עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טראקרים פרטיים רבים משתמשים בפורט 2710 לתקשורת איתם, אם הספקית מתעדפת פורט זה במקום נמוך מאוד, מקבלים time out מול הטראקר. טראקרים ציבוריים רבים משתמשים בפורט 80, אותו הספקית אינה יכולה לתעדף נמוך מן הסתם.

תודה על ההסבר הקולע.

אבל עדיין המהירות נמוכה בטראקרים שמשתמשים בפורט 80.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בב"ל על תשתית של - בקרוב אני אדבר עם בב"ל אברר לכמה זמן עוד יש לי התחייבות(אם בכלל) ואעבור לאקספון ללא התחייבות.

בכמה ימים האחרונים רק באיזה 3 שעות ביום(בבוקר המוקדם) אני מוריד ומעלה על מהירות נורמלית, בשאר הזמן זה על 0/0 מרשים והטורנטים ב"אדום"(משתמש בutorrent).

ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שעניין החסימות יגיע לבב"ל.

זה הגיע :)

אחחח, בדיוק אותה פרוצדורה עוד פעם כמו שהייתה עם 013 ברק. יאי.

איך שגלגל מסתובב לו...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=268309.msg2370466;topicseen#msg2370466

נ.ב

זה קורה לי גם בTL וגם בPT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ,

המצב החמיר והשתנה מהמצב שתיארתי בעמוד הראשון של הדיון הזה

טורנטים מ TL עכשיו כמעט תמיד במצב offline אלא אם כן אני ממש מתעקש

אם אני עוצר את כל הטורנטים שלי, סוגר את יוטורנט ופותח מחדש אחרי 3 דקות (כדי שייפתח בפורט אקראי כלשהו)

ומפעיל רק טורנט בודד ל TL - אז הוא יהפוך ל online לכמה שניות - מספיק בשביל לצבור 10 peers או משהו כזה,

ויחזור ל offline.

במצב הזה - הטורנט הוא אמנם offline אבל יש לי 10 סידרים ששולחים לי כבר את הקובץ, וזה מגיע ככה למהירות של 50-100 קב"ש.

ה"שיטה" הזו עובדת מדי פעם, אבל לא כל הזמן.

טראקרים סגורים פופולריים אחרים - מוריד ב 100-200 (במצב תקין בעבר - 870 להזכירכם)

ולא מעלה בכלל (במצב תקין בעבר - מעלה על 87 קב"ש מהירות מקסימלית)

זה בהחלט נראה בדיוק כמו אותו סיפור שהיה בזמנו עם 013.

אני מקווה שזה זמני מאוד; נכנסתי להתחייבות לשנה בבזק בין לאומי לפני חודשיים בערך...

נ.ב. בשעות הקטנות של הלילה - הכל מסתדר (זמנית) בצורה "פלאית", בדיוק כמו שהיה עם 013.

והמהירות מקסימלית (לפחות אצלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הביטורנט כבר סגור יומיים או יותר אין שום סיבה להדליק אותו, לא מתחבר לטראקר מעל 15 שעות במהלך יממה.

ולא לדבר על ה EMULE שזה לדעתי כבר חסום שנים.

אני נראה לי יחוזר ל ISDN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהם חוסמים טראקרים בפורטים 2710, 2790 - ממאוחר בלילה עד שעות הצהריים הדברים עובדים בסדר ועכשיו מתחילות שוב הבעיות (שעה 13:00)

חוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בפורומים של TL, וגם שם מתייחסים ספציפית לבעייה הזאת של משתמשים ישראלים שמנויים בבזק בינלאומי, ו לא מצליחים להתחבר לטראקר, כמובן שמהירות של 20-30K זה המצב האופטימלי, פשוט ביזיון מה שהולך עם בינלאומי.

כשהתחברתי אליהם לפני 10 חודשים בערך הכל היה פצצה, פינגים, הורדה מHTTP, הורדה ביוטורנט, הכל על מקסימום בלי שום תקלות הגבלות או חסימות.

המצב היום מגעיל, אין תמורה לכסף שמשלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בינ"ל ו ADSL נראה לי, המהירות בסדר כרגיל, אבל לפעמים האתר איטי וכאני רוצה להוריד את קבצי הטורנטים זה נכשל בשעות מסויימות.

ניסיתי הרגע להוריד משהו- ההורדה של הקובץ(לא הטורנט עצמו) לא זזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...