Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

shlomom

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  3,766
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  111יום 1ש' 44דק' 38שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות shlomom

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 17/08/1967

מבקרים אחרונים

812 צפיות בפרופיל
 1. האמת שאתה בלבלת עם מידע חלקי ואולי מוטעה. זה אומר שעבדת על 100Mbit בראוטר ולא יכולת אפילו לנצל אינטרנט של 100MB. ולגבי זה שאתה מקבל "לפעמים 200" זה לא אפשרי פיזית על קו אתרנט של 1000Mbit. בהצלחה.
 2. @Milford Cubicle לא הבנתי מהכתוב שזה מה שהוא מנסה. הוא שדרג אינטרנט ל 200MB ומצפה ללקבל מהירות כזו במחשב. אני אומר בסה"כ שאי אפשר לראות מהירות כזו על קו של 1Gbit Ethernet. קצת יותר מ-100MB במקרה אידאלי. http://wiki.networksecuritytoolkit.org/index.php/LAN_Ethernet_Maximum_Rates,_Generation,_Capturing_%26_Monitoring#Gigabit_Ethernet_Using_TCP.2FIP
 3. מתבלבל חלקית. מרבית הרואטרים המודרניים מצויידים בפורטים 1000Mbit. רק שהקידוד הוא לא 8b/10b כמו שחשבתי אלה אפנון מתח כלשהו מה שמשאיר 1000Mbit על הקו. לכן תיאורטית קצב אפשרי הוא 1000/8=125MB/sec אבל..זה תיאורטי. כידוע תקשורת אתרנט כרוכה בתקורה בכל פרוטוקול וכתלות בMTU כך שכנראה בפועל בהורדה לזיכרון אפשר להגיע למשהו בסביבות 100M קצב אמיתי. בטח לא ל 125 או ליותר מזה. כמו שאמרתי. צריך לבדוק משני מחשבים ביחד או.. להשתמש בתקני AC מתקדמים שיכולים להגיע לקצבים כאלה.
 4. היי, שים לב שבמרבית הראוטרים הביתיים, הפורטים של ה-LAN הם עד 1000Mbps שזה אומר עד 100MB/sec. כלומר כל 10bit בתקשורת טורית הם 1Byte של מידע. מה שמגביל מראש את התעבורה לכל פורט למהירות תיאורטית מירבית של 100MB/sec. בפועל כמות הנתונים שניתן להעביר נמוכה יותר. אז אם שידרגת למשהו מעל 100MB לא תוכל לראות את זה מבדיקה רגילה במחשב. תוכל להשתמש ב-WiFi אם יש לך ראוטר מתקדם AC הוא יכול להגיע לקצבים כוללים יותר גבוהים או לבדוק ביותר ממחשב אחד בו זמנית.
 5. כל זכרונות ה-RAM במחשבים הם דינמיים DRAM. זה בגלל שיטת העבודה שלהם שלמעשה הם דולפים כל הזמן ולאחר זמן קצר מאבדים את המידע. לכם הם נדרשים למנגנון רענון תמידי שעובד ברקע. וזאת להבדיל מ SRAM שהוא סטטי כל עוד מחובר למתח. אבל יקר מאוד וצרכן הספק לא קטן מה שהופך אותו לפתרון לא כלכלי לשימוש כללי.
 6. אז מה הפתרון לדעתכם? צריך לכתוב mail reciever לבד? אין איזה משהו מוכן
 7. כן ראיתי אתמול כמה כלים בחיפוש. הבעיה שכולם מתרכזים ומתפארים ביכולות שליחה מפוארות. אצלי האפליקציה לא תשלח כלום. רק בדיקות קבלת מייל. SMTP אבל חייב לדעת בודאות מה התקבל מתי. כלומר יכולת שאילתות וחיפוש דרך CMD ואף אחד לא מזכיר את זה. אני מניח שבלינוקס אפשר פשוט לפרסר קובץ טקסט אבל לא יודע מה המצב בווינדוס שם רצים הסקריפטים שצריכים את השירות הזה.
 8. לפיתוח (Windows). סקריפט שרץ וצריך לבדוק אם הגיעו מיילים ואיזה משרת שנבדק. אם יש חינמי מצוין, אם יש משהו שעולה משהו גם אפשרי. שוב אפשרות לסנן מיילים לפי תאריך, כותרת, תוכן וכדומה. גם לנקות את התיבה לגמרי מאוד שימושי. ושוב לא GUI הכל דרך CMD
 9. שלום, המטרה לקבל ולנתח מיילים שמגיעים SMTP לדוגמה לפלטר לפי שולח, נושא וכדומה דרך CMD או API אחר ??
 10. שלום חברים, אז ככה, הבחירה עברה למחסני חשמל. יש למישהו משהו לומר על ההבדלים בינהם והאם יורגש משהו בהדפסה או באמינות. אני כמובן נוטה ללכת על הזולה http://www.zap.co.il/compare.aspx?sog=c-printer&modelsid=924981,924111,935660
 11. שלום, יש כל כך הרבה מדפסות וההבדלים בינהם קשים להשוואה. מבקש עצה מבעלי נסיון לקצת מיקוד והמלצה אם אפשר. 1. מדפסת ביתית - עומס עבודה עד 250 דפים בחודש. 3. פקס לא נחוץ. סריקה וצילום מאוד מאוד רצוי. 2. לא חייב איכות תמונה על נייר יעודי. אבל רוצה אפשרויות הדפסת צבע איכותי - עלון וכדומה. 3. לא משנה לייזר או דיו - כן חשוב עלות סופית להדפסה לצד הנמוך. 4. חייב רשת, מעדיף WIFI אבל אם הכל מצוין ורק החיבור רשת קווי אני אחיה עם זה. 5. חייב משקם-אלקטריק או מחסני חשמל - יש לי תלושים משני סוגים והם מכבדים את שניהם. מה אתם חושבים?
 12. נכון ונוסיף כי גם המרחק משנה. כל דבר באיזור ה 3-4 מטר מצריך מסך ענק להבחין בהבדל. אולי >75" הכל מספרים לשווק. זה קיים בכל תחום. פיקסלים בטלפון. ואטים במגברים וכדומה
 13. טוב נראה לי שהפנמתי אני מזמין את זה (כאמור בתוספת SSD קיים כדיסק מערכת):
×
 • צור חדש...