Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

נו ברור, נדמה לי שזו הדלת שצריך לשתות מים מהמזבח(אחרי שמילאת את המים מאיפשהו לא זוכר) , להתפלל ואז לשפוך אותם לחור שבאדמה.. שאתה מסתכל על המזבח או על החור באדמה(שליד הדלת) מופיעות לך האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בטוח שאתה מדבר על המקום שאני נמצא בו? לא ראיתי איפה אפשר למלא מים ולא ראיתי חור ליד הדלת.

מה אני מפספס פה? הייתי ליד הדלת ובמזבח ולא הופיעו לי אפשרויות.

הסתדרתי כבר. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

חח, גם אני השתגעתי מזה עד שקראתי במסכי טעינה, שאפשר לנוח בין המפות שעוברים ממקום למקום, תסתכל מצד ימין למעלה במפה של העולם, יש ריבוע של מדורה(לוחצים עליו). שמה אפשר גם לטפל בכל מיני בעיות "משמעת" של הקבוצה ולקנות דברים לא רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי את המשחק ;D

משחק ארוך אבל מצויין. כמו שכולם אמרו היה מאוד קשה (שיחקתי על רמה קלה והיה קשה :P). ציפיתי שהסיום יהיה קשה יותר, הוא היה קל יותר מרוב המשחק.

המשחק לא מאוזן כל כך טוב ודורש PATCH רציני יותר ממה שיצא עד עכשיו.

שיחקתי בלי DLC וניראה לי עשיתי רק מה שחייב ודברים שראיתי במקרה בדרך :lol: גם ככה המשחק ארך לא צריך להוסיף.

לכל מי שלא שיחק עד עכשיו ממליץ לנסות, זה ניראה לי ה RPG הכי טוב ששיחקתי בו עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבלה בלה בלה נמצא בעיקר באינטרנט, והקוסם דם נמצא איפה שהאחוזה של הברון הזה שחולה, לא זוכר את השם, הקטע שהוא די חנטריש אז אני לא הסכמתי שיצטרף לחבורה שלי אחרי שהוא דפק אותי, אבל אם כן, הוא ילמד אותך, אחרי כמה דיאלוגים במחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות גם לעשות עסק עם השד הזה שצריך להרוג... זה שבתוך הילד של הברון

צריך ללכת לפתור את הבלאגן במגדל של הקוסמים קודם ואז לחזור איתם לעשות טקס גירוש

בטקס תמצא את השד (השווה עם הזנב והציצים) ואם תחליט לא להרוג אותה היא יכולה לתת לך כל מני דברים בתמורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאתי שבתוך עולם החלומות? ב-FADE? ממש בחלק האחרון, אחרי שהורגים אותה כמה פעמים - או על ההתחלה?

וניסיתי לצרף אותו למחנה, להיות הכי חברותי שאפשר אבל הוא פשוט לא בא :\....ננסה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ההתחלה לפני שהיא מתחילה להשתולל שם

ויש מצב שלא תוכל להביא אותו אליך אם התנהגת אליו לא טוב בהתחלה

תלוי בדמות שבחרת... אני כקוסם פגשתי אותו עוד במגדל איפה שהתחלתי את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קוסם והייתי נחמד אליו מההתחלה...גם עכשיו...וניסיתי לשכנע את טיגן לשחרר אותו, אבל הוא לא מסכים. הוא טוען שארל-אימן צריך לבחור את גורלו :\...

מתי אמורה להיות האופציה לצרף אותו לחבורה; לפני או אחרי שארל-אימן מבריא?

**נ.ב.

ביצעתי את העסק עם השד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...