כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

גם לי זה כך חבילה 2.5M וכבר כמעט חודש שיש לי מהירות ממוצעת 30KB

מה שמוזר שרק היום החל מהבוקר יש לי ממוצע של 70KB יציב :nixweiss:

בטח לקחו קצת מהירות ממני והעבירו לך! :pissed: (סתם, סתם)

______

אצלי החיבור הוא דרך ראוטר ולא עם חייגן (אבל לא נראה לי שזה קשור לפורטים וכו', בגלל שבעבר זה עבד בסדר, וגם המהירות המסתורית בשעות הלילה). אין לי תופעה של טורנטים אדומים, פשוט הכל זוחל באיטיות. טורנטים אני מוריד מ PB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם חוסמים לי את הת*ת המניוקים הקטנים האלו!!!

מה ביקשתי?? כולה להוריד פרק של אבודים פעם בשבוע.

מה שהייתי מוריד קרוב ל 150k/s לפני שבוע, היום אני מוריד במהירות המגוחכת של 10k/s!!!

וזה במקרה שעוד יש יחס מעולה של seeds/leech של פי 2 במספרים של אלפים.

זה מגוחך אני מרגיש כאילו חזרתי לימי ה ISDN שלי...בזיון. על מה אני משלם בדיוק אין לי מושג. בדיחה!!! :kopfpatsch:

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כבר לא יוצא לי להוריד טורנטים בבית, אבל היום יצא, הסתכלתי בגיחוך שהיה לי על המסך סביב ה-80KBS לא יציב, ועוד ממה שאני קורא כאן זה סוג של עילוי בשעה 7 בערב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר אליהם תבקש להתנתק ותראה איך תוך 5 דקות הם מסדרים לך את זה.

אז זהו שאני הגעתי ל YNET כבר,התפרסמה בתחילת השבוע , עוד לא סידרו את זה.

וגם לא מנתקים אותי.

התחלתי כבר לכבות את המחשב בלילה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תבדקו את העיניין אני ב- 014 לקוח חדש עדיין ללא התחייבות - ועובד לי מצוין - רוחב פס מלא ל- 2.5MB (מוריד ב- 330)...

זה כי אתה לקוח חדש, חכה איזה כמה חודשים ואז גם אתה תצטרף למועדון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאולי הכי מרגיז במשך היום זה שנגיד ומילא הטורנטים היו איטיים כדי לאפשר לנו גלישה מהירה ואיכותית באתרים רגילים או הורדות רגילות אחרות אבל נראה כי האיטיות כוללת ולא מטיבה עם שום אספקט אחר של הגלישה, וזה כבר באמת בלתי נסלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקרן איך מתפקדות ספקיות הסלולר שנכנסו ל"תחרות"...

זה די ברור וצפוי מראש - בהתחלה הם יצ'פרו את כולם ויתנו מהירות הורדה מלאה כדי שכולם יעברו אליהם, אחר כך הם לא יתמודדו עם הלחץ ויתחילו להגביל מהירות בהתחלה למורידים הכבדים, אחר כך הם יגבילו מהירות לכולם, אחר כך כולם יעזבו אותם ויעברו לחברה צעירה וחדשה - וחוזר חלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאולי הכי מרגיז במשך היום זה שנגיד ומילא הטורנטים היו איטיים כדי לאפשר לנו גלישה מהירה ואיכותית באתרים רגילים או הורדות רגילות אחרות אבל נראה כי האיטיות כוללת ולא מטיבה עם שום אספקט אחר של הגלישה, וזה כבר באמת בלתי נסלח.

וזה כאילו שבאמת מקטינים את רוחב הפס כולו ולא רק מגבילים את הטורנטים.

כך גם אצלי במהלך ההורדה בutorrent הורדתי במהירות של כ80 כאשר המקסימום הוא 320 ולאחר פתיחת אתרים המהירות ירדה מיד שכן היה צורך ברוחב פס,

בדיוק כמו שנניח אתם מורידים על מקסימום ופתיחת עמוד 'לוקחת' חלק מההורדה כך גם פה,

משמע - המקסימום לפתע ירד בצורה דרסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...