נתניהו ממהר לבטל את בניית מעון ראש הממשלה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתניהו ממהר לבטל את בניית מעון ראש הממשלה

infer73

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:hizuk:

נראה קודם אם השכבות החלשות ישרדו את הרפורמות הכלכליות שלו, ואז בבחירות הבאות יקבל ח"ח על כל פועלו. ואני לא משונאי ביבי.

אני מוכן לגרור את הדיון שוב לנושא הכלכלי אם מישהו רוצה.

אבל בקיצור - מה שיוצר את העוני זה בדרך כלל הסוציאליזם והמנגנונים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3696524,00.html

מפתיע שאני אומר את זה על נתניהו, אבל ח"ח

נ.ב.

עדיין מותר להביא קישורים ל-Ynet בפורום או שזה מוקצה?

החלטה חסרת כל תוכן, לא רואה שום דבר רע במעון לראש הממשלה אם לנשיא יש בית למה שלא יהיה לראש הממשלה?

ברוב המדינות זה מקובל, אז הוא חסך לישראל 20 מיליון שקל וואי איזו תרומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטה חסרת כל תוכן, לא רואה שום דבר רע במעון לראש הממשלה אם לנשיא יש בית למה שלא יהיה לראש הממשלה?

650 מיליון*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט סכום הזוי, אם הוא אמיתי אני לא מבין איך הצליחו להגיע אליו.. חוץ מ"סתם מחיר מונפץ ע"י קבלן שרוצה לעשוק את המדינה", לא ברור לי איך אפשר להגיע לעלות כזאת היסטרית של פאקינג בית.. אפשר לבנות בית מלון בסכום כזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בקיצור - מה שיוצר מבליט את העוני זה בדרך כלל הסוציאליזם והמנגנונים שלו.

הקפיטליזם רק מטאטא אותו מתחת לשטיח כי העוני לא זוהר מספיק וסתם הורס את המצב-רוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שכבר היום יש "בית ראש הממשלה":

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%AA_%D7%90%D7%92%D7%99%D7%95%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לגרור את הדיון שוב לנושא הכלכלי אם מישהו רוצה.

אבל בקיצור - מה שיוצר את העוני זה בדרך כלל הסוציאליזם והמנגנונים שלו.

הסוציאליזם והמנגנונים שלו יצרו את העוני גם בארה"ב ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוציאל VS קפיזטליזם - רוב הכלכלנים תומכים במסחר חופשי +התערבות מבוקרת של המדינה

לגבי העוני זאת שאלה שתעסיק כל כלכלן ואני חושב שיש עדיין מה לחקור בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוציאליזם והמנגנונים שלו יצרו את העוני גם בארה"ב ??

מה שיצר את המשבר הנוכחי לארה"ב אלה בנקים שהחליטו לתת הלוואות למשכנתה לאנשים שמוגדרים כ"סכנה" - קרי יש סיכוי טוב שהם לא יוכלו להחזיר את המשכנתה (נאמר, הומלס \ משפחה גדולה ללא אנשים עובדים \ אנשים שגרים בטריילר-פארק). אנשים כאלה לקחו המוני משכנתאות וקנו בתים גדולים, בתים שהם לא יכולים להרשות לעצמם, ואז פשוט לא שילמו את המשכנתה.

מחיר של בית נקבע ע"פ היצע \ ביקוש - ככל שיש יותר אנשים שרוצים בתים ויש מחסור בבתים - המחיר עולה, אם יש יותר מדי בתים ואף אחד לא רוצה לקנות - המחיר יורד. מה שקרה כאן זה שהמוני אנשים עם משכנתאות כאלה פשוט סגרו את הבסטה, הבנקים היו צריכים לעקל את הבתים ונוצר מצב של המוני בתים שהבנקים מנסים למכור. המחיר התחיל לרדת, ואנשים שכן יכלו לשלם את המשכנתאות שלהם ביטלו אותם - כי הם יכולים פשוט לקנות בית במחיר זול, הרי המחירים יורדים, ואז הבנקים מפסידים כסף (כי הם הביאו הלוואות ו"קנו" בעקיפין המוני בתים) כי המחיר של הבתים יורד, ואז הבנקים קורסים, ואז אנשים מתחילים להיות מפוטרים וברוכים הבאים למשבר של 2009.

מה גרם לזה? אי פיקוח על בנקים. אין קשר לקפיטליזם - יש קשר להעדר פיקוח ולעובדה שהממשל בארה"ב נתן לבנקים להתפרע עם ההלוואות ולהציע אותם לכל רדנק בלי שיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...