קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

עמרי, אם היה לי אינטרס לפגוע בנקסטופ אז לא הייתי ממליץ עליהם בדיונים קודמים, אתה יותר ממוזמן לשאול את QTTP, ולראות כי המלצתי כן לקנות דרכם לאחרונה בעקבות המחיר הנמוך.

השאלות הפתוחות האלה נמצאות כאן, מאחר שהנציג של נקסטופ בחר להגיב, בדיון הזה, אז אני אשמח שיענה לשאלות שנשאלו שיהיו מתועדות לכולם פה.

במידה ואתה לא מכיר את נושא העבר, אתה מוזמן לקרוא את ההודעה הזאת http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=397851.msg3424974#msg3424974

ואת הציטוט שיש שם.

בעקבות כל הדברים שנאמרו בעבר, ובעקבות זאת שאני פתחתי את הדיון הזה, זכותי המלאה לבקש תשובות מנציג נקסטופ, שאחר כך לא יבואו בטענות כלפי.

כל השאלות שנשאלו כאן, הן כן שאלות שמעניינות את הרוכשים העתידיים של המסך הזה, אז עם כל הכבוד לך, תעדכן את התגובה המגעילה שלך, כי אם אתה לא מכיר את כל הנושא, אז אל תבוא בטענות כלפי.

ואם אתה רוצה לדבר על ה25 שקל והשאלות הפתוחות, אז אני יכול לומר לך שה25 שקל האלה שתרוויח במחיר הזול יותר, במידה ותצטרך לממש אחריות אתה כן תשלם אותם והרבה מעבר על מנת לשלוח את המסך.

ואם נדבר קצת יותר ברצינות, אך אתה יכול להסביר שאנשים שונים קיבלו מידע שונה מנקסטופ?

אז במקום לנסות להוציא אותי קטן, בתור צרכן חכם, חכה לתגובה מבעל החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע אתה בורח כמו ילד קטן, מאחר ואינך מגיב לתגובה שלי.

השאלות ששאלתי את נקסטופ כן חשובות לכולם, וגם המסקנה שהסקתי נכונה, עד שנקבל תגובה רישמית מהחנות עצמה.

זה שלך יש עבר עם פנדה, ועבר לא נעים במיוחד, שלא יותר מידי אנשים מכירים את הסיפור, לא אומר שכל פעם ששואלים משהו חנות אחרת, רוצים ברעתה.

כל נושא הקניות הקבוצתיות האלו, נועד לתת לנו, הצרכנים, קצת יותר כח ביד, מאשר מה שיש לנו ברגע נתון רגיל, ועובדה שהצלחנו לגרום לחנויות להוריד מחירים כשצריך וכשאפשר, ויותר חשוב מזה, שעשינו את זה בלי לפגוע בצרכנים, ובלי לשקר להם. (ואני מדבר על כל מי שארגן קנייה קבוצתית באתר הזה).

אז אם חנות מחליטה לפרסם את המוצר שלה, והיה ידוע בעבר שהמוצר בחנות הזאת לא הגיע מיבואן רישמי, אז אני כן ארצה את התגובה שלהם ואז אתן יתרונות וחסרונות של כל מקום, כמו שקרה עם הדיסק און קי בעבר, וכמו שיקרה בעתיד.

ועמרי, אחרי שעברתי על התגובה שלך שוב פעם:

מה אכפת לנו מכל "השאלות הפתוחות" כביכול האלה שיש לך? אם יש משהו שלא ברור לך ומטריד אותך אתה מוזמן להרים טלפון ולברר אותו, אני בטוח שכל מי שתתקשר אליו ישמח לענות לך על השאלות האלה ו"לסגור" לך אותן.

אבל כמובן שזה לא באמת מעניין אותך, אתה סתם מחפש להגיד דברים כמו "זה לא אמין, בשביל 25 שקל לא שווה לקחת סיכון" למרות שהם לא מבוססים על כלום.

אני מציע לך למתן את התגובות שלך ולהתבסס על עובדות. לא על פחדים ו"שאלות פתוחות". אתה מתחיל להיות ממש פתטי, ואני אומר את זה בין היתר מתוך רצון לעזור לפנדה, כי אתה ללא שום ספק הגעת לשלב שבו אם לא תעצור - אתה רק תפגע בהם, קשות.

יותר מידי שאלות פתוחות, שבשביל 25 שקל, לא מצדיקות את הסיכון.

דבר ראשון, בנוגע למשפט שהדגשתי, לא אמרתי שזה לא אמין, אמרתי שזה לא מצדיק את הסיכון, ואמרתי זאת כי יש יותר מידי שאלות פתוחות, כמובן שאם נקבל תשובות לשאלות, אז אולי כן יהיה משתלם לחסוך את ה25 שקלים האלה.

והוכחות הבאתי לך בתגובה הקודמת שבחרת להתעלם ממנה "עכב בגרותך הרבה", אז אל תגיד שאני מבסס את דברי על כלום, או שאני לא מתבסס על עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, עם כל הכבוד, היית מחכה עד היום ומתקשר לבד לנקסטופ לברר את העניין בתור בעל הדיון החושש שלא יתפרסם כאן מידע שגוי במקום לענות לעמרי תשובה שעדיין אין בה כדי לענות על "השאלות הפתוחות הרות גורל".

כבר אמרתי לך בעבר. הניסוח של השאלות, זה נראה שתי טיפות מים כמו משהו שיחצן של פנדה היה רושם ואני יודע לפחות משיחה אישית שטענת שאין אינטרס (ואני מאמין לך עדיין), אבל באמת קרא שוב את מה שאתה רושם ואיך זה נראה מהצד.

זה באמת נראה מאוד "לדחוף את פנדה ולפקפק בכל מה שיש מסביב".

אני בכל אופן אתקשר אישית שוב פעם לנקסטופ ואברר את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס תודה על הבדיקה, למרות שמניסיון שלי, צריך תגובה בכתב מחנויות שונות ברשת ומחוצה לה.

(ובתור סטודנט, שלא עובד כרגע, אני לא אבזבז כסף בשיחות, על מנת לקבל תשובה רישמית ממנו, כשהוא בעצמו יודע ויכול להגיב כאן).

דן, אתה מתגרה בגורל שלך. עוד תגובה אחת בטון המזלזל הזה, והיכולת שלך להמשיך להגיב פה תצטמצם משהו.

אז תגיב לתגובה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, הפתעת אותי עכשיו.

לפני שאתה בכלל מדבר על הוכחות שצריך לקבל הקונה הפוטנציאלי מ"נסקטופ" בכתב, לאורך עיסקך כ "מארגן הזמנות קבוצתיות" לא ראיתי שבמהלך ההזמנות הקבוצתיות הקודמות העלית לכאן צילום סימוכין של ההתכתבות האישית ופרטי האחריות בין פנדה ל CMS למשל.

אז לפני שאתה מדבר (ורומז בעקיפין שחנויות אחרות לא ממלאות אחר הבטחתם) תציג אתה מסמכים שמפנדה כולנו כן נקבל את מה שאתה אומר. זו חרב פיפיות כי עכשיו יצרת מצב שבו ללקוח פוטנציאלי לא מספיקות מילים של קונים אחרים מפנדה כמו שנראה שלך לא מספיק מילים של קונים שקנו בנקסטופ ללא בעייה וכולם פתאום צריכים להראות הוכחות בכתב. :nono:.

נסתר ממני הסיבה לכתיבה המגמתית שלך והלעג לעמרי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, ביקשת וקיבלת את זה בעבר כבר...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=394293.msg3395135#

הלינק הזה גם ניתן כהוכחות לשאלות ששאלתי את נקסטופ. (כחלק מהתגובה לעמרי)

גם חתיכה מהמייל בהמשך לכמה התכתבויות, פשוט יש יותר מידי מיילים.

From: יאיר סאטובי - פנדה מחשבים [mailto:yair@pandas.co.il]

Sent: Wednesday, February 04, 2009 4:31 PM

To: 'Horowitz Dan'

Subject: RE: הודעה פנדה מחשבים ותקשורת

ברגע שמגיע ל CMS תוך יום זה אצלנו

לא התעסקתי עוד עם LG מה הדגם המדוייק ?

3 שבועות זה 14 ימי עסקים לערך

עו"ד יאיר סאטובי, מנכ"ל.

פנדה מחשבים ותקשורת בע"מ

www.Pandas.co.il

סניף קיסריה, רח' אשל 2 פארק עסקים דרומי 046274005

סניף חיפה והצפון דרך בר יהודה 157 נשר 048203034

סניף באר שבע דרום - דרך חברון 60 מתחם BIG באר שבע 086270027

סניף "מול זיכרון" – מתחם מול כביש 4 046291936

הלעג לעמרי, הוא בעקבות כתיבת הודעה פוגעת, מכיוון שאין לי אינטרסים אישיים, וכמו שאני שואל את יאיר מיליון שאלות לפני שאני עושה צעד פה באתר, ואתה מוזמן לשאול אותו כמה אני חופר לו, אז ככה אני אשאל גם את נקסטופ, כשהם מחליטים להכנס בצורה פרטית לדיונים שלי.

אם הוא היה רוצה יחס כמו פנדה וכמו נעה מחשבים, היה עדיף אם היה שולח לי הודעה בפרטי, ואז הייתי שואל אותו את כל השאלות ומעדכן כפי שצריך, אבל כשהוא נכנס לאתר כותב משהו ואז נעלם ולא עונה לשאלות קריטיות אחרות, במיוחד בנוגע למלאי של היבוא העצמי, אז העניין הזה כן נראה חשוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאין לי אינטרסים אישיים

אני' date=' באופן אישי, פרטי, ובלתי תלוי, מאמין בלב שלם, כ[b']דעה אישית ולא כקביעת עובדה ו/או השמצה ו/או ניסיון לפגוע בגורם כזה או אחר, מתוך תחושה אישית על סמך המתרחש וללא כל הוכחות - שאתה FULL OF SHIT ואני מניאק אם אין לך אינטרס אישי מול פנדה.

^^^ ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'.

אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. ההודעה הנ"ל מכילה ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ואין בה כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.

עריכה: typo - מזהיר = מצהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, רק בגלל שאתה ממשיך עם התגובות המזלזלות

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=400703.msg3439302#msg3439302

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=399670.msg3433744#msg3433744

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=402071.msg3453866#msg3453866

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=401498.msg3449724#msg3449724

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=397851.msg3440196#msg3440196 <- קסם, גם פה פתאום יש שאלה פתוחה שלא אני שאלתי.

אם כבר, אתה צריך להאשים אותי בתור נציג של , מאשר נציג של פנדה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סוגית הריח - משום מה היה לי הרושם שהפורום הזה הוא פורום צרכנות - יעני לטובת הצרכן.

לא לטובת חנויות בוטיק אלה או אחרות. כל ההתנהלות סביב ה 2209wa הזה מריחה ממש לא טוב.

בתור צרכן, הדבר העיקרי שאני מברך עליו, הוא ייבוא ע"י מס' יבואנים, ומכירה ע"י מספר גדול ככל שניתן של חנויות.

המצב כיום - כשאני פותח זאפ ורואה 3 חנויות שמוכרות את המסך הזה, ממש מעציב אותי כצרכן.

דיעה אישית פרטית שלי/ולא כקביעת עובדה ו/או השמצה ו/או ניסיון לפגוע בגורם כזה או אחר,

מתוך תחושה אישית על סמך המתרחש וללא כל הוכחות: חושב לגבי הכפשות ה 25 ש"ח - שזה

עצוב, ממש עצוב, במיוחד כשיש הודעה בפורום הראשי על "בעלי אינטרסים".

^^^ ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'.

אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. ההודעה הנ"ל מכילה ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ואין בה כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...