופים ביצירת משחקי תפקידים.

אני שמח שהפעם הם לא נשענים על מערכת משחקי תפקידים קיימת (כמו שהיה בKOTOR שהיה מבוסס על D20) אלא יצרו עולם ומערכת חוקים משלהם.

אגב המשחק עורר קצת שערוריה בגלל סצנות סקס שאמורות להיות בו (ואמורות להיות בוטות יותר ממה שהיה ב MASSEFFECT).

אישית אני בעד כל עוד זה נעשה בטעם טוב, אבל מעניין אם הסיבה לכך הייתה נסיון מכוון כדי ליצור שערוריה ולקדם מכירות?

____

20 GB HD space

WTF? :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP MINIMUM SPECS

# OS: Windows XP with SP3

# CPU: Intel 2(or equivalent) running at 1.4Ghz or greater

AMD X2(or equivalent) running at 1.8Ghz or greater

# RAM: 1GB or more

# VIDEO: ATI Radeon X850 128MB or greater

NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater

DVD ROM (Physical copy)

20 GB HD space

VISTA MINIMUM SPECS

* CPU: Intel 2 (or equivalent) running at 1.6Ghz or greater

* RAM: 1.5 GB or more

* VIDEO: ATI Radeon X1550 256MB or greater

NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB or greater

ROM (Physical copy)

20 GB HD space

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים שאני הכי מצפה להם, הם פשוט אלופים ביצירת משחקי תפקידים.

אני שמח שהפעם הם לא נשענים על מערכת משחקי תפקידים קיימת (כמו שהיה בKOTOR שהיה מבוסס על D20) אלא יצרו עולם ומערכת חוקים משלהם.

אגב המשחק עורר קצת שערוריה בגלל סצנות סקס שאמורות להיות בו (ואמורות להיות בוטות יותר ממה שהיה ב MASSEFFECT).

אישית אני בעד כל עוד זה נעשה בטעם טוב, אבל מעניין אם הסיבה לכך הייתה נסיון מכוון כדי ליצור שערוריה ולקדם מכירות?

____

WTF? :eek2:

בכללי באמת שלא אכפת לי עם יש סקס במשחק כלשהו אבל למדתי שסקס זה אחד הדברים החשובים במשחקים

למה? כי זה מין "בקרת איכות" בשבילי, אם אין בכלל סקס אני רואה באופק משחק שמיועד לקהל הרחב סביר להני שהוא יהיה DUMB OUT

אם יש והם מפרסמים יותר מידי סביר להניח שזה סתם רוח כי כשמחק RPG נמכר בעזרת קטעי וידיאו נחמדים וסקס לרוב אין שם עומק

והכי טוב שיש סקס אבל כמו בחיים זה טבעי ולא צריך לעשות מזה סיפור = משחק בוגר שאני מאוד רוצה לשחק בו

בינתיים הם בקטגוריה 2 :-\

על מה אני מדבר?

הבעיה היא שחוסר של סקס ואלימות מראה על התאמה של המשחק לקהל יעד צעיר

מה שכן הסרטונים שלהם שווים, אני לא זוכר מתי מישהו שם פס קול ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד איזה סרטון לא חדש במיוחד אבל שמציג קצת מה GAMEPLAY שלו:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2008-dragon-age/36932

דבר אחד שקצת מלחיץ אותי זה שבכל הסרטונים שלהם הם מתמקדים הרבה בקרבות ובדם ודברים מגניבים אחרים וקצת בכל השאר

ובהתחשב שזה משחק לא אקסקלוסיבי ל אלא יצא גם לקונסולות :-\ אז אני לא יכול להגיד בלב שלם שזה יהיה משחק ענק

יש סיכוי טוב שיתבצע למשחק LOBOTOMY בשביל כל ילדוני ה וזה למה כל HYPE מתמקד באקשן וקרבות אבל אני מקווה שזה לא כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ONE liners?! רק לשני משחקים היו דיאלוגים טובים יותר- פולאוט 2 ופליינסקייפ טורמנט, ושניהם זרמו הרבה פחות טוב מ ME. אם יש דבר אחד שצריך לאמץ משם זה את הדיאלוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...