שאלה לגבי DELL 2209WA ונקסטופ. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי DELL 2209WA ונקסטופ.

Thant

Recommended Posts

מכיוון שה vx922 שלי החליט לשבוק חיים עכשיו כשהוא כבר חודשיים אחרי תום האחריות הגיע זמן למסך חדש (החלופי שלי הוא מסכן).

באתר של נקסטופ הם מוכרים את המסך הנ"ל ב 1549 ש"ח עם משלוח חינם. כשהמלאי מגיע אליהם רק ב-5 לאפריל, אין לי בעיה להמתין עד אז אבל אני לא ממש מכיר אותם.

אני יודע שאנשים קנו פה מהם בעבר ואשמח לחוות דע לגבי אמינות וכדומה...

כמו כן אין לי זמן כיום לנסוע לירושלים על מנת לבדוק את המסך מבחינת פיקסלים מתים ואאלץ להסתמך על משלוח, האם זה כדאי? לא ראיתי אצליהם באתר מישהו יודע מה המדיניות שלהם לגבי פיקסלים מתים?

תודה מראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי משם את ה2407 שלי במאי 08, משלוח מהיר מאוד, מחיר מעולה עם התחייבות לפיקסל שרוף בשבוע הראשון (החנות היחידה שהסכימה), עד עכשיו עומד איתן על השולחן שלי בלי בעיות . השירות שלהם אמין ולעניין, ממליץ לטובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון

תקרא מפה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=397851.msg3438829#msg3438829 ומטה, כולל הלינק שיש שם

ואז תחליט מה בא לך לעשות.

IQPC כרגע נראים האופציה ההכי טובה, למרות שהם לא ענו לי למייל ששלחתי להם בזמנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם היום אמרו שחייבים לעשות הזמנה עוד היום

LOL ברור לך שזאת סתם שיטת שיווק..

וזה אפילו קצת מטריד, כי אם הוא אומר את זה ברצינות זה אומר שהם מזמינים רק לפי כמות ההזמנות שתהיה להם מראש - ואם לא יהיו הרבה כאלה סיכוי סביר שזה ידחה עוד ועוד בתירוצים שונים ומשונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זוהי שיטת שיווק.

נקסטופ הם אכן יבואנים מקביליים.

אני קניתי אצלם מסך לפני יותר משנתיים. בתקופת האחריות הייתי צרך להחליף את הרגלית, והם החליפו לי על המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...