כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא לי לעשות בדיקה קלה

עכשיו בדקתי כמה קבוצות של אתרים

www.giganews.com

www.torrentleech.org

mininova.org

וקבוצה שנייה

www.google.co.uk

www.youtube.com

www.wired.com

www.cnn.com

הכל בדקתי על פורטים של יוזנט וביטורנט ו HTTP

ונראה שיש לייבל של QOS על הפאקטות

לכולם מוגדר COS ו S

כאשר COS = CLASS OF SERVICE

שלקבוצה הראשונה ה COS הוא תמיד מספרים גבוהים 5-6-7

קבוצה שניה מספרים נמוכים 1-2-3-4

ויש עוד לייבל Sשבקבוצה ראשונה הוא 1 בקבוצה שנייה הוא 0

הלייבל הזה לפי הפרוטוקל של MPLS מציין שה COS הוא אחרון בקבוצה שלו

יענו מקבל קדימות נמוכה .

עכשיו אני רוצה לציין שבדקתי את זה בצהריים לא יודע איך זה יהיה בלילה יכול להיות שהם משנים את זה

אבל זה מראה שיש איזה תיעדוף שעובד פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה זה קשור ללינוקס,

הקבצים שלהם חוקיים גדולים וניתנים להורדה בדרכים שונות מהרבה מאוד שרתים לכן נתן להוכיך סטטיסטית בעזרת הורדות מרובות בפרוטוקולים שונים שהם מגבילים את המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי האינטרנט לא עובד ככה. אתה עובר הרבה תחנות בדרך ליעד שלך, וכל אחת מהן יכולה להוות מקור לבעיה.

גם אם תשים שני מחשבים אחד ליד השני, כל אחד מחובר לספקית אחרת, ותוריד את אותו קובץ, זה עדיין לא אינדיקציה לכלום, כי יכולות להיות מיליון סיבות חוץ מהגבלה של ספקית להבדלים.

וכל דבר חוץ מהוכחה, לא יהיה שווה כלום.

לא נכון, אם אני עושה בדיקה של מספר ימים של הורדה עם המשתמשים במקמביל, זה מספיק.

כל מה שאני צריך להראות שעם משתמש של אחת הספקיות החדשות אני קבל בממוצע קצבים גבוהים ב 200K

ושבמהלך שעות העומס מהירות החיבור שלי יורדת בצורה דרסתית ויש לי קייס

בדיוק כמו שהסברתי לנציג של הספקית לגבי בעית איטיות מחרידה שהייתה לי חו"ל - לא מעניין אותי איפה הוא חושב שיש בעיה.

אם בתשתית אני מקבל הכול תקין.

אם בתוך הארץ אני מקבל הכול תקין.

בזמן שדרכם אני מקבל 40K לחו"ל ומיד לאחר מכן אני קיבלתי 280K עם ספק אחר.

כנ"ל עם טורנטים, הבעיה היא רק בצורת העבודה של פרוטוקול התקשורות BITRONET מול HTTP לכן נדרש הרבה יותר זמן בשביל להשיג מדגם סטטיסטי מיצג.

וכל השאר לא מעניין אותי ולא יעניין אף אחד, גם אם לדעתך זה לא יספיק לתביעה יצוגית (ואני בספק) זה בהחלט יספיק להרבה דברים אחרים.

אני אגיד לך מה זה קשור ללינוקס,

הקבצים שלהם חוקיים גדולים וניתנים להורדה בדרכים שונות מהרבה מאוד שרתים לכן נתן להוכיך סטטיסטית בעזרת הורדות מרובות בפרוטוקולים שונים שהם מגבילים את המהירות

זה מובן וכבר הצענו את זה בעבר, אבל מהפוסט הקודם שלך לא השתמע שאתה ממליץ על איזה תוכן חוקי אפשר להוריד זה יותר נשמע כמו אפשרויות מיוחדות של מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש קייס זה בטוח, אבל אין שום ראייה אמיתית. ממוצעי תעבורה לא יספיקו לדעתי, הם תמיד יוכלו להגיד שיש להם איזה תקלה שהם לא ידעו עליה.

בשביל לתפוס אותם אתה חייב ראייה אמיתית. לא ראית ארין ברוקוביץ'? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תמצא מסמך שאומר מפורש שיש איזשהי שליטה על התעבורה

אני מאמין שלבב"ל יש מספיק עורכי דין מספיק מנוסים שידעו לנצח אותך במשפט איכשהו.

בכלל קראת את החוזה שלך איתם?

(לא שאני מכוון למשהו ספציפי, זה פשוט הבסיס לפני שצועקים 'תביעה תביעה'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה חוקי להגביל את המהירות, הם לא היו משקרים לגבי זה.

לא מדויק.

אני באמת מתחיל לתהות עם אנשים פה קראו את החוזה שלהם (או בכלל יש להם אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק.

אני באמת מתחיל לתהות עם אנשים פה קראו את החוזה שלהם (או בכלל יש להם אחד)

ואני תוהה אם אתה מודע לזה שבזק בינלאומי תמיד התפארה בזה שהיא היחידה מבין הספקיות שלא מגבילה בשום צורה שהיא לא הורדות ישירות ולא תוכנות שיתוף קבצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני תוהה אם אתה מודע לזה שבזק בינלאומי תמיד התפארה בזה שהיא היחידה מבין הספקיות שלא מגבילה בשום צורה שהיא לא הורדות ישירות ולא תוכנות שיתוף קבצים...

אקט פרסומי חזק ואגרסיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, אבל זה לא אומר שזה לא חוקי להגביל מהירות.

כל מה שזה אומר שהם האכילו אותך בולשיט ואתה לא קראת את החוזה עליו חתמת ובו נתת את אישורך להרבה דברים.

כלומר במידה והם יגבילו מהירות כל מה שאתה תוכל לעשות זה להגיש בקשה למשרד X (תזכירו לי לאן שכחתי), ולהתלונן על הונאת ציבור ולקוות לטוב.

מכיוון שעניין ההוכחות בבית המשפט זה עניין ארוך ומיגעה.

בכל מקרה כל זה שטויות, חוקי או לא חוקי , כי כשיהיה לנו את המידע שמראה בוודאות שהם מגבילים תעבורה הלקוחות יצביעו ברגלים ובכמויות וזה בפני עצמו יהיה הפסד ל014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני כבר משוכנע בוודאות שבב"ל חוסמת, משבשת, מאיטה, או איך שתקראו לזה.

אתמול הייתה לי שיחה נוקבת עם אנשי התמיכה שלהם, מהראשון שענה לי ועד כמה בכירים מעליו (ככה הם הציגו את עצמם), ביררתי בין הייתר ווידאתי שסיום ההתחייבות קרוב ועמדתי על כך שהם חוסמים ומאיטים. וראה זה פלא! מיד לאחר ניתוק השיחה איתם, האינטרנט שלי התחיל לרוץ. אינני יודע עד מתי, אך בינתיים זה לא רץ. אם לא די בכך, לא יכולתי במשך כ-3 שבועות להיכנס לאתר של SubsCenter. org ופתאום עכשיו אני נכנס אליו בקלות ובמהירות. זה אגב בניגוד לדעה שהשמיע אחד ממנהלי הפורומים כאן, שאין קשר בין חסימת אתר זה וספק האינטרנט.

אני מדבר על-פי עובדות בשטח וכאמור נראה עד מתי החגיגה אצלי תימשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון מהיום בבוקר: לאחר שאתמול יצרתי קשר עם השירות לקוחות וביקשתי להתנתק ללא קנס - למרות שנותרו 7 חודשים להתחייבות,

חזרה אלי היום נציגה מקשרי לקוחות. אמרה שהם מודעים לכתבה ולכך שיש בעיה ולמרות שהתשובה הרשמית של בב"ל היא שהם לא מתערבים בתעבורה, הם רוצים להריץ על הקו שלי בדיקות מקיפות.

למרות שחזרתי ואמרתי שבבדיקת מהירות הסטנדרטית שלי אני מוריד על המקסימום האפשרי והבעיה מתרחשת רק בטראקרים, הופתעתי לגלות שהיא הבינה על מה אני מדבר ואמרה שזה בדיוק מה שהם רוצים לבדוק.

נחכה לערב ונראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...