סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים ) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים )

עכביש בכביש

האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?  

1951 הצבעות

1. 1. האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?

• לשחרר מחבלים ולקבל את החייל
    • לא לשחרר מחבלים

Recommended Posts

• תגובות 314
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ויש לך קשרים בחמאס שאתה יודע את זה בכזאת וודאות?

למעשה, רוב הסיכויים הם שהוא מת כבר מזמן. פשוט מניסיון העבר, ומהעובדה שהם מסרבים בתוקף למסור איזשהו אות חיים ממנו - למרות שללא ספק אות חיים כזה היה בא לטובתם ולהגברת הלחץ על ממשלת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה נגרר בסחבת שעוד ידעת בוודאות שהוא חי וגם אז לא נעשה כלום, שלוש שנים זה מספיק זמן בהנחה

שהוא יכול להיות בבית בעינין של שעות...

אני צריך להסביר לך עסקים? אם הוא חי הם יקבלו מה שהם ביקשו אם לא, עדיין צריך לשחרר את הגופה לא? מאוד קל לראות

אם בן אדם חי או מת, במקרה ומת, שני שליש מהמבוקשים שהם דורשים יחזרו אלינו ונבחר את הכי מסוכנים.

אבל יאללה במקום לדבר על זה צריך לעשות משהו כבר מזמן, אבל כאן חזקים בלדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

זהו דבר גדול מאוד וכל דיון וכל דעה לדעתי האישית היא ראויה ולגטימית , ההנחה שהוא לא חי היא תקפה בדיוק כמו ההנחה שהוא חי - זו הנקודה אתה לא יודע , עכשיו יש שני סוגים של היתנהגיות בזמן של חוסר ידיעה , האחת היסטרית ואיבוד עשתונות ( אל ההיתנהגות הזו ניתן לשייך משפטים כגון : "אני מוכן לשלם כל מחיר " ) והשניה שקולה וחושבת ( אל התנהגות כזו ניתן לשייך את האמירה של אולמרט :" לא להפריד את סוגיית שליט מהמעברים " ) .

קל להבין לאיזה צורת היתנהגות יש סיכויים טבים יותר לצמצם הפסדים .

אות חיים מהחייל היינו צריכים לקבל על בסיס קבוע , הטרוריסטים משתמשים בנשק אי הידיעה כדי להכניס אנשים להיסטריה אתה יודע - טרור ( מלשון פחד באנגלית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היינו צריכים לשחרר אותו לפני הרבה זמן עוד בימים הראשונים של החטיפה

איך בדיוק אותם הפקידים אנשי צבא יודעים מה המחבלים יעשו או כמה יהרגו אם ישחררו אותם?

איך הם יכולים על סמך חיזוי עתיד לקבוע את הגורל של הבנאדם הזה שהוא בראש ובראשונה אזרח שהיה שם בשליחות המדינה?

אבל הם כן מפחידים את האנשים על ההשלחות שיכולות להיות על שחרור המחבלים וכולם מאמינים לשטויות שהם אומרים או פשוט לא שמים זין (כי הרי לא מדובר בהם או בקרובי משפחותיהם) ובינתיים חמאס והממשלה משחקים פינק פונק והבן אדם נרקב בשבי אם בכלל אחרי כל הזמן הזה הוא עדיין בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר העסקה

הקבינט שדן בעסקת שליט צפוי להתחבט בשאלה: שחרור אסירים מאסיבי ירחיב את מעגל הטרור, או שדווקא היחס אליהם כאל קלפי מיקוח יחדד את העמדה המוסרית הראויה?

קישור לכתבה :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3673565,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות, לא הבנתי לפני זה את מורכבות המצב מהבחינה של המאמצים שהושקעו בתפיסת הרוצחים.

אבל עדיין, היום אין להם שום ערך בשבילנו, והם לא עוזרים לנו בשום צורה(מן הסתם אחרי שנים כבר הוציאו מהם בחקירה את כל מה שידעו), כך שאם אפשר לקבל תמורתם חייל שנחטף תוך כדי סיכון חייו כדי להגן על המדינה - זה כנראה עדיף. ואל תשכח גם את העניין שאם הוא לא ישוחרר זה יפגע באחוזי המתגייסים לקרבי וגם המתגייסים בכלל...אין מה לעשות היום יש כבר הרבה יותר מדי משתמטים ודבר כזה עלול להגביר את התופעה הרבה יותר.

מה שכן, צריך אחרי העסקה מייד עם שובו של גלעד שליט להתחיל חיסולים(מהאוויר, בלי לסכן חיי אדם) בו יחסלו כמה שיותר מהרוצחים ששוחררו...וכמובן עם עדיפות גבוהה לבכירים.

ואחרי זה...בכלל עדיף גם להתחיל להתייחס למצב כמו כל מדינה נורמלית, ולראות בירי טיל(וזה לא משנה אם זה טיל רציני ומתקדם או חתיכת צינור) כהכרזת מלחמה ולמחוק את כל האזור ברדיוס של 200 מטר לפחות מהמקום בו נורה הטיל - והפעם גם שישראל תפרסם צילומים משם ותראה לעולם למה חמאס גורם.

ועוד עניין, לגבי כל הרוצחים שמוחזקים אצלנו - אין שום סיבה שיחיו כל כך טוב על חשבון משלמי המיסים(שכוללים גם את המשפחות של הנרצחים).

צריך להוריד להם את התנאים עד למינימום, וגם להם כמו לגלעד שליט לא לאפשר ביקורים של הצלב האדום ולא מכתבים וטלפונים עם המשפחות, בטח שלא פגישות.

אתה כמו 99 אחוז מהאנשים שמגיבים כאן ,שמעולם לא ראו פיגוע ולא הריחו דם,אבק שריפה ובעיקר את הריח הנורא מכל- של שער אנושי

עולה באש ומעיים מבוקעים שתוכנם נישפך על האדמה.

אתם פולטים שטויות בקצב של מאג ולא עוצרים אפילו לשנייה,מפעילים מעט ביקורת עצמית ומקשיבים לעצמכם .

אז אני אטיח בכם את האמת שאף אחד לא רוצה לשמוע.

גילעד שליט ניפטר לצערי.

אני חוזר ואומר הוא ז"ל.

אתם יכולים להמשיך לחיות באשליות\,להסתכל על החיים דרך ורודות

וכמו בת יענה להטמין את ראשכם בחול ולהתעלם מהעובדות ,אבל לצערי לא זה

מה שישנה את המציאות .

בדומה לאירוע החטיפה הקודם על גבול לבנון ,גילעד שליט ניפצע קשה מאוד במהלך החטיפה,כך קבעו מיטב אנשי המקצוע שחקרו את האירוע

זמן קצר אחרי התרחשותו,כך שסיכוייו להישאר בחיים לאורך זמן מבלי לקבל טיפול מקצועי, יסודי וממושך היו נמוכים מלכתחילה.

לעיתים קרובות אנשים שנפצעים קשה, שורדים במשך ימים מספר אחר כך אולם עקב סיבוכים רפואיים

ובעיקר זיהומיים ,מתפתח נמק(גנגרנה) שגורם למותו של הפצוע.

זה ברור לי לחלוטין,כמו שמחר השמש תזרח,שלפני מותו מפצעיו,אנשי החמאס הוציאו ממנו בעינויים את כל המידע שרק אפשר היה להוציא

ובעיקר מידע לגבי נקודות התורפה של טנק המרכבה.

החארות גם הקליטו אותו לפני מותו ומדי פעם שלחו לתקשורת הקלטות ישנות,זמן רב אחרי פטירתו.

לא מין הנמנע שמותו הוחש עקב העינויים שהוא עבר ואולי גם נגרם כתוצאה ישירה מהם.

כל הארגונים שעוסקים בחטיפות, יודעים שהאלף בית של "המקצוע" זה סימן חיים,כלומר-proof of life שהחטוף בחיים ולכן הם עושים

מאמצים עילאיים כדי להחזיק את החטופים בחיים ובמצב מספיק סביר על מנת לצלם אותם (בדרך כלל מדובר בתמונה\קטע וידיאו שבו מצולם

החטוף כשהוא מחזיק בידיו את הכותרת של עיתון יומי נפוץ שיצא באותו יום).

את זה יודעים גם הארגונים הכי קיקיונים במדינות חשוכות של העולם השלישי ,גם בג'ונגלים הנידחים ביותר באפריקה ודרום אמריקה..

בלי זה אפילו לא מתחילים בכלל לדבר.

לצערי הרב המגיבים כאן ,וחלק גדול מהפוליטיקאים שלנו לא למדו את הלקח מעסקת קונטאר שבה הוחזרו עצמות יבשות תמורת רוצחים

שפלים וזאת למרות שהמשפחות עצמן הצהירו שאם יקיריהם מתים אז הם לא מוכנים לשחרור המחבלים תמורת החזרת שרידי הגופות.

במידה והרוצחים שחמאס דורש ישוחררו ,מדובר באסון מבחינה ביטחונית מפני שמדובר ב-"מהנדסי חבלה "והכנת רקטות בכירים שהוכשרו

על-ידי מיטבהמומחים האיראניים.(הם עברו דרך המנהרות למצריים ומשם לאיראן וחזרו באותה צורה בסיום ההכשרה).

ישנה ודאות גמורה שכ-80 אחוז מתוכם יחזרו לפעול תוך זמן קצר כנגד אזרחי וגם אם הם ישוחררו לחו"ל

הם לא יתקלו בקושי רב לחזור לעזה דרך המנהרות או אף לחדור לארץ דרך הגבול המצרי הפרוץ.

(את ההוכחה לכך אתם יכולים לראות בבתי הבושת בתחנה המרכזית הישנה של תל אביב וב-"כספומטים" של לוד-קראו את החתימה שלי למטה ותבינו לבד).

יחד עם זאת ככול הידוע לי ,אין בחוק הבין לאומי, מניעה משפטית לשחרר אותם ,בצורה כזו ששנייה אחת אחרי שהם עוברים את הגדר לעזה ,

הם יחטפו מטר טילים ופגזי פלשט ורקפת שיחסלואותם עד האחרון שבהם.

זה היה המינימום שהיה צריך לעשות בעסקת קונטאר אחרי שהתברר שאנחנו מקבלים שני ארונות עץ....

במקום שבויים חיים------אין ספק שזה היה הביזיון הכי גדול מאז הבריחה המשפילה מלבנון-שעלייה ניצח ברק-הטמבל שחושב שהוא נפוליאון..

אסור היה בכלל להתחיל לדון בהחלפת שבויים בלי PROOF OF LIFE.

מי שבישל זאת,אין לו שום זכות למלא שום תפקיד בשירות הציבורי ,מפני שהוא נעדר מוח לחלוטין.

זאת הייתה עסקת החלפת השבויים ההרסנית ביותר מעולם ,מפני שלאחריה התברר לארגוני הטרור שאין שום טעם להתאמץ אפילו להשאיר

את החטופים בחיים מפני שממילא מורידה את המכנסיים ומוכנה לקבל בישבן .גם בשביל עצמות יבשות,כך שבחשבון פשוט עדיף

לענות את החטופים עד מוות על מנת להוציא מהם כל פיסת אינפורמציה אפשרית, או סתם בשביל הסדיזם הטהור שהערבים כל כך מצטיינים בו.

במידה והתבוסתנות והטמטום של ממשלת השמאל(כן, קדימה זה השמאל בהתגלמותו) יגברו על כל היגיון בסיסי והם בכל זאת הם יספיקו

בחודשיים שנשארו להם בקדנציה לשחרר את גדולי הרוצחים של החמאס תמורת שרידי גופתו של גילעד שליט אז אתם יכולים לראות היטב

בתמונות למטה את מה שמצפה לכם,למשפחותיכם ולחבריכם בדרך הביתה,במסעדה\אולם אירועים\בתחנת רכבת\באוטובוס\בקניון\במעבר חצייה.

התמונות למטה הן אמיתיות של חיסול יעקוב אלפרון שצולמו מדירה שנמצאת באחת הקומות .מעל זירת ההתנקשות ושצונזרו באמצעותי על

מנת לא לגרום לכם לסיוטי לילה ולהקאות,.מי שרוצה לצפות בתמונות הלא מצונזרות שיעשה חיפוש קצר בגוגל.

רק אל תבואו אליי בטענות אחר כך,מדובר בתמונות קשות מאוד, שלא כולם (,במיוחד לא הג'ובניקים כאן בפורום) יכולים לעכל מבלי שתיגרם להם טראומה.

הדודה שלי שנקרעה לגזרים בפיצוץ אוטובוס בשנת 95 הייתה במצב הרבה,אבל הרבה יותר גרוע ממצבו של אלפרון ש-"רק "

איבד את ידיו, רגלו וחלק מגולגולתו.

במקרה של קרובת משפחתי ז"ל ,זק"א נאלצו לאסוף את שרידי גופתה בשקיות קטנות ובשפכטל....ומפאת המצב נאלצו לקבור את עשרות

חלקי גופתה בארון עץ

האם זה מה שאתם מאחלים לעצמכם וליקיריכם???

אם גילעד היה חי גם אני הייתי שוקל לשחרר את כל אנשי החמאס הכלואים בבתי הסוהר.

אבל היות והוא מת, לא עומדת בכלל על הפרק שאלת המחיר ,ולכן אסור להחזיר אף רוצח מפני שקדושת החיים (אנחנו)

גוברת על קדושת המתים(עצמותיו של גילעד ז"ל).

בסך הכול מה שיש כאן זה משחק בזוי, ציני ,אכזרי ומרושע ברגשותינו ובעיקר ברגשות משפחתו של גילעד וניסיון לתעתע בנו ולסחוט את המקסימום

שאפשר משרידי גופה ואסור לנו לשחק לידיהם מפני שאז ידם תהיה על העליונה.

נכון,זה מבחיל,זה מזעזע אבל זאת המציאות וגם אם נברח ממנה היא תמשיך לרדוף אחרינו ולכן צריך להיות חזקים,להכיר בה ולהתעמת

איתה בדרך הכי טובה שאנחנו יכולים.

הדרך היחידה להתמודד עם חיות אדם כמו אנשי החמאס,היא באמצעות הכנסת עופרת לתוך מוחם.

מי שחושב שיש דרך אחרת כמו רגיעה או אימוץ מושגים ערביים כמו "הודנה" שכולכם בעצם לא יודעים את הפירוש המדויק שלהם

(הפסקה קצרה לצורך התארגנות והצטיידות לצורך המשך מלחמת הג'יאהד ),רק דוחה את הקץ .

זאת הייתה טעות גדולה להיכנס לעזה וזאת הייתה טעות עוד יותר גדולה להפסיק את המהלך הצבאי באמצע.

עזה היא לא לבנון.

מבחינת כוחות שריון זהו שטח כמעט אידיאלי מבחינת עבירות.

אין בו הרים ,נהרות,יערות וואדיות.

מספיק כמה עשרות D9 +כוח משולב של טנקי מרכבה+אכזריות +חיפוי אווירי צמוד של מסק"רים +כוח רגלי מאומן היטב בלש"ביה

כדי למחוץ את החמאס תוך זמן קצר כמו שעשינו בג'נין ב-2002 ועדיף וכמו שהרוסים עשו בגרוזני במלחמת צ'צ'ניה השנייה

(על פי הדוקטרינה הרוסית כל מיבנה חוטף פגזים לפני שנכנסים אליו,ולא חשוב אם יש או אין אזרחים בפנים וזאת מתוך הנחה

שהאוכלוסייה האזרחית נמלטה מהאזור או במקרה הגרוע ביותר מסתתרת במרתף ולכן לא צפויה להיפגע בצורה משמעותית.

למעשה גם כניסה קרקעית הייתה מיותרת.

סוללה בודדת של רומח מכסה את כל חבל עזה ומסוגלת לכתוש ולהפוך את כל השטח העירוני למגרשי כדורגל לתפארת מדינת .

לא היה שום צורך לסכן כוחות רגליים.

כל מה שהיה צריך זה קצת ביצים להשתמש בנשק ארטילרי זול,מדויק בצורה משולבת יחד עם

בליץ הסברתי מסיבי בעולם.

אבל האמת שגם כוח ארטילרי היה מיותר מלכתחילה אם היו פועלים נכון מראש:

האויב האמיתי זה לא החמאס אלא דווקא היודנרייט והקאפו השמאלנים בתוכנו שבעזרתם העקיפה,החמאס מצליחים להמשיך לשלוט באוכלוסיית עזה.

ללא העזרה של השמאל שלנו ,תושבי עזה היו מזמן מתקוממים ומפילים את החמאס.

כמעט כל האספקה ,הסחורות ,הכסף,החשמל והמים מועברים על-ידי וזאת למרות שישראל עזבה את עזה כבר לפני 4 שנים.....

אם אני הייתי תושב שדרות\אשקלון\אשדוד ,הדבר הראשון שהייתי עושה זה מצטייד בבקבוקי מולוטוב ומשליך אותם לכיוון הרדיאטורים בחלק

הקדמי-תחתון של המשאיות שמובילות אספקה לעזה,כך שהמנועים יינזקו ויצאו מכלל שימוש.

ממילא האספקה נבזזת על-ידי אנשי החמאס ונמכרת לאוכלוסייה במחירים מופקעים.

בנוסף,הייתי מפוצץ את קווי המתח הגבוהה המוליכים חשמל לעזה וגם את קווי המים הראשיים של מקורות(שאפשר לזהות בקלות על פי המגופות

הגדולות לאורך הקווים).

כל מה שצריך כדי לבצע זאת זה כמה לבנות חבלה צה"ליות תקניות שאין קושי רב להשיג .

(תפנו לעמיר מולנר,תגידו שדני שלח אותכם :smile1:.).

ניתן גם לקנות\לשכור דיסק חיתוך שעובד על מנוע בנזין ופשוט לחתוך את עמודי החשמל וצינורות המים.

ניתן גם לפזר נינג'ות על הכבישים ולפנצ'ר בקלות את כל הגלגלים של המשאיות ,המעבירות אספקה לעזה.

ניתן גם לפעול בצורה לא אלימה אבל אפקטיבית לא פחות ופשוט לזרוק על הנהגים השכירים

מגוון רחב של דברים שלא גורמים לנזק לרכוש\לגוף,כדלהלן:

שקיות ממולאות בצואה ,שקיות שתן, פצצות סירחון,ביצים סרוחות ,עגבניות רקובות. וחלקי פנים של דגים שהושארו בשמש במטרה שיתקלקלו....

אני משוכנע שאחרי כמה פעמים שהנהגים יסבלו מנזקים כספיים למשאיותיהם,ויעברו את החוויות הללו ויחזרו הביתה מסריחים כאילו

הם נולדו במזבלה\באסלה. הם יסרבו לעשות את הקו הזה לעזה או שנשותיהם לא יאפשרו להם להיכנס הביתה.

ברור לי שכל עוד אולמרט ,ברק וחבורתו ,השמאלנים הארורים יישארו בשלטון אז גם החמאס יישאר בשלטון,וכל מי שיעז לנקוט בחלק מהצעדים

שפירטתי קודם, מסתכן בתיק פלילי (אם לא יהיה חכם מספיק לעשות זאת בשעות הלילה הקטנות ,רצוי כשיש סופת גשמים וערפל כבד שלא רואים ממטר..).

,אולם אם חיי וחיי משפחתי היו מוטלים על הכף,אני מבטיח לכם שלא הייתי מהסס אפילו לשנייה אחת לעשות את כל הצעדים שרשמתי מקודם.

למזלם של העזתים אני לא תושב הדרום ומי שעומד מולם הם לפלפים שרק יודעים לבכות וליבב כאשר יש עיתונאים עם לידם ,

ולרוץ כמו עכברים למקלטים בהישמע אזעקה......

חה ,חה,חה אם אני הייתי צריך להתחבא על כל פצמ"ר שנורה לכיוון הגבעה שעלייה הייתי בלבנון

אז בכלל לא הייתי יוצא מפתח המוצב במשך חודשים ארוכים והמחבלים היו יכולים לעשות על האש 50

מטר מהמוצב ובין שיפוד לשיפוד להשחיל צרורות.

ההתקפה הייתה ותמיד תהיה- ההגנה הטובה ביותר!!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כמו 99 אחוז מהאנשים שמגיבים כאן ,שמעולם לא ראו מלחמה ולא הריחו דם,אבק שריפה ובעיקר את הריח הנורא מכל- של שער אנושי

עולה באש ומעיים מבוקעים שתוכנם נישפך על האדמה.

אתם פולטים שטויות בקצב של מאג ולא עוצרים אפילו לשנייה,מפעילים מעט ביקורת עצמית ומקשיבים לעצמכם .

ממש מר קרב אתה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהוא נפטר? יש לך הוכחה חד משמעית? או שפשוט ככה נוח לך לראות את זה?

בינתיים מכל הפוסט שלך אתה מנסה להפחיד אבל ללא הוכחה חד משמעית לשום דבר

אם היית חייל קרבי אז אתה יודע שלא נוטשים אנשים ומכריזים שהם מתים בלי הוכחה חד משמעית לדבר

אתה מדבר די הרבה אבל זה קל לדבר מאחורי מקלדת

,אולם אם חיי וחיי משפחתי היו מוטלים על הכף,אני מבטיח לכם שלא הייתי מהסס אפילו לשנייה אחת לעשות את כל הצעדים שרשמתי מקודם.

למזלם של העזתים אני לא תושב הדרום ומי שעומד מולם הם לפלפים שרק יודעים לבכות וליבב כאשר יש עיתונאים עם לידם ,

ולרוץ כמו עכברים למקלטים בהישמע אזעקה......

חה ,חה,חה אם אני הייתי צריך להתחבא על כל פצמ"ר שנורה לכיוון הגבעה שעלייה הייתי בלבנון

אז בכלל לא הייתי יוצא מפתח המוצב במשך חודשים ארוכים והמחבלים היו יכולים לעשות על האש 50

מטר מהמוצב ובין שיפוד לשיפוד להשחיל צרורות…….

באמת למזלם

בן אדם נראה לי שחווית הקרב שלך מ - Cod 4 ו - COD 5 לא קשורות לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום בנאדם (יהודי, חייל או ראש הממשלה מצידי) לא שווה שחרור 1000 מרצחים... גם לא 100, אפילו לא 10.

רוצחים מקומם בכלא, מי שחושב אחרת צריך לשבת איתם באותו התא :puke: עסקת חליפין ? 1 תמורת 1 כי אני נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...