כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא בטוח בהקשר של היוזר העיסקי, יוזר עיסקי אמיתי מובטח לו רוחב פס קבוע לאורך כל שעות היממה וזה מה שאני רואה אכן אצל לקוחות כאלה. שעה עשר, שתיים, או שש, פול רוח בפס לאתרים שבקושי זזים אצל לקוחות רגילים. יוזר וקו עיסקי אמיתי עולה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח בהקשר של היוזר העיסקי, יוזר עיסקי אמיתי מובטח לו רוחב פס קבוע לאורך כל שעות היממה וזה מה שאני רואה אכן אצל לקוחות כאלה. שעה עשר, שתיים, או שש, פול רוח בפס לאתרים שבקושי זזים אצל לקוחות רגילים. יוזר וקו עיסקי אמיתי עולה הרבה יותר.

לאומת זאת לקוח פרטי שמובטח לו ז בעין בתשלום סמלי בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי הגאון. היוזר הכביכול "עסקי" שאתה מתחבר אליו מתחבר בדיוק לאותם שרתים כמו כל משתמש פרטי אלא אם כן יש לך איזשהו "contex" (כמו גיימר) שמפנה אותך לשרתים אחרים..

אין דבר כזה יוזר "עסקי", אתה רק משלם עליו יותר. its the same sh.it

**ואם לא שמתם לב כרגע האתר torrentleech.org נפל, אין גישה מכל העולם..

יוזר עיסקי עובר ניתוב בשרת שונה, בדקתי זאת עם TRACERT ועוד מס' פרטים+IP שאני מקבל שונה מIP הרגיל

יש שרתים רגילים, ויש שרת אחד לעיסקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לחתום לך שלא כך הדבר..

TRCERT עם יוזר רגיל שונה מTRACERT של יוזר עיסקי, כשמדובר באותו הספק

אני לא יכול לדעת אם זה בכל הספקיות, יש לי יוזר רגיל ועיסקי מאותה הספקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי ליידע.

בדקתי באקספון הם לא מחברים ללא חייגן .

באורנג'כן .

באורנג' אם לוקחים גם וגם טלפון קווי (10 אגורות לדקה לכל היעדים כולל סלולרי) . מקבלים לחצי שנה חינם ואם תתמקחו תקבלו גם שיחות לחצי שנה חינם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש איזה חסרון לאינטרנט בכבלים עם חייגן לעומת ללא חייגן?

לא הבנתי

יש לי מחשב אחד בבית האם משנה אם יהיה חייגן (אין ברירה עם 018 כנראה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין והאמת אתה ממש לא חייב חייגן גם אם הם עושים את זה עם אחד, אתה אומר להם שיש לך כבר ראוטר בבית ואתה רוצה לדעת איזה פרוטוקול ובלאגנים ומקנפג לבד, חייגן עושה את החיים קלים אם אתה מחובר ישירות עם מחשב אחד ואין לך כוח להתעסק בהגדרות שרת

אני מסייג את זה במקרים בהם החייגן הוא חייגן עם פונקציית הצפנה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח לבודד שעות מסויימות ?

אחרי הדיון אתמול שמתי לב שבזמן הורדה של 3 קבצים גדולים מאתרים חופשיים, פתאום ב 2 בלילה בדיוק אחרי זחילה ממוצעת אך סבירה (30-40K) קצב ההורדה קפץ פלאים בערך פי 5 עד 8. אולי זה מקרי אולי לא. בTL שבוע או שבוע וקצת לפני לא שמתי לב לבעייה גם בהורדה ביום.

לא יודע אם זה אומר משהו, אבל אני מניח שזה עוד מידע שיעזור לבודד נתונים במקרה של בעייה.

(אני אצל ובב"ל על 2.5).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מקרי, זה בדיוק התופעה שקורה לי כבר 3 שבועות.

הכל נהדר בלילה, החל מ-1 בערך ( אולי 2, אני גם ככה ישן : :silly: ) עד בערך 9 בבוקר.

באותו זמן גם כל ה-TRACKER מתחברים והמהירות עולה לכמעט כל הרוחב פס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, צריך עוד דיווחים לגבי שעות של הגבלה, שככל הנראה אם קיימת - אינה קשורה ל TL אלא גם לטורנטים חופשיים. אם הרבה אנשים יעידו על 2 בלילה או שעה אחרת - זה כבר מידע מוצק וקונקרטי שמקדם כתבה בעיתון (קל יותר לבדוק תלונה כזו ספציפית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...