כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שגם לי לוקח זמן לטורנט עצמו לדרת, חשבתי שזה מקרי.

בכל מקרה נראה שאנשים ממהרים להסיק מסקנות לגבי ההגבלה. בינתיים יש יותר מדי טענות מיותר מדי סוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה לעיתים נדירות אצלי, כשיש עומס כללי אפילו בגלישה בדפדפן.

השארתי את הביטורנט שלי דלוק כל הלילה .. וזה לא עזר!! מה הם גם התחילו לחסום בלילה ??

גם אצלי זה מתרחש, אולם החל רק בשבועות האחרונים.

לפי קצב ההורדה, אפילו בלילה זה מוריד על מהירות נמוכה ביותר (אני חושב שלא עובר את ה-10KB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ4 הייתי בעבודה, ומאז utorrent לא עבר את ה100KBps :screwy:

לעזאזל עם ההתחייבות הזו, אם זה לא ייפסק ונדמה שזה לא, בהזדמנות הראשונה אני עובר לאורנג'.

למעשה כבר חצי שעה זה מוריד בקושי על 60-70, ואם אני פותח עמוד עם תמונה אז המהירות יורדת - כאילו שהמקסימום שלי הוא אכן 70~ :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה התחיל גם לפני שבועיים-שלושה אבל היה מוגבל רק ל TL ו BIT-HDTV.

עכשיו זה קורה בטראקרים אחרים.

הטורנט יוצא פגום בגלל זה.

בכל אופן אני אקפיא את החשבון שלי בבנ''ל ואעבור לחודש בלי התחייבות ל-018, נראה אם המצב ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדה קבועה כל חמישי בשעות הבוקר המוקדמות (Lost) שתמיד הייתה, בלי יוצא מן הכלל, עפה לי ב450 קיי (יש לי 5 מגה בבזק בינ"ל), עכשיו לא עוברת את ה170. אין מצב שאין הגבלה, כי באמת שבאופן מסורתי זה היה יורד לי במהירות-על. וזה טראקר איכותי שהמון משתמשים בו ודנים בו פה בפורום.

אמור להוריד לך על מעל 600k

אני לפני כחודש תכננתי להתנתק מ012 ולעבור לבזק, מזל שזה לא יצא לפועל. איך אומרים - כל עכבה לטובה. כנראה 018 תעלה בגורל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם גם אני, וכמו כולם גאני קיבלתי תשובות כמו "הבעיה אצלך, לא פתחת פורטים, חומת אש חוסמת, המכשיר שלך לא תקין".

אחרי שקלטו שאין להם את מי לשכנע, אמרו לי"תוסיף עוד 10 שקל לחודש ותקבל תמיכה"

אמרתי "שכחו מזה. משלם לכם מספיק כסך בשביל פתרון עכשיו".

לא היה הרבה מה לעשות כמ שהבנתם, ואני תקוע עם אדומים כבר קרוב לחודש.

אבל, זה לא רק TL, זה גם טראקרים אחרים.

אם אעשה בלאגן, אולי אצליח להתנתק מהם בלי קנס, אבל לא ממש יש לאן לעבור. הכל זה מהפח את הפחת.

רק דבר אחד יעזור - לחץ ציבורי.

אתרי החדשות צריכים לפרסם כתבות בנושא כל הזמן והפורומים צריכים להיות מוצפים בהודעות שלא יועילו לבב"ל ואולי הם יתעשתו ויפסיקו עם הבולשיט.

אם מישהו נמצא ב018, שיתן דיווח למה המצב פה בקנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם גם אני, וכמו כולם גאני קיבלתי תשובות כמו "הבעיה אצלך, לא פתחת פורטים, חומת אש חוסמת, המכשיר שלך לא תקין".

אחרי שקלטו שאין להם את מי לשכנע, אמרו לי"תוסיף עוד 10 שקל לחודש ותקבל תמיכה"

רק אני חושב שהם עסוקים בלספור כסף ???

http://www.thecom.co.il/article.php?id=6556

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמוכם, מהירות ההורדה ירדה לרצפה, הטורנטים מסומנים באדום ואני מתכוון להתנתק מהם (:

הדבר הכי חכם שעשיתי זה להתחבר אליהם ולכל חברה אחרת ללא התחייבות, ככה שאין לי בעיה להתנתק מהם ...

רציתי לשאול, האם האינטרנט של אורנג' חוסם פורטים ?.. האם אני אוכל להשתמש בראוטר שלי אצלם ?.. האם אפשר לקבל מהם משתמש לאיזה כמה שעות כדי לבדוק באמת שגם איתם לא יהיו לי בעיות ?.. התשתית שלי היא של , האם הם עובדים עם התשתית הזו ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מהירות ההורדה הממוצעת שלכם בטורנטים

והאם הרגשתם באיזה שינוי ביומים האחרונים?

כן, ביומים האחרונים נראה לי שאפילו בלילה זה הפסיק לחזור למהירות הנורמלית :pissed: (כמו שמישהו כאן למעלה ניבא באמת).

עכשיו זה זוחל על 30KB ממוצע (מהירות גלישה 2.5)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובר את ה-50, רוב הטורנטים ב TL אדומים ויש לי 7 טורנטים בהורדה.

היום זה כבר פשוט בלתי נסבל.

לפחות האפלואד על המקסימום.. 5 מגה.

וקבצי טורנט לא תמיד מצליחים לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ביומים האחרונים נראה לי שאפילו בלילה זה הפסיק לחזור למהירות הנורמלית :pissed: (כמו שמישהו כאן למעלה ניבא באמת).

עכשיו זה זוחל על 30KB ממוצע (מהירות גלישה 2.5)

גם לי זה כך חבילה 2.5M וכבר כמעט חודש שיש לי מהירות ממוצעת 30KB

מה שמוזר שרק היום החל מהבוקר יש לי ממוצע של 70KB יציב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...