כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

זה לא קשור לפורטים, אבל זה נחמד שבאת להספים.

פעם הבאה תקרא קצת לפני שאתה "בוכה".

היום היה לי תעבורה תקינה עד עכשיו פחות או יותר. מאוד מוזר.

עכשי ו(שוב) אין לי גישה לשום TRACKER וגם אתרים לא פועלים לי ( חוקיים, לא חוקיים, זה כבר לא משנה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע אני בכלל לא מצליח להגיע אפילו לאתר TL ואני בנטוויזיון - יש מישהו עם ספקית אחרת שיוכל לנסות להגיע לאתר לפחות שנדע עם הבעייה באתר בכלליות או בספקיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדי לבדוק בצורה יסודית כדאי למצוא אתר לבדיקת throttle, כמו שהציע מקודם מישהו בעמוד 3

ולבצע בו בדיקות בשעות שונות.

פה נפרסם תוצאןת בצורה הבאה:

*חבילה - ספקית

ותוצאות

זמן הבדיקה

*עכשיו חשוב לציין במידה ואתם משתמשים ביוזר עם ניתוב מיוחד כגון או עסקי, שידוע שיש להם תיעדוף על משתמש הרגיל!

לדוגמא:

2.5M ב015+ חבילת גיימר

לא נתגלו חסימות

בשעה 21:00

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני כבר משוכנע בוודאות שבב"ל חוסמת, משבשת, מאיטה, או איך שתקראו לזה.

אתמול הייתה לי שיחה נוקבת עם אנשי התמיכה שלהם, מהראשון שענה לי ועד כמה בכירים מעליו (ככה הם הציגו את עצמם), ביררתי בין הייתר ווידאתי שסיום ההתחייבות קרוב ועמדתי על כך שהם חוסמים ומאיטים. וראה זה פלא! מיד לאחר ניתוק השיחה איתם, האינטרנט שלי התחיל לרוץ. אינני יודע עד מתי, אך בינתיים זה לא רץ. אם לא די בכך, לא יכולתי במשך כ-3 שבועות להיכנס לאתר של SubsCenter. org ופתאום עכשיו אני נכנס אליו בקלות ובמהירות. זה אגב בניגוד לדעה שהשמיע אחד ממנהלי הפורומים כאן, שאין קשר בין חסימת אתר זה וספק האינטרנט.

אני מדבר על-פי עובדות בשטח וכאמור נראה עד מתי החגיגה אצלי תימשך.

זה מעניין כי החל משעות אחר הצהריים גם אני ממש לא הצלחתי להעלות את העמוד של TL.

האתר פשוט לא נטען - page load erroe בfirefox, כאילו והיה לו פינג אינסופי ולא חוזר מידע.

וכאשר החלטתי לבדוק פינג כלפי TL להלן הפרטים:

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for *.*.*.*:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),
Pinging [url]www.torrentleech.org[/url] [*.*.*.*] with 32 bytes of data:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחבל שאנשים לא אוהבים לקרוא הודעות לפני שהם נכנסים לפאניקה, כי רשמתי כבר ב-2 נושאים וגם בנושא הזה שיש בעייה עם ליץ' וזה לא בעייה בבזק בינלאומי! (לא הפעם לפחות :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שבזק התחילו לחסום גם פורטים ולא רק לעשות throttle.

ב mirc או ftp יש מספר פורטים חסומים שעם התחברות דרך ספק אחר עובדים בסדר גמור אצלי.

וזה גם תלוי בשעות כי אחרי 12 בלילה פתאום אני כן מצליח להתחבר לפורטים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי

יוזר רגיל - פורטים נחסמים בביטטורנט, באימיול נפתחים, אבל לוקח מס' דקותעד שמתחבר לשרת כלשהו

יוזר עיסקי- הפורטים תמיד פתוחים, והכל מתחבר באופן תקין גם בביטורנט וגם באימיול, עם אותן ההגדרות והפורטים במחשב והראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כאן, לפני מספר שבועות היה מוריד על מלוא רוחב הפס (8MB), הייתי צריך להגבילו לכ- 500kb/s, היום הוא לא עולה על 20kb/s לטורנט, ובכללי סה"כ לא עולה על 100kb/s לא משנה כמה טורנטים בהורדה (כולם מתחלקים ב- 100kb/s מקס').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...