קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 14 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

אם לא לחוץ, מחכים, אם לחוץ, לוקחים סיכון, אבל כבר עדיף לקחת סיכון מנקסטופ, לפחות המחיר זול, ויש החלפת פיקסל ראשון לפי מה שהם אומרים

כמו צריך לחזור כמה עמודים אחורה בדיון הזה, ולבדוק איתו את השאלות שציינתי אז.

Ahh, Dan has a girlfriend now.. :-*

למה לעזאזל אין שם בחורות :\

רק בסניף בקיסריה, ואחת היא אישתו של יאיר, שמישהו החמיא לה פה בדיון בעבר חח, ועוד אחת, אבל שתיהן מבוגרות בעקרון :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד כמה שאני יודע כרגע לא ניתן להשיג את המסך בשום מקום פרט לזיגזג, ששם לא נותנים אחריות על מתחת ל- 5 פיקסלים בשום מצב. (כלומר גם אם במעמד הקנייה מתגלים 4 פיקסלים שרופים, לא יחליפו את המסך).

בנוסף המחיר שם הוא 1780 (הם עושים 3% הנחה למוזומן מה יוצא בערך 1725 שח).

זה המצב כרגע למיטב ידעתי.. רציתי לקנות היום את המסך אבל כנראה שאני אחכה עם זה או אקנה TN של וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ahh, Dan has a girlfriend now.. :-*

היי אני הבחור מנשר

מקווה שכולם מרוצים מהמסך

שאלתי אם זה דן כי אני לא מכיר אותו

אבל אני אוהב לצחוק על זה שכולם מאשימים אותו שהוא סוכן כפול ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי היום מ IQPC . מוכרים מאוד אדיבים. הביאו לי את המסך עד לתל אביב בעצמם ללא תוספת תשלום.

מחיר של 1683 שח. אמרו לי אחריות של מפיקסל ראשון לשבוע. (מעבר לשבוע ע"פ האחריות הרגילה של דל).

אני הולך לגלות את טיב האחריות שכן יש לי 2 פיקסלים מתים :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הראשון שנפל על מסך 2209WA עם פיקסלים שרופים? (הם נראים לי יותר תקועים משרופים, בצבע סגול... יש הבדל?).

בכל מקרה אדאג שעדכן מה קורה עם האחריות. מחר אני אדבר עם IQPC ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

גם אני קניתי מ-IQPC וקיבלתי אותו סופסוף ביום שישי (נסעתי עד לאשדוד בשביל לקחת אותו).

יאיר, בעל החנות, לא נתן לי לבדוק את המסך במעמד הקניה בטענה ש- (או היבואן) לא מאשרים זאת, ובכל מקרה של בעיה של פיקסלים שרופים אין לו אפשרות להחליף המסך אלא אני צריך להתקשר ליבואן והוא יטפל בבעיה. האם זה נכון מה שהוא אמר? האם באמת אלה ההוראות שהיבואן/DELL נתנו למוכרים?

לשמחתי, לאחר בדיקה בבית לא התגלו פקסלים שרופים.

מה שכן, גיליתי שהדגם של המסך הוא 2209WAF - מישהו יודע מה F מסמלת :s05:?

תודה מראש,

אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...