קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

בעקרון היית אמור לדבר איתי, כי יכול להיות שלקחת למישהו מסך אשר חיכה לתגובה ממני...

אבל לא נורא, מה שבוצע בוצע כבר.

מקווה שלא...(הזמנתי ביום רביעי)

ואם כן אז סליחה.

ותודה, הוא באמת נפלא(רק שהכ. מסך שלי לא תומך ברזולוציה שלו אז אני בינתיים(בדרך להחליף מחשב) לא נהנת ממלוא הפוטנציאל -אני על 768X1280 בVGA)

שלום לכולם,

אני רוצה להודות פה לדן על הקנייה הקבוצתיתי המאוד מוצלחת. בשעה טובה קיבלתי את המסך, ואני המום מהאיכות והיופי שלו. יכול להיות שבהמשך אני אפחית קצת את הבהירות שלו כי הוא קצת מסנוור, אבל בעיקרון (ולמראית העין, אין לי ציוד משוכלל לבדיקה של זה) הצבעים נראים הרבה יותר טוב מבמסך הקודם - וכך גם הזוויות צפייה.

אז שוב תודה דן,

אחלה קנייה קבוצתית.

אני הורדתי את הבהירות ל30. זה ממש סנוור אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני על 768X1280 בVGA)

איזה כרטיס מסך יש לך? נראה לי מאוד תמוה שהוא לא תומך בכלל בתצוגה כזאת.. זאת לא אמורה להיות בעיה גם לכרטיסים ישנים.

אני מאמין שזאת רק בעיית .

חסרה לו הרזולוציה הספציפית או ש-1280x768 זה המקסימום שהוא מגיע אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכים הזה העניין הוא לא רק להוריד מנהל התקן מעודכן לכרטיס המסך, אלא להוריד את מנהל ההתקן של המסך בכלל דרך WINDWOS UPDATE.

כל מי שקנה שיריץ מייד לאחר החיבור WU ויוריד את ה DRIVER. עד אז, המסך לא יפעל טוב (בעיות רזולוצייה, חדות, ריצודים וכדומה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בזאפ בחנות מסויימת (אין לי מושג אם מותר לפרסם) שהמחיר הוא 1550 ל- 40 יח' שיגיעו ב - 5 לאפריל.

הבעייה היחידה היא שבתמונה באתר המסך לא נראה כמו ה - 2209WA :]

התקשרתי לברר אבל היה המכירות היו סגורות. אני אנסה מחר.

עריכה : זה מחיר לצרכן ולא לדילר. אולי אפשר לרכז משם קנייה ולקבל עוד הנחה, אני אבדוק את זה גם.

במידה וכן אני אפתח ת'רד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה?

http://www.nextop.co.il/Product.asp?Pid=LCD-DEWA&Cat2Cat1ID=9&Cat2ID=32

אחרי שהוא הצהיר בדיון הקודם שהוא מייבא בצורה עצמאית, לא יודע מאיפה הוא בדיוק כותב שהאחריות עכשיו מגיעה מדל ... (גם השאלה אם זו אחריות על חלקים בלבד או גם שעות עבודה)

ובמיוחד כשהמחיר הזה הוא המחיר שהמסך נמכר לחנויות עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא קורא את הדיון כמו שצריך...

כבר דיברנו על זה 3 פעמים בדיון

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=394293.msg3394825#msg3394825

תקרא פה, ובעמוד אחרי זה.

למרות מה שכתוב שם, יכול להיות שהם נזכרו כן להביא מסכים עכשיו מהיבואן הרישמי... צריך לבדוק את זה מולם ולדרוש אישור כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת דיון של 14 עמודים שפסחתי עליו , יש לי זמן פנוי אבל מוגבל :]

בכל אופן עיינתי ואני בכל זאת אתקשר אליהם מחר לברר שוב. נראה אם יש סטירות וכו'. המחיר אטרקטיבי אבל הקטע שהתמונה באתר היא לא של המסך הנ"ל

זה קצת מדאיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...