איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם? - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם?

Born2Kill

איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?  

2165 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?

Recommended Posts

כל מי שאומר "אני עם Explorer" כי הוא תואם לאתרים פשוט לא מבין כמה הוא טועה, מטעה והכי חשוב, דופק את עצמו לטווח ארוך.

שום דבר לא צריך לעבוד טוב עם אתרים.

אתרים צריכים להיות כתובים לפי התקן, ככה אנחנו הלקוחות צריכים לדרוש.

ודפדפנים צריכים לרנדר אתרים ע"פ התקן.

זה בדיוק מה שפיירפוקס, ספארי, כרום ואופרה עושים ומה שאקספלורר לא עושה.

רק על זה צריך להחרים אותו ואת האתרים הלא תקניים.

לטווח ארוך, כל שהיא לא תקנית מקבעת את השוק ומרדימה אותו.

וכל מי שגולש עם אקספלורר, אתם פשוט לא יודעים מה אתם מפסידים, המהירות והיכולת של הגרסאות האחרונות של הדפדפנים האחרים פשוט משאירים אבק לאקספלורר.

אתם לא מבינים את החוויה של אתרים רווי JS עם דפדפנים מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שאתה לא מבין שאת רוב האנשים זה לא מעניין...

מבחינתם תקן שמקן, אתה תחרים, אתה תלחם במלחמת הדפדפנים, אתה תסבול הם יגלשו בשקט.

מעבר לזה גם לא בטוח שאצם מדברים מניסיון "מתרסק חופשי ובעל נטיה מעצבנת לרסק איתו חצי מה-Windows" :nixweiss:

ואני אשמח לדעת אילו אפשרויות חסרות בIE8 שיכולת להיות לעזר למשתמש הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת פעם שה ADBLOCKER חוסך לך הרבה זמן ...

דווקא מדויק, אצלי FF3.0.11 עם:

ADBLOCK

DOWNLOAD STATUS BAR

CUSTOMIZE

IE TAB

FLASHGOT

עלה ב 12ש.... (אבל הBETA עולה יותר מהר).

אני לא יודע על מה אתה מדבר, אצלי הוא עלה ב- 2.66 שניות (דף הבית Ynet), ללא פתיחת דף (דף Blank) ב- 1.87 שניות, 8 טאבים עם אתרים כבדים מאוד ב- 5.52 שניות, עם הרבה תוכנות שעובדות ברקע.

כמות הזכרון שהוא משתמש עם 9 טאבים, היא 160-168MB, מתחיל עם 44MB.

אני עם FF 3.0.11.

התוספות שלי:

- Adblock Plus 1.0.2

- Auto Copy 0.9.7

- BBCodeXtra 0.2.5.6

- Bookmark Previews 0.8.0

- BugMeNot 2.1

- ColorfulTabs 3.9.2

(Disabled)

- Cooliris 1.10

- Copy Link Name 1.2.7

- Ctrl Tab Preview 0.2.1

(Disabled, Incompatible)

- Download Statusbar 0.9.6.5

- Exif Viewer 1.45

- Extended Copy Menu 1.6

- Extension List Dumper 1.14.2

- FEBE 6.1

- FireFTP 1.0.4

- FlashGot 1.1.9.4

- FoxClocks 2.5.33

- GooglePreview 3.22

- Hebrew spell-checking dictionary (from HSpell) 1.0.2

- IE Tab 1.5.20090525

- IE View Lite 1.3.3

- Image Zoom 0.3.1

- Java Console 6.0.05

- Java Console 6.0.07

- Java Console 6.0.11

- Java Console 6.0.13

- Linkification 1.3.6

- LogMeIn, Inc. Remote Access Plugin 1.0.0.395

- .NET Framework Assistant 1.0

- Mouse Gestures Redox 2.0.3

- No Squint 1.93.2.1

- NoScript 1.9.3.3

(Disabled)

- Opanda IExif 2.3

- PDF Download 2.2.0.2

- Plain Text Links 0.3

(Disabled)

- Screengrab 0.96.1

- Session Manager 0.6.5

- Show MyIP 0.2

- ShowIP 0.8.17

- Tab Mix Plus 0.3.7pre.080721

- Tab Preview 0.3

- Text Link 3.1.2009032701

(Disabled)

- Finder Toolbar 1.2.4

- United States English Dictionary 3.0.3

- ynetlinksandvids 0.3

(Disabled, Incompatible)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא מבין שאת רוב האנשים זה לא מעניין...

מבחינתם תקן שמקן, אתה תחרים, אתה תלחם במלחמת הדפדפנים, אתה תסבול הם יגלשו בשקט.

מעבר לזה גם לא בטוח שאצם מדברים מניסיון "מתרסק חופשי ובעל נטיה מעצבנת לרסק איתו חצי מה-Windows" :nixweiss:

ואני אשמח לדעת אילו אפשרויות חסרות בIE8 שיכולת להיות לעזר למשתמש הממוצע.

אם אתה משתמש קבוע באתר הזה, סביר להניח שאתה לא המשתמש הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילות מפתח בשורת הכתובת לחיפושים, לדוגמא:

y youtube

g google

go i'm feeling lucky

e ebay

ואפשר ליצור לבד כמה חיפושים שאתם רוצים.

יש גם בפיירפוקס עוד מגרסה 1, אולי עוד לפני אפילו. כשאני רוצה לראות מפה והוראות נסיעה הבית לכתובת כלשהי, למשל, אני כותב בשורת הפקודה "מהבית אשתורי הפרחי 8 תל אביב" וזהו, פשוט גאוני.

חוץ מזה כשסוגרים TAB ניתן לשחזר אותו עם

בפיירפוקס פותחים עם Ctrl-T ומשחזרים עם Ctrl-Shift-T.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם בפיירפוקס עוד מגרסה 1, אולי עוד לפני אפילו.

קיים גם באקספלורר, עוד לפני שפיירפוקס התפרסם. כמובן מוסתר באיזה חור ברג'יסטרי בלי שום דרך סטנדרטית (לא, TweakUI זה לא סטנדרטי) להגיע אליו, אבל קיים.

מנסיוני פיירפוקס 3 עולה לאט (יותר מפיירפוקס 2) ולוקח המון זיכרון. מעבר לזה דפדפן נוח. ניסיתי רק על , ב-32 ו-64 ביט (תקף לשני המקרים).

אופרה הכי חדשניים (המציאו את הטאבים, מהמוקדמים עם mouse gestures ועוד) ואכן יש המון פרטים קטנים ונוחים, אבל אי התאימות של יותר מדי אתרים אליו הופכת אותו לפחות מדי שמיש.

כרום מאוד מהיר ובהחלט נוח אבל יש לגביו כל מיני תלונות לגבי (לפחות ככה טוענים בויקיפדיה; אשמח עם מישהו שיודע על זה יפרט). גם מנגנון החיפושים שלו (זה שמקביל לציטוט של איסתרא) מאוד נוח ויזואלית - כותב בשורת הפקודה עצמה Search Wikipedia וכו'. אגב, למה כשפותחים בו תפריט עם הכפתור הימני של העכבר אי-אפשר לבחור אפשרות מהתפריט עם אותו כפתור? :)

היתרון היחידי המהותי של אקספלורר הוא תמיכה מעולה בעברית. דפדפנים אחרים עושים שטויות, בעיקר אופרה וכרום - נסו ctrl וחץ ימינה או שמאלה בטקסט עברי. עכשיו נסו אותו דבר עם ctrl+shift (בחירת מילה). זה פאקינג עובד הפוך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאומר "אני עם Explorer" כי הוא תואם לאתרים פשוט לא מבין כמה הוא טועה, מטעה והכי חשוב, דופק את עצמו לטווח ארוך.

שום דבר לא צריך לעבוד טוב עם אתרים.

אתרים צריכים להיות כתובים לפי התקן, ככה אנחנו הלקוחות צריכים לדרוש.

ודפדפנים צריכים לרנדר אתרים ע"פ התקן.

זה בדיוק מה שפיירפוקס, ספארי, כרום ואופרה עושים ומה שאקספלורר לא עושה.

רק על זה צריך להחרים אותו ואת האתרים הלא תקניים.

לטווח ארוך, כל טכנולוגיה שהיא לא תקנית מקבעת את השוק ומרדימה אותו.

וכל מי שגולש עם אקספלורר, אתם פשוט לא יודעים מה אתם מפסידים, המהירות והיכולת של הגרסאות האחרונות של הדפדפנים האחרים פשוט משאירים אבק לאקספלורר.

אתם לא מבינים את החוויה של אתרים רווי JS עם דפדפנים מהירים.

ניסיתי את כל הדפדפנים, והשתמשתי בהם לא מעט, האקספלורר עם כל העבודה האיטית שלו הוא פשוט (הוא לא צריך 100000 תוספים בשביל לקבל תמיכה מלאה - כמו משחקים שמוציאים להם מלא פאטצ'ים) והתמיכות בו אם מדובר בעברית או באתרים עבריים היא מעולה ועולה על אלה של האחרים.

שאר הדפדפנים מסתדרים לרוב, אבל עדיין יש כמה אתרים שיהיה בעיות תמיכה בהם.

מעבר לזאת, הרי למיקרוסופט יש את כל התקציב שבעולם כדי לפתח את הדפדפן המושלם, היא דווקא עושה את אקספלורר ככה ולא ככה בגלל שיש לה מטרה מסויימת, עם תמיכה מלאה ופשוטה לתפעול (תוך שמירת קלאסיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99 אחוז מהזמן אני על פיירפוקס, מדובר בסוס עבודה מטורף שיחד עם התוספים שלו מאפשר לי להיכנס לכל אתר שאני צריך ולהפעיל את כל הרשתות והאתרים שאני מתפעל בנוחות.

אני גם משתעשע מדי פעם בגוגל כרום, מאוד אהבתי את הקונספט הקליל שלו וגם חלק מהפיצ'רים למשל שמדביקים כתובת בשורת הכתובת של הדפדפן ישנה אופציה ל "הדבק והמשך" זה משהו מאוד נחמד שלא ראיתי באף דדפדפן עד היום.

חוץ מזה כרום מהיר ובאמת כל עוד מדובר באתרים של חו"ל הוא עובד מצויין. אז מדי פעם אני משעשע בניסיונות בדיקה איתו.

IE בגרסה 7 היה דווקא די נוח ועבד מהר והשתמשתי בו לאיזו תקופה אבל גרסה 8 פשוט ביזיון. היא איטית בצורה מחפירה וברגע שמתחילים להשתמש בטאבים זה דיסאסטר. אני נמנע משימוש בIE ופותח אותו רק אם אין לי שום ברירה. (הכוונה גם לIE TAB).

אופרה בזמנו לפני כמה שנים שניסיתי אותו נדמה לי בגרסה 8 נראה לי מצויין מהיר ומתקדם וגם חדשני הבעיה שכמעט כל אתר ישראלי שניסיתי לגלוש דרכו היה מעוות כמו המזימות של דודו טופז אז וויתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזאת, הרי למיקרוסופט יש את כל התקציב שבעולם כדי לפתח את הדפדפן המושלם, היא דווקא עושה את אקספלורר ככה ולא ככה בגלל שיש לה מטרה מסויימת, עם תמיכה מלאה ופשוטה לתפעול (תוך שמירת קלאסיות).

המטרה של מיקרוסופט היא לא לפתח עם תמיכה מלאה ופשוט לתפעול אלא להרוויח כסף. היא עושה את זה גם ע"י כתיבת תוכנה יציבה, אמינה ונוחה לשימוש (לפחות למשתמשים בסיסיים) כדי לתת אינטרס להשתמש בתוכנה שלה וגם על ידי טכניקות להחלשת המתחרים שלה כדי לתת אינטרס לא להשתמש בתוכנה שלהם, בנוסף לשיטות שיווק מסוימות שכולנו מכירים. מובן מאליו שהחלק הראשון כאן הוא לטובתנו והחלק השני הוא לרעתנו.

אגב, פיירפוקס עובד לא רע גם בלי תוספים, ואקספלורר עובד יותר טוב עם תוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את כל הדפדפנים, והשתמשתי בהם לא מעט, האקספלורר עם כל העבודה האיטית שלו הוא פשוט (הוא לא צריך 100000 תוספים בשביל לקבל תמיכה מלאה - כמו משחקים שמוציאים להם מלא פאטצ'ים) והתמיכות בו אם מדובר בעברית או באתרים עבריים היא מעולה ועולה על אלה של האחרים.

שוב, תפסיק לזיין בשכל, אין לי שום תוסף על הפיירפוקס ויש לו תמיכה הרבה יותר טובה מכל IE שקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם התמזל מזלי, אבל מאז שעברתי ל-Vista אני משתמש ב-IE8 ומאוד מרוצה, עדיין לא חוויתי קריסה אחת (דבר שקורה לא פעם ב-FF) הגלישה והדפדפן פשוט מהירים מאוד והגלישה חלקה ביותר, עד כדי כך שעדיין לא התקנתי את ה-FF שוב.

כנראה משהו מתחיל להסתדר ב- עם 7 והדפדפן החדש IE8, שהרבה אפילו לא מוכנים לנסות עקב האכזבה של דפדנים קודמים, ואפשר להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאר הדפדפנים מסתדרים לרוב, אבל עדיין יש כמה אתרים שיהיה בעיות תמיכה בהם.

הדבר היחיד שנותן לאקספלורר תמיכה טובה באתרים הוא נתח השוק שלו.

ביקרתי בעשרות אתרים שבונים את האתר לפי התקן ויוצרים עוד מספר גרסאות של עיצוב הCSS בשביל כל גרסה של אקספלורר.

אם אותם אתרים היו מפסיקים ליצור גרסאות נפרדות עבור אקספלורר הייתה רואה כמה התמיכה שלו באתרים טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שנותן לאקספלורר תמיכה טובה באתרים הוא נתח השוק שלו.

ביקרתי בעשרות אתרים שבונים את האתר לפי התקן ויוצרים עוד מספר גרסאות של עיצוב הCSS בשביל כל גרסה של אקספלורר.

אם אותם אתרים היו מפסיקים ליצור גרסאות נפרדות עבור אקספלורר הייתה רואה כמה התמיכה שלו באתרים טובה.

השורה התחתונה זה הדבר היחיד שמעניין אותי. לי רק אכפת שאקספלורר (והנגזרות שלו כמו MAXTHON) תומך ביותר אתרים יותר טוב.

העובדה שאותם אתרים יוצרים גרסאות מיוחדות כדי שהאתר יראה יותר טוב בשביל האקספלורר רק מחזק את הטענה.

זה שMAXTHON יותר נוח לשימוש מהמתחרים זה רק הדובדבן שעל הקצפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השורה התחתונה זה הדבר היחיד שמעניין אותי. לי רק אכפת שאקספלורר (והנגזרות שלו כמו MAXTHON) תומך ביותר אתרים יותר טוב.

העובדה שאותם אתרים יוצרים גרסאות מיוחדות כדי שהאתר יראה יותר טוב בשביל האקספלורר רק מחזק את הטענה.

זה שMAXTHON יותר נוח לשימוש מהמתחרים זה רק הדובדבן שעל הקצפת.

+1 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...