Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

תתעלם מהילד... אי אפשר לעשות איתו כלום גם ככה.

קודם כל, רפא את החבורה שלך. תשתמש ב-injury kit בשביל להוריד את כל הפציעות שלהם.

אני מאמין שלכל הקבוצה שלך יש פגיעות אז עדיף לך ללכת אחורה עד שתוכל לצאת למחנה ולנוח שם.

לפני שתצא מהמחנה שוב, נסה לקחת לוחם במקום הקוסמת ומרפא במקום הקשתית.

לגבי הדרקון, אתה כבר תחזור אליו כשתהיה חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלכתי אחורה למקום אחר במפה לעיר חדשה

עיר דייגים העיר השנייה שהלכתי במשחק עכשיו

הגעתי לאותה סיטואציה...תרשו לי להגיד אבל המשחק הזה מ**יין

אני במשימה שצריך להגן על העיר ליד הטירה מההתקפה הלילית

הגל הראשון הצלחתי אבל הגל השני איפה שיורדים קרוב למנזר או מה שזה

פשוט לא מפסיקים להגיע אויבים בחייאת עשרות אני הורג שם אבל יש גבול בסוף אני מת

וניסיתי לחפש מקום ללכת או משהו להפעיל אבל אין כלום זתומרת שאני מסיק שצריך להלחם עד הסוף רק שאין סוף

יותר מידי פעמים המשחק הזה גורם לי לחזור על דברים ולוותר על קרבות משחק בעייתי מאוד

daorigins20100227205534.th.jpgdaorigins20100227210524.th.jpg

ועכשיו אני באמצע המשימה הזאת אני לא חושב שאני בכלל יכול ללכת אחורה ולחזור למפה הכללית

FAIL

עריכה": מצאתי משהו בנוגע לקטע הזה

http://www.dragonageguide.com/walkthrough/redcliffe/the-attack-at-nightfall

The Attack at Nightfall

I have to warn you that if you do not have enough healing potions this quest might be a real pain!

You start at the top of the hill along with a group of other warriors. After defeating the first wave of undead enemies one of the soldiers is directing you down the hill – in front of the Chantry. The militia are fighting the undead but they seem not to stand a chance.

Kill as many enemies as possible while the militia is still fighting. Pause – give orders – pause – move your party members away from the whole mess. When all of the militia fighters fall you have to change strategy. Select all party members (PC default: CTRL+A) and run up the hill. The undead will follow you. Once they are all dead (again) run down the hill, gather another horde and so on.. until the waves stop. It seems to be some sort of survival mode.

If the cutscene doesn’t appear check every corner of the location for lost and lonely zombies. Once you finish them all the madness should end.

It was the worst mission of the game (so far).

פשוט דבר נוראי לעשות במשחק

אין לי הרבה ברירות חוץ מלהפסיק יש לי רק שיקויי חיים בודדים

והאויבים לא מפסיקים להגיע איזה טעות בתכנון המשחק הכושל הזה

כבר פעם שנייה שאני יסיר את המשחק הזה

לעזאזל הצלחתי בסוף

הייתי צריך למשוך קבוצה קבוצה כל הדרך למעלה כדי לקבל עזרה מהאבירים בחלק העליון איזה כמה וכמה פעמים

לא ממש מהנה הסיפור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש בהתחלה נכון שצריך להדליק את האש

תנסה למשוך אותו אחרי חבר אחד בקבוצה שלך ותרוץ במעגלים שהוא אחרייך בזמן שהם יורים עליו בחץ וקשת ולאט להרוג אותו

עריכה"

פשש התחלתי לפתח שנאה אמיתית למשחק הזה

שחקתי כבר איזה 15 שעות +

הייתי ב4-5 נקודות מרכזיות שאפשר ללכת על המפה הכללית

כל פעם אותו דבר אני משחק שעה מתקדם באזור מגיע לנקודה שהקבוצה שלי לא מסוגלת להתמודד עם האוייבים ואני חייב ללכת אחורה אחורה למפה הכללית ולחפש מקום חדש ללכת

פשוט מעיק מציק וגועל של משחקיות

כל פעם אני מגיע לנקודה היותר מרכזית של האזור ולמשימה היותר מרכזית של המקום שאני נמצא ואני לא מצליח לשחק מול מה שזורקים עליי

סך הכל עכשיו כבר הבנתי איך לתפקד עם הקבוצה וכל היכולות

אבל בכל זאת אני מוצא את עצמי שכל הקבוצה שלי מתים כמעט כל קרב רציני אני חוזר על קרבות המון פעמים שלא לדבר על המקרים שאני מוצא את עצמי מעלה שמירה וחוזר חצי שעה אחורה

תכנון לקוי ביותר ומגעיל של המשחק הזה

אי אפשר לסיים סיפור אחד ברצף

כבר חמישה איזורים הפסקתי באמצע משימה והלכתי לנקודה חדשה על המפה

גועל גועל גועל

אם זה הרעיון שלהם ליצור עוד שעות משחק אז אני יורק עלייהם

כולה משחק ב NORMAL לא שמתי על משחקיות בלתי אפשרית

משחקיות קמצנית גם כן הנשקים עצמם חלשים ביותר משחק כבר 15 שעות ואני מרגיש שהקבוצה שלי חלשה תחת עם נשקים עלובים

תנו קצת דגש על נשקים מעניינים

משחק מעצבן לאללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש בהתחלה נכון שצריך להדליק את האש

תנסה למשוך אותו אחרי חבר אחד בקבוצה שלך ותרוץ במעגלים שהוא אחרייך בזמן שהם יורים עליו בחץ וקשת ולאט להרוג אותו

עריכה"

פשש התחלתי לפתח שנאה אמיתית למשחק הזה

שחקתי כבר איזה 15 שעות +

כל פעם אותו דבר אני משחק שעה מתקדם באזור מגיע לנקודה שהקבוצה שלי לא מסוגלת להתמודד עם האוייבים ואני חייב ללכת אחורה אחורה למפה הכללית ולחפש מקום חדש ללכת

פשוט מעיק מציק וגועל של משחקיות

כל פעם אני מגיע לנקודה היותר מרכזית של האזור ולמשימה היותר מרכזית של המקום שאני נמצא ואני לא מצליח לשחק מול מה שזורקים עליי

סך הכל עכשיו כבר הבנתי איך לתפקד עם הקבוצה וכל היכולות

אבל בכל זאת אני מוצא את עצמי שכל הקבוצה שלי מתים כמעט כל קרב רציני אני חוזר על קרבות המון פעמים שלא לדבר על המקרים שאני מוצא את עצמי מעלה שמירה וחוזר חצי שעה אחורה

תכנון לקוי ביותר ומגעיל של המשחק הזה

אי אפשר לסיים סיפור אחד ברצף

כבר חמישה איזורים הפסקתי באמצע משימה והלכתי לנקודה חדשה על המפה

גועל גועל גועל

אם זה הרעיון שלהם ליצור עוד שעות משחק אז אני יורק עלייהם

משחקיות קמצנית גם כן הנשקים עצמם חלשים ביותר משחק כבר 15 שעות ואני מרגיש שהקבוצה שלי חלשה תחת עם נשקים עלובים

תנו קצת דגש על נשקים מעניינים

משחק מעצבן לאללה

זה לא רק אתה, זה משחק קשה פשוט-למרבה הפלא שאתה מחליף בקבוצה שלך לקוסמים ולוחם אחד אתה מפצפץ את רוב מי שעומד מולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה של המשחק בכלל לא קשה מידי. היא מאתגרת בכמה מקומות אבל לא היה אפילו קרב אחד שלא הצלחתי לסיים והייתי צריך ללכת למפה אחרת. גם לא ברמה הכי קשה. במשחק הזה להבדיל ממשחקים אחרים HACK&SLASH פשוט לא ילך. צריך המון טקטיקה ואסטרטגיה.

אם לא הולך לך כרגע כנראה שהטקטיקה שלך לא מספיק טובה. תנסה אולי הרכב אחר של שחקנים/כשרונות וכו'.

כמו כן הדמות הכי חשובה (לדעתי) היא HEALER -- תשיג אחד כמה שיותר מהר (תעשה את המגדל של הקוסמים כמה שיותר מהר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי אולי 25 שעות משחק הרמת קושי התחילה להתאזן במקביל לקבוצה שלי שהתחילה להיות יותר חזקה

אני מת הרבה פחות עכשיו והמשחק יותר זורם

אבל הזמן שלקח להגיע לאיזון בין קבוצה חלשה לאפשרות לשחק כמו בן אדם הוא כשלון עיצובי

אגב מה עשיתם במשימה עם הילד שאחוז דיבוק של איזה שד בטירה

האם הלכתם וקראתם לקוסמים לעזור

או נתתם לאמא למות

או הרגתם את הילד

אני רציתי ללכת להעזר בקוסמים

אבל המשכתי ללכת בתוך הטירה ומצאתי את עצמי בקרב נגד הילד והדיבוק

בסוף לא הייתה לי ברירה באפשרויות שיחה ויצא שהרגתי אותו חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הבנתי מכמה אתרים שאין מה לעשות כל כך עם שניהם. כולם מתים שם בסוף...

טרגי.

זה בכלל לא משחק קשה, מה נסגר איתך.

קודם כל, זה לא דיאבלו. אם תרוץ לאמצע האוייבים אתה תמות (אלא אם כן אתה בדרגה גבוהה עם יכולות לפרק כמה אוייבים יחד).

תשתמש במסך טקטיקות, שהחברים שלך ירפאו את עצמם ויהרגו קודם את החזקים.

אם זה עדיין קשה לך תעצור את המשחק לפני ובאמצע כל קרב.

תעדכן את המשחק, בפאצ'ים הם סידרו כמה קרבות מרכזיים שהיו קשים מדי.

אם גם זה לא יעזור אז תשתמש בצ'יטים.

לא לכולם יש את אותה רמת הכישרון בכל סוגי המשחקים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בכלל לא! אני הצלתי אותו, פשוט צריך ללכת לעשות את המגדל קוסמים בשלב יחסית נמוך, הצלתי אותו ואז נלחמים עם הדמונית שהשתלטה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הילד / רוח רפאים שנמצא במקדש עם הגביע הקדוש?

עשיתי את המגדל על ההתחלה ולא ראיתי דרך לתקשר איתו כל כך... בכה שהוא רוצה את אמא שלו, נעלם - פגשתי את אמא שלו והרגתי אותה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התחלתי לשחק במשחק..הוא מעולה ממש מעניין וכיף והגרפיקה נחמדה לגמרי.

אבל הדבר הכי מעצבן בו הוא צורת הלחימה...אתה לוחץ על דמות יריב כלשהי ומחכה שהשחקן שלך יהרוג אותו עם כל מיני תוספות של כוחות שיש לך.

קצת מבאס לדעתי, אני אוהב לשלוט על המכות של השחקן בעצמי.

מעבר לזה אני באמת אהבתי את המשחק, אני אמשיך לסיים אותו כי הוא כיפי.

אגב אין איזה פאץ' שמשנה את צורת הלחימה אה?

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...