כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 13 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר לתבוע אותם על הונאה כי הם לא מגבילים את המשתמש הם פשוט חולקים את המשתמש.

ואני אסביר.

לדוגמא - יש 300 לקוחות עם חיבור של מגה ביט שכולם ביחד משתמשים בקו לחו"ל של 150 מגה ביט.

הספקית לא תגביל אף אחד, אבל המהירות תתחלק ביניהם - כמובן מכיוון שזה טיב שירות של מה שאפשר תקבל - כשאין עומס ולמשל רק 30 גולשים - הם יקבלו מקסימום מהירות - אבל ביום שבת כשכולם מורידים נחשו מה יקרה ?

זה אומר שהספקיות מרמות ? זה לא - זה פשוט שהן באמת לא שקופות ולא מספרות מה קורה מאחורי הקלעים.

זה מעבר לספקיות זה גם התשתית.

עכשיו כל מי שחושב שאפשר לתבוע - שיבדוק לעומק , אם איני טועה משרד התקשורת אישר את האופן חיבור הלא מובטח הזה - שאגב בגלל שהוא לא מובטח הוא באופן יחסי (למובטח) ממש זול !

ת'אמת שהן לא חייבות לפרוס סיבים חדשים - באותה מידה אפשר פשוט להשתמש בציודי קצה יעילים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשו לספקית האמריקאית אפשר לעשות גם לספקיות בישראל.

הונאה או לא הונאה, הם לא יכולים לגבות מחיר על שירות שלא זמין.

ולא זמין זה אומר שהתשתית לא מסוגלת לספק בזמן נתון לכמה לקוחות את מה שמגיע להם.

כשאני משלם, אני זכאי לתמורה מלאה. לא שלושת-רבע, לא חצי ולא רבע... תמורה מלאה.

כשאני קונה ג'ינס, אני מקבל ג'ינס - לא דגמ"ח כי נגמר המלאי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנו שאתה בעד הספקים (ושאתה עובד אצל אחד מהם).

בכל מקרה הקטע הטכני לא מעניין אף אחד.

זה מספיק שהם עשו (ועושים) פירסום כוזב ומתן מידע לא אמין בשביל תביעה.

מעבר לזה כל הדיבורים הללו על בטוח ומבוטח, מה אתה רוצה? שוב אין פה שום עניין טכני.

לפני שנתיים הטכנולוגיה הייתה זהה ובזק סיפקה לנו את הסחורה

בינתיים בחרה במודע שהיא מעדיפה להגדיל את הרווח שלה על חשבון איכות השירות ללקוחות שלה.

לכן כשמספר הלקוחות גדל/הדרישה לרוחב פס עלתה הם לא דאגו לרכוש רוחב פס נוסף לחו"ל.

(זה בערך כמו עם משק המים מובן שהם ציריכים להגביל את השימוש במים בארץ בגלל המחסור

אבל כל הסיפור נגרם עקב חוסר השקעה בתשתיות במטרה לחסוך כסף ).

---

בכל מקרה, הסיבה היחידה שאני עוד לא עזבתי את הספק שלי כי ההתחיבות שלי נגמרת עוד מעט

ואני לא מתכוון לשחק במשחקים, פעם הבאה שאני הולך לדבר איתם זאת תיהיה שיחה מוקלטת

שבוע אחרי זה או שאני אקבל את מה שאני רוצה או שזה ילך ישר לתביעות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עופר כנראה לא הבנת שאתה לא משלם

אם תקרא את כל הפוסט ותראה כמה עולה שירות מובטח - איזה 100$ תבין שאתה לא משלם על מובטח

אלא משלם 60 שקל על משהו שהוא בטוח לא מובטח !

100 דולר?? אין גבול לחמדנות?

בפחות מזה אני משיג 100Mbit "מובטח".

יש לך אינטרס זה בטוח. מה זה "מובטח"... יופי, מחר יגידו לי אתה לא גולש יותר, כי מה לעשות, הצטרף לקוח חדש וצריך לתת לו פס.

והיי! אל תתלונן, השירות שלך לא מובטח.

נראה בבית משפט אם הם יגידו לשופט "הלקוח לא משלם "מובטח"...

התירוצים שלך להצדיק את הספק פשוט פטתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי אתמול שיחה עם חבר שעובד ב-בב"ל בתחום הטכני והוא אמר כמה דברים מאוד מעניינים מכמה בחינות.

קודם כל הוא ציין שבב"ל לא חוסמת שום פורטים. כשנכנסנו לשיחה הבנתי שכן יש תיעדוף מסויים.

בכל מקרה הוא הוסיף על זה דבר מעניין. אם הלקוחות כן חווים משהו, זה לא מורגש בחתך שיחות, כלומר נתח השיחות בנושא הזה ליום בחודש האחרון הוא פחות מ0.1% ועוד פחות מזה הסכימו המשתמשים להעביר מידע לצורך טיפול.

הוא ציין שכן מודעים לטענה ומוכנים לבדוק אותה אבל כשאין הענות, כלומר אם אין מסה מסויימת של פניות בנושא שהועברו האלה לטיפול הנושא לא יקבל תשומת לב מדרגים בכירים יותר שמתעסקים ישירות בנושא.

הוא נתן דוגמא מהעבר של WOW. כלומר היו הרבה פניות בנוגע לזה ששרתים לא מתחברים ויש לאגים ומאז נפתח שרת בנושא ב-בב"ל ויש תיעדוף איכותי לשרתים ואין יותר לאגים. כלומר שאם גם הנושא הזה יתפוס גל רציני גם הוא יקבל התייחסות.

מה שלי יש לומר, אני עוקב אחרי הפורום פה בימים האחרונים בנושא ואני רואה מספר לא מבוטל של יוזרים. כלומר שיש סיכוי בהחלט סביר שאם כולם יפנו בנושא ויעבירו פרטים (להתעקש על זה אם צריך) יבוא הפיתרון/המצב יחזור לקדמותו.

לשבת מוך המסך ולהתלונן זה נחמד אבל לא יביא את הפיתרון, לפחות לאלה בלי ההתחייבות.

לגבי MPLS, לא ידע לומר לי ב200% אם לבב"ל יש יד בעניין אם גם את זה בודקים באותו האופן - אם תהיה מסה של פניות הנושא יקבל התייחסות.

היו עוד דברים, אני פשוט לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פניתי אליהם... קיבלתי תשובות קבועות, בלי פתרון.

מה זאת אומרת? מה לא עשית תרגילי כיבוי והפעלה למודם?

מה לא קיבלת הרצאה על מבוא לתקשורת מנציג שכמובן למד את הנושא יותר מיומיים בסדנה של שבועים

מה לא הוסבר לך איך הבעיה אצלך וניתנו לך הצעות לפתרונה?

אז למה אתה מלכלך ואומר שלא נתנו לך פיתרונות!

ציניות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלומות שלך אולי.

אפילו leaseweb נותנן מהירות תחת הגדרה "best effort", למרות שהמהירות שאתה מקבל שם כמעט תמיד שווה למהירות החיבור.

ההבטחה לרוחב פס ב-leaseweb עולה הון עתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אינטרס זה בטוח. מה זה "מובטח"... יופי, מחר יגידו לי אתה לא גולש יותר, כי מה לעשות, הצטרף לקוח חדש וצריך לתת לו פס.

והיי! אל תתלונן, השירות שלך לא מובטח.

נראה בבית משפט אם הם יגידו לשופט "הלקוח לא משלם "מובטח"...

התירוצים שלך להצדיק את הספק פשוט פטתיים.

א.אני לא עובד באף ספקית - גם לא חושב שהייתי רוצה

ב.תתפלא אבל אם היית קצת מתעניין במה שקורה בעולם האמיתי היית מבין עד כמה האבסורדיות שציינת נכונה !

זה פשוט לא ייאמן וגם לא מוצדק לדעתי ! אבל זאת המציאות שבודדים חשופים אליה - יש כזה דבר טיב שירות - דבר שאגב הולך להשתנות בעתיד !

גם אגב יש עוד דברים כמו תשתיות שונות שישפיעו על מהירות התגובה !

אם היית מתקשר למחלקות עסקים בנטויזן , נזק בינלאומי וכו' תשאל "כמה יעלה לי חיבור IPVPN של 4 מגה ביט מובטח אליכם" , כשתשמע את המחיר או שיפול לך הלסת למטה או הטלפון.

המציאות עגומה - אבל זה מה שיש - אתה מוזמן לתבוע אותם , אני אצטרף לתביעה שלך גם , אבל תראה שלא יצא מזה כלום.

אפילו בתי עסק ענקיים לא תובעים את החברות ומשלמות על שמור וכו' , לבינת יש חיבור מובטח במהירות מטורפת - הם יכלו באותו כסף פשוט לתבוע את הספקית למה נראה לך שהם לא עשו את זה ?

אל תשכח שלא אנחנו המצאנו את הגלגל - הרי כולנו נוסעים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה את אותה בעיה בבזק בינלאומי, גם אצלי מאמצע מרץ. אני לא משתמש ב-TL אלא בעקרון בטראקרים פתוחים, שחלק מהם אגב הם די נידחים (וחלק נפוצים). עם כולם יש בעיות. נסיונות לשנות פורטים או להפעיל הצפנה לא עלו יפה.

בינתיים, האם יש ספקיות בארץ שידוע שלא חוסמות/מפעילות תיעדוף/whatever?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...