קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 12 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשפה פשוטה מסך שיש לו אפשרות של יחס תמונה 1:1 אומר שכשאפשרות זו מופעלת, המסך לא מותח \מרחיב את התמונה המגיעה מהמכשיר אליו המסך מחובר אלא מעביר פיקסל לפיקסל. זה נועד לתקן מצבים בהם מכשיר כולשהו משדר תמונה שנמרחת על המסך בצורה כולשהי (מתיחה או כיווץ).

זה מאוד נדיר במכשירים כיום האמת. בחיבור למחשב זה לא קרה לי מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, בסוף הביקורת

To summarise, however, the advantages of the monitor far outweigh the disadvantages and this makes the monitor clearly recommendable. The outstanding price-performance ratio is especially pleasing. For a retail price of less than 300 Euro currently, there are even offers at 269 Euro-, the buyer receives a flexible 22-inch monitor with an IPS panel with the 2209WA. This clear statement will give the competition something to chew on.

Overall rating: VERY GOOD

הבעיה נובעת בסרטי BLUE RAY שמנוגנים מנגן, והם טוענים גם בסרטים שמנוגנים בנגן , אני אישית לא נתקלתי בשום תקלה כזאת, והתמונות לא היו מתוחות, החל משימוש בסרטי 1080/720P ועד לשימוש בDIVX בכל הסוגים האפשריים...

כנראה שהבעיה נובעת בתוכנות מסויימות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים הכוונה היא למסגרת מסביב למסך, מאחר והיא בולטת לכיוון המשתמש בכ4 מ"מ, היא עלולה לגרום לצל חלקי על המסך, תלוי איפה התאורה בחדר, כמו כן, השתקפויות קלות מן המסך בחלק הפנימי של המסגרת...

לא יודע אם יש מספר דגמים, כי בהתחלה כולם חששו מההשתקפות הזאת, ואז בארץ רק אדם אחד שאני מכיר שאל בנוגע לזה, אז אין מה להתייחס אל זה יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא בדיוק הנושא כאן אך מיכוון שדנים כאן במסך בהרחבה אני אשאל עוד שאלה לגביו (אני שוקל בחיוב לקנות אחד).

עד היום היה לי מסך 17 inch 710N שהייתי מאוד מרוצה ממנו (ולפני מספר ימים מכרתי ב- 300 שח). ע"פ הנתונים הוא היה 12MS ובמשחקים לא שמתי לב למריחות.

אין סיבה שאני כן אשים לב למריחות עם מסך זה נכון? (היות והוא 6MS).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...