עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

אני לא יודע אם אצלכם זה עדיין נמשך, אבל כאן כבר שבוע בערך, ביטטורנט מת במשך היום (משתמש ב-TL) רוב הזמן הקליינט טוען שה-tracker לא זמין. בממוצע יש לי יחס של 2.0 וטורנטים מהשבוע האחרון עומדים על פחות מאחד. וזה לא שאני מוריד כל כך הרבה שמצדיק הגבלה, רק 3-4 תוכניות שאני עוקב אחריהן, זה הכל. HTTP עובד בסדר גמור, אבל יש הרבה התנתקויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בדילמה, עיזרו לי.

דיברתי כרגע עם בב"ל, אין לי אליהם התחייבות ואני על חבילה של 2.5/250 בעלות חודשית של 64.90. (כמובן שהנציגה אמרה לי שהיא יכולה לעשות את אותה חבילה בככה וככה כי אני לקוח ותיק חדש יאדה יאדה).

באקספון יש אפשרות לאותה חבילה ב33 לחודש, ללא התחייבות.

כמו כן, יש אפשרות באקספון לשלושה חודשים ראשונים חינם ואח"כ 33 בחודש בהתחייבות לשנה.

עכשיו, הקטע הוא כזה - אני עוד שבוע מתגייס לקרבי, אז הביטורנט לא באמת יפעל הרבה ואני לא יודע אם בכלל לעשות את כל הקטע הזה... התחייבות/לא התחייבות להתנתק/לא להתנתק.

כמו כן - האינטרנט פועל כל הזמן, אני ללא חייגן - האם התחברות לאקספון תדרוש ממני שינויים כלשהם פרט להגדרות טיפה שונות במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע מוריד על 500+ מ TL וזה 3 קבצים בו זמנית

ADSL + 013

הפורט הוא 56XXX

אולי לך זה יעזור כי עד לא הייתה האטה אצלי .

החסימה הזמנית היא לא בפורט של התכנה - היא בפורט של שרת הטראקר שאי אפשר לשנות אותו והוא מתעדכן עם תזמון קבוע משל עצמו,

הם בעצם מונעים לסרוגין לקליינט (utorrent) לתקשר עם הטרקר. רק מי שנמצא עם התכנה מולו כל הזמן יכול לשים לב שפתאום זה אדום time out ופתאום זה כחול working .

מקווה שזה יעלה ככתבה פה באתר ויבדקו עם בב"ל רשמית, כמו שהיה עם ברק בזמנו ואז התנתקתי מברק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי כרגע עם אקספון.

הם אומרים שהחיבור הוא מיידי מקבלת שם המשתמש והסיסמא וכי לא צריך לבצע שום שינויים טכנים בתשתית וכד' על מנת להתחבר אליהם.

עניין התמיכה הטכנית לא מזיק לי, בכל הזמן שהייתי בב"ל(שנתיים) דיברתי עם התמיכה הטכנית שלהם אולי 4 פעמים.

באקספון "מותר" לי לדבר עם התמיכה הטכנית עד 5 פעמים בחודש ללא תשלום.

אחרת זה תוספת של 5 ש"ח לחודש.

מה שעדיין עושה את המחיר מאוד נמוך.

נראה לי שאני אתחבר אליהם כבר עכשיו ומחר אבטל את החיוב שלי לבב"ל, כדי שלא ייצא מצב שאני אהיה "תקוע" בלי .

אדווח תוצאות בהמשך.

מעניין איזו חברה לא תחסום שיתוף קבצים אחרי שאקספון יתחילו לחסום.

(חזרה מעגלית על מקרה ברק 013 שהחלו לחסום לאחר השיתוף עם נטוויז'ן ובגלל כך עברתי לבב"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא צדקה... באמת אין כזה דבר ADSL ללא חייגן (בארץ)

אני מניח שאתה מחובר באמצעות , הוא זה שמחייג.

כשתקבל שם משתמש וססמא חדשים כל מה שתצטרך לעשות זה להזין אותם להגדרות בנתב, והוא יתחבר לאקספון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ROTAL 1025W שפועל כל הזמן, אך הוא מתפקד כמודם בלבד שכן הנתב ה"אמיתי" שלי הוא D-LINK DIR 300.

האם אני עדיין אוכל להיות מחובר באותה מתכונת? כלומר, שהנתב חייג פעם אחת בחייו וזהו?

ומה ההבדל בעצם בין "ללא חייגן" ו"עם חייגן"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך תשתית של כבלים אז ולפני כן היית בלי חייגן אז פשוט תתקשר לתשתית שלך (HOT או בזק)

ופשוט תעבור לחייגן ואז ינתקו אותך ותעבור לאקספון (כמו שאני עשיתי)

בנתיים זה נראה שהכל בסדר עם אקספון רק העניין של החייגן בעייתי כי הוא לבנתיים התנתק לי פעם אחת ולא חזר לפעול שוב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב חייג יותר מפעם אחת בחייו, אם אתה מתנתק הוא מחייג ומחבר אותך שוב אוטומטית (זה שקוף, אתה בכלל לא שם לב שזה קורה.

יש הבדלים בין חייגן לבלי חייגן, אבל הם לא מהותיים ברמה של א יותר טוב מ-ב', יש הבדלים טכנולוגיים בצורת העבודה.

חלק מהאנשים יעדיפו חיבור ללא חייגן (שוב, שקיים רק בכבלים) וחלק יעדיפו חייגן.

בכל מקרה, אנחנו גולשים מנושא הדיון, אם זה עדיין מעניין אותך תריץ חיפוש בפורום \ פתח דיון חדש בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי לאקספון, עשיתי הכל לפי ההוראות שלהם(שזה, כלום - רק נתנו לי שם משתמש וסיסמא) ולפי ההוראות של התמיכה הטכנית של בזק(להכניס בROTAL 1025W את השם משתמש והסיסמא החדשים).

האינטרנט עובד, אבל אינ עדיין מקבל Timed Out מהטראקר של טורנט ליץ', כמו כן בבדיקת מהירות בSpeedTest, הISP שלי מופיע כBezeq Int Ltd.

WTF?

WTF2:

בטורנט מסויים (גם טורנטליץ') אני מעלה על המהירות המקסימלית שלי(דבר שהרבה זמן לא ראיתי) אבל שני טורנטים שאני מוריד עכשיו פשוט לא יורדים ומדווחים שהטראקר של טורנט ליץ' offline(timed out)

מה לעזאזל קורה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney_stonE

הנתב חייג יותר מפעם אחת בחייו, אם אתה מתנתק הוא מחייג ומחבר אותך שוב אוטומטית (זה שקוף, אתה בכלל לא שם לב שזה קורה.

יש הבדלים בין חייגן לבלי חייגן, אבל הם לא מהותיים ברמה של א יותר טוב מ-ב', יש הבדלים טכנולוגיים בצורת העבודה.

חלק מהאנשים יעדיפו חיבור ללא חייגן (שוב, שקיים רק בכבלים) וחלק יעדיפו חייגן.

בכל מקרה, אנחנו גולשים מנושא הדיון, אם זה עדיין מעניין אותך תריץ חיפוש בפורום \ פתח דיון חדש בנושא הזה.

אני מודע לזה שהחייגן אמור לחייג לבד אוטומטית בזמן שהוא מתנתק (אפילו הגדרתי אותו שיחייג 99 פעמים לצורך העניין)

אבל הקטע הוא, שפשוט כשבאתי הביתה הייתי צריך לעשות ריסטרט למחשב כי הוא הציג לי שגיעה של 769 אם אני לא טועה.

מקווה שזאת טעות חד פעמית.

כי לדעתי למרות הכל בכבלים ללא חייגן לא היו התנתקויות בכלל.

ואם היו כאלה אז זה בגלל שהמודם הפסיק לעבודה לפתע.

בכל מקרה תודה על ההרחבה בנושא :)

Judas Iscariot - כמו שהבחור מעליי אמר, אתה עדיין מחובר לבזק בינלאומי.

בשביל שהתהליך ההתנתקות יתבצע יותר מהר, רצוי שתתקשר לתשתית שאתה מחובר ושם אמורים לסדר לך את הבעיה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...