איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם?

Born2Kill

איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?  

2165 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?

Recommended Posts

כמה הבהרות:

*הסקר מתייחס לדפדפנים הכי חדישים כיום.

*"טעמכם באופן כללי" הכוונה: תמיכה, עיצוב, סדר, נגישות, ביצועים וכו'...

אישית, אני מעדיף מכולם את האקספלורר, הוא הדפדפן שהכי בנוי לכל מיני אתרים והוא דיי פשוט לתפעול.

לצערי החיסרון הוא בפתיחת אתרים ועיצוב (ללא סקינים וכו'...), הוא טיפה איטי אבל לא משהו מדאיג, בגדול הייתרונות גוברים על החסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה הבהרות:

*הסקר מתייחס לדפדפנים הכי חדישים כיום.

*"טעמכם באופן כללי" הכוונה: תמיכה, עיצוב, סדר, נגישות, ביצועים וכו'...

אישית, אני מעדיף מכולם את האקספלורר, הוא הדפדפן שהכי בנוי לכל מיני אתרים והוא דיי פשוט לתפעול.

לצערי החיסרון הוא בפתיחת אתרים ועיצוב (ללא סקינים וכו'...), הוא טיפה איטי אבל לא משהו מדאיג, בגדול הייתרונות גוברים על החסרונות.

אקספלורר זה כמו הסקודה של הדפדפנים... רק בגלל שהכל פועל עליה לא אומר שנוח להשתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Opera דפדפן שתכלס כשאני חושב על זה הוא מושלם. חוץ מזה שהוא לא מסתדר עם כמה אתרים דפוקים מישראל, לא חסר לו כלום. יש לו כ"כ הרבה פ'יצרים גאוניים. כמה דוגמאות:

מילות מפתח בשורת הכתובת לחיפושים, לדוגמא:

y youtube

g google

go i'm feeling lucky

e ebay

ואפשר ליצור לבד כמה חיפושים שאתם רוצים. כ"כ קל ופשוט לרשום ברושת הכתובת נניח אני צריך מילון אני רושם בשנייה go morfix והופה יש לי מילון מול העיניים. חוץ מזה כשסוגרים TAB ניתן לשחזר אותו עם CTRL+Z, הRSS FEEDER מצויין, מהיר, מנהל הורדות גם מצויין.

עוד כמה דברים גאוניים: נניח ההעתקתם לינק אפשר ישר לעשות CTRL+B זה מדביק ועושה אנטר אפילו אם אתם לא בשורת הכתובת, אפשר להעתיק כתובת של תמונה, להעתיק לינקים. וואו, באמת שאני לא יכול לחשוב על משהו שחסר פה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נושא טיפשי וחסר משמעות שכבר נטחן מכל עבר, ושבכלל לא קשור לפורום כללי... :-X

אז אני רוצה לטחון אותו קצוץ-קצוץ. ;D

לנושא, אני משתמש גם באופרה, גם טוב מאוד, אפילו יותר מהפיירפוקס, כמו שאמרתם אילו היה לו את התמיכות שיש באקספלורר לכל מיני אתרים מסויימים שלא בנויים אליו הוא היה הדפדפן המושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Opera דפדפן שתכלס כשאני חושב על זה הוא מושלם. חוץ מזה שהוא לא מסתדר עם כמה אתרים דפוקים מישראל, לא חסר לו כלום. יש לו כ"כ הרבה פ'יצרים גאוניים. כמה דוגמאות:

מילות מפתח בשורת הכתובת לחיפושים, לדוגמא:

y youtube

g google

go i'm feeling lucky

e ebay

ואפשר ליצור לבד כמה חיפושים שאתם רוצים. כ"כ קל ופשוט לרשום ברושת הכתובת נניח אני צריך מילון אני רושם בשנייה go morfix והופה יש לי מילון מול העיניים. חוץ מזה כשסוגרים TAB ניתן לשחזר אותו עם CTRL+Z, הRSS FEEDER מצויין, מהיר, מנהל הורדות גם מצויין.

עוד כמה דברים גאוניים: נניח ההעתקתם לינק אפשר ישר לעשות CTRL+B זה מדביק ועושה אנטר אפילו אם אתם לא בשורת הכתובת, אפשר להעתיק כתובת של תמונה, להעתיק לינקים. וואו, באמת שאני לא יכול לחשוב על משהו שחסר פה... ;D

1+

מאז ומעולם אופרה לדעתי היה מספר 1!!!

למרות שאני לא משתמש בו אלה משתמש בFF בגלל שהאופרה עושה בהרבה אתרים ישראלים בעיות רק בגלל זה

אם יהיה ניצול לאתרים האלה אני יעבור אליו בלי לחשוב פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...