קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 13 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי המסך וההשתקפות מהמסגרת (הגורמת יגון למשתמש :nixweiss:), אני יושב מולו ואכן מצאתי את ההשתקפות המדוברת בעיקר בסרגל התחתון. אבל שמתי לב לכך רק לאחר שקראתי את הביקורת המדוברת. הסוקר אכן קפדן ודקדקן. לדעתי צריך לחפש חסרונות אחרים, אבל זה רק אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרון הזה הוא לא באמת חסרון, כי זה לא משהו שיפריע לך, גם אם יגידו לך שזה שם, אתה תראה את זה, ואז תשכח אותו ממש מהר.

לי, אישית, מתברר יש זליגת אור קטנה בחלק העליון של המסך קצת יותר ימינה מהאמצע, לעבודה שוטפת זה ממש לא מפריע, אבל לפעמים בסרטים, שיש פסים שחורים זה גורם לעין שלי להסתכל שם מידי פעם...

(מישהו יודע אם כזה דבר, נחשב תקלה ואפשר לממש אחריות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכוסה באחריות עד כמה שידוע לי (כלומר, מעולם לא שמעתי על יבואן בארץ שכולל דבר כזה בתנאי האחריות שלו).

(אגב אחלה מסך, אתמול אספתי את שלי :silly:)

מזל טוב, גם מפנדה?

כמות האנשים שאומרים שהם לקחו משם כבר נראית לא מציאותית יותר, כמה לעזאזל יש להם במלאי חחח

D0ri, אני את שלי גיליתי בטעות, ואני משער לעצמי שגם בשלב מסויים אני לא אתייחס לזה, ובכל מקרה, גם אם זה היה נמצא באחריות, לא נראה לי שהייתי מתאמץ בשביל להחליף אותו עכשיו, במיוחד מאחר וזה בקושי מורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... הבחור בסניף שלהם בנשר שאל אם אני זה אתה.

נ.ב. הבחור מהסניף שלהם בנשר - היי! :hi:

התחלתי לחשוב לעצמי, יש להם סניף בנשר??? ואז נפל האסימון שהסניף שם, זה סניף חיפה :lol:

חח מה הוא שאל אותך? מי זה בכלל? היחידים שאני מכיר הם אלו מפה מב"ש, בטח קישר דן וHWZONE או משהו כזה :smile1:

(דרך אגב, היית אומר שאתה זה אני, ומוכיח לזה שמעלי, שאני לא מקבל שם הטבות :P:lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי היום לפנדה, ואין במלאי מסכים, אמור להגיע משלוח בשבוע הבא וגם זה בספק.

דיברתי עם זיגזאג, והמדיניות החלפה שלהם ממש מוזרה, 2-3 פיקסלים במעמד הקניה (?)

מה עושים? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...