Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

אני עבדתי עם ו death cloud, שילוב שלהם עושה המון נזק ומשתק.

גם שימוש בblizzard ואז chain lightning עושה נזק נהדר.

cone of cold - אחד הקסמים החשובים, היו לי שני מייג'ים ודאגתי שלשניהם יהיה אותו, זה נהדר נגד בוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי אז כולם חכמים ולקחו את הקסמים האלה, ומי שלא היה חכם הוא אמור לשחק מהתחלה של המשחק כדי לבנות את העץ מחדש?

מי תיכנן את הקרב הזה בכלל? צריך להרביץ לו

בקיצור יש לי FIRE STORM ו3 סוגים של הימום-PETRIFY, TRAP, PARALYSIS מסתבר שהבוס הספציפי הזה והעוזרים שלו גם חסינים לזה כמעט לגמרי, נגד ה-2 הקלים עוד יש סיכויי אבל נגד ה-2 הנוספים הצהובים ...זה קרב אבוד אין סיכויי. אין לי שום דבר שיכול לעצור אותם ואני לא יכול לברוח לשום מקום, הם יכולים לאגף אותי כמה שהם רוצים.

הקרב נגד ברנקה

אני בקבוצה עם אליאסטר,הגנבת(שנראה לי שאני מעיף אותה מהקרב הזה) והגמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקבוצה עם אליאסטר,הגנבת(שנראה לי שאני מעיף אותה מהקרב הזה) והגמד.

אתה צריך לקחת את הרוצח ההוא זוראין (אני חושב), הוא מוצלח יותר מאליסטר/הגנבת יחד.

אולי כך אותה בתור קשת ואותו בתור לוחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי CONE OF COLD, ושום דבר לא משפיע על הגלמים.

לקחתי אותה בתור קשתית, לא שווה כלום נגד הגלמים, ננסה עם זרבין, הבעיה שזה או זרבין ואליאסטר(שיש לו שריון מעולה אבל ארבעה גלמים והבוס גומרים אותו אחרי 3 מכות) או זרבין וויין, הגמד טנק מעפן.

זה דפוק לגמרי אני צריך להתחיל את כל השלב מהתחלה כי זה חסום ואני לא יכול להחליף את הקבוצה שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ח'ברה

יש לי 2 דברים שלא ברורים לי - קודם כל אני לוחם !

א. אני אוסף המון RUNES , איך אני משלב אותם בנשקים ?

ב. איך אני לומד להכין רעלים / קסמים חדשים , האם אני אמור לקרוא ספרים ?

אודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. במחנה שלך צריכים ליהיות לך 2 גמדים, דבר עם הצעיר ותבקש ממנו שיעשה לך ENCHANTMENTS, ואז - יש נשקים עם סלוטים (קוביות ריקות בתצוגה של הנשק בחלק של הטקסט) - ושם אתה יכול להכניס אותם.

2. אתה צריך דמות עם היכולת הנ"ל (HERBS או POISON MAKING) ואת החפצים שאתה צריך (FLASKים לדוגמא).

יש גם מגילות שמלמדות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע לי המשחק, הקופסה בינתיים תוסיף חן לסיפריה שלי :)

מה שבאמת טוב, קיבלתי שני קודים למשחק:

1) איש האבן.

2) קוד לקבלת שיריון מיוחד ב MassEffect2! חבל שקיבלתי Ban מהלייב, אז אני לא אוכל להשתמש בו.

טוב נו נמכור ב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי CONE OF COLD, ושום דבר לא משפיע על הגלמים.

לקחתי אותה בתור קשתית, לא שווה כלום נגד הגלמים, ננסה עם זרבין, הבעיה שזה או זרבין ואליאסטר(שיש לו שריון מעולה אבל ארבעה גלמים והבוס גומרים אותו אחרי 3 מכות) או זרבין וויין, הגמד טנק מעפן.

זה דפוק לגמרי אני צריך להתחיל את כל השלב מהתחלה כי זה חסום ואני לא יכול להחליף את הקבוצה שלי!

חשבתי שאני גרוע, המשחק ממש בדיחה עם הקסמי קרח של מוריגן והאש של הקוסם שלי..פשוט עצוב שהם לא איזנו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש אחרי האיש זאב הזה, במקום שנקרא LOWER RUIN במבנה ביער, אחרי שהורגים את האישה רוח הזאת יש מדרגות עולים ויש מזבח כזה ובאמצע יש ארון קבורה שבתוכו יש שיריון כסוף מגניב כזה.

הרגתי את כולם ואני לא מצליח לצאת משם כי הדלת נעולה. אני גם לא מוצא את המפתח.

מי זוכר את החלק הזה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...