סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים ) - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים )

עכביש בכביש

האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?  

1951 הצבעות

1. 1. האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?

• לשחרר מחבלים ולקבל את החייל
    • לא לשחרר מחבלים

Recommended Posts

תקדים שליט: מסע מיוחצן ומתוקשר, הכולל עמודי שער ומלודרמה מניפולטיבית רגשנית שתכליתה לכופף ממשלה ולהכניעה לתכתיבי ארגוני טרור. המונח הזה יסודו בטעות, כי כבר היו תקדים טננבאום ותקדים רגב וגולדווסר, שבהם התקשורת התגייסה להפעיל לחץ על ממשלה, אבל מי זוכר?

צודק.

בואו נמלא את כל דרישות הטרוריסטים ונראה להם את היפה. זו שמתקופפת ומפשילה מכנסיים ונותנת את הלחי השניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 314
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אההה

זה יניב אוהב להתכופף ולתת את שתי הלחיים .

אבל בתכלס אין לזה פירוש אחר , המסע הוא להשפלת , אני מאוד מקווה שלא ישחררו את המחבלים הרוצחים לרות שאת שאר הזיבלונים עם הסדר ממש לא איכפת לי שישחררו ( הכוונה כל מיני מעצרים מנהליים ואסירים פוליטיים למינהם וכו' - אבל זה לדיון אחר ורק במסגרת הסכמים ומחוות של שלום ולא תחת לחץ )

גועל נפש הכפיה התקשורתית והעם נגד השיחרור של הרוצחים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אתה ממש זקן כי כיום יש בני 15 עם כרטיסי אשראי..................

בזכות "זקנים" כמוני שעושים בטש"ים בשטחים,אתה ושאר בני הדור המזויין והכפוי טובה שלך,

הצלחתם להגיע לגיל 15 ....

תחזיר,תחזיר את כרטיס האשראי שהרמת לאימא שלך,

אתה לא ראוי לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנתיים חמאס דרש שחרור 450 מחבלים ובתוכם הגרועים שבהם שחלקם שפוטים למאות שנים. מאז כל פעם העיתונות מטפטפת שיש התקדמות במשא ומתן. האמת היא שההתקדמות היא מילה מכובסת להתקפלות של ממשלת . אני לא שמעתי מעולם על משא ומתן שצד אחד בו לא זז מדרישתו וכשהצד השני נכנע ומתקפל, קוראים לזה התקדמות והתגמשות הצדדים.

חמאס חזר היום על דרישתו המקורית מלפני שנתיים. אז למה כל הקרקס התקשורתי הזה? להכריח את מדינת להתפשט מכל עקרונותיה? למחוק כל קו אדום?

רק אתמול נרצחו שני שוטרים. האם כשיתפסו את המרצחים ישפטו אותם למאסרי עולם ואז ישחררו אותם בחייל החטוף הבא ?

צר לי, אבל גלעד שליט הוא חייל אחד ללא מזל. כל יום מתים רבים אחרים מתאונות ומחלות ומעשי איבה. למשפחתו הוא כל עולמם אבל עבורי? כל המדינה צריכה להשתגע בגלל חייל אחד שנשבה? כל המתלהמים פה מתנהגים כמו ילדים קטנים שרוצים את גלעד שליט עכשיו ומוכנים למכור את אמא של מישהו אחר עבור זה.

הרוצחים האלו ברשימה לא צריכים לראות אור יום - נקודה. אם זה המחיר היחיד שהחמאס דורש, אז אין דיל. אין בכל מחיר! לא מטפלים בתאונות הדרכים בכל מחיר ולא במערכת הבריאות בכל מחיר ולא ממגנים את כל התושבים במקלטים אטומים בכל מחיר.

אין דבר כזה בכל מחיר! תפסיקו להיות ילדים ותתבגרו ותתעוררו למציאות. לא כל החיילים חוזרים הביתה, לא כל החולים מבריאים, לא כל העסקים שורדים וכולנו נמות בסוף. החשיבות של רון ארד או של גלעד שליט לא כזו גדולה כמו הדרמה שמנסים למכור לנו. הסיפור הזה שולי בהסטורית מדינת ובחיי כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק אם ישחחרו רוצחים, אנשים יפגעו.

כבר עכשיו נפגעים המון אנשים בגלל הדרמה מסביב לעניין שליט.

אוהל המחאה שהקימו מול הכנסת חיסל לגמרי את כל המוחאים האחרים על נושאים שמשפיעים על המוני בני אדם יום יום, שלא קיבלו אפילו קמצוץ של יחס מאז שהתישבו שם המוני המוחאים, שמוחאים כנגם הממשלה הלא נכונה (שילכו לחמאס).

אבסורד לראות פוליטיקאים מגיעים לאוהל שליט ומשקיעים שם שעות, בעוד שאפילו דקה אחת הם לא משקיעים בכאבם ובעיותיהם של אחרים, שמוחאים כמה מטר משם.

גם בתקשורת עניין שליט מקבל הרבה תשומת לב בגלל ההייפ המוגזם שמייצרים פעילי גלעד שליט.

זה בא על חשבון נושאים אחרים הרבה יותר חשובים, שנוגעים בחיי הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי הלך להפגנה ביום שיש מול בית ראש הממשלה :s05:

*שיעול*[br]פורסם בתאריך: 17.03.2009 בשעה 16:44:16

איזה בולשיט של פורגנדה חמאסית ,

עאלק לשחרר את גלעד בכול מחיר , אני מוכן בכל מחיר ,

השאלה אם הטיפשים הרגשנים נשאי הפרופוגנדה החמאסית מוכנים לשחרר אותו בכול מחיר , אני טוען שזה שקר , הם ( קרי השמאלנים הרגשנים והמתלהמים ) אינם מוכנים לשחרר אותו ( את החייל ) בכל מחיר , אני טוען ש"המחיר" איננו מחיר ממש אלא הם מעונינים לשחרר חמאסניקים רוצחים בלבד .

ואני אשמח להיות מוכח שאני טועה , מפני שהסיבה לטיעון שלי היא פשוטה ולהלן , האם בכל מחיר איננו כולל את הטקטיקה של הגברת הלחץ על הפלסטינים הכלואים כאן ? האם איננה כוללת את הפעלת הלחץ הישראלי על אירגון החמאס ? - לא יודע , לי זה נשמע נכלל "בכל מחיר".

(כך שהאמת שהם אינם באמת מתכוונים ב"כל מחיר" - המחיר שהם רוצים הוא מאוד מוגדר וספציפי קרי שיחרור של רוצחים מועדים)

העיניין שהמתלהמים הללו לא מבינים שהם פעילי פרופוגנדה אנטי ישראלית בעליל קרי לטענתם הפיתרון היחידי הוא לשחרר רוצחים חמאסים תוך כדי סיכון עצום של כלל המערכות בישראל החל מהמערכת הציבורית השופטת וכלא באזרח הקטן שיפגע ברחוב .

כל מחיר הוא גם במחיר שהפלסטינים ישלמו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק אם ישחחרו רוצחים, אנשים יפגעו.

כבר עכשיו נפגעים המון אנשים בגלל הדרמה מסביב לעניין שליט.

אוהל המחאה שהקימו מול הכנסת חיסל לגמרי את כל המוחאים האחרים על נושאים שמשפיעים על המוני בני אדם יום יום, שלא קיבלו אפילו קמצוץ של יחס מאז שהתישבו שם המוני המוחאים, שמוחאים כנגם הממשלה הלא נכונה (שילכו לחמאס).

אבסורד לראות פוליטיקאים מגיעים לאוהל שליט ומשקיעים שם שעות, בעוד שאפילו דקה אחת הם לא משקיעים בכאבם ובעיותיהם של אחרים, שמוחאים כמה מטר משם.

-

זה לא אבסורד,אם אתה אומר זאת,אז אתה ידידי מאוד תמים.

הם מגיעים לשם כמו שזבובים מגיעים לגללי חרא ולבשר נרקב וזאת מפני שיש שם צלמים ועיתונאים ולא בגלל שהם באמת מרגישים סולידריות

עם משפחת שליט .

(נו טוב,הגזמתי ,אני בטוח שמקצתם מגיעים מתוך סיבות אמיתיות) .

מטרתם פשוטה מאוד-לקצור רווח אלקטורלי ולמקסם חשיפה ציבורית,ואין דרך קלה ופשוטה יותר מאשר להורות לנהג הצמוד לנסוע עם מכונית השרד

לאוהל המחאה של משפחת שליט,לקפוץ פנימה לכמה דקות,להצטלם ,לומר כמה מילים ריקות מתוכן ולהמשיך הלאה.

אין מה לעשות,אלו חוקי המשחק ולחם חוקם של מרבית הפולטיקאים.

אותי אישית זה מחליא,אבל זה ידוע שהמדינאים שלנו הם ברובם המיץ של הזבל האנושי מקרב העם .

אפשר לספור על יד אחת את מספר האנשים הראויים באמת לשבת בכנסת.

ובאותה מידה אפשר לספור על יד אחת את מספר האנשים הראויים באמת להיות שרים.

מאה ועשרים ניבחרים בתחת שלי.

גם בתקשורת עניין שליט מקבל הרבה תשומת לב בגלל ההייפ המוגזם שמייצרים פעילי גלעד שליט.

זה בא על חשבון נושאים אחרים הרבה יותר חשובים, שנוגעים בחיי הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיטה במשפחת שליט ?

כך שעשו קמפיין כל כך ריגשי שהעלה את המחיר של החייל ?

זה היה כזה דבילי כאשר הם טענו שהם רצו להשאיר את הנושא על סדר היום וכדי שהציבור לא ישכח - אני רואה בדיבורים האלו הולכה באף של המנהלים של הקמפיין שהם הוליכו שולל את המשפחה , הרי היה יכול להיות מספיק פעם ביום תשדיר חסות , פעם ביומיים פירסומות , הקמפיין כפי שהו נוהל , בצורה אגרסיבית וברוטלית כמו כן לוחצת ורגשנית שיקרית ומניפולטיבית , קמפיין שנותן בוקסים בבטן ובעיטות לביצים ( מישהו אמר קרנית גודווסר והעלמה ארד ) ( שלא לדבר על מיצעד הפוליטיקאים - הצילו ! ) - הקמפיין היה יותר מידיי אגרסיבי וביקש להשפיע ולא רק להשאיר נושא על השולחן ולכן הקמפיין ניכשל ובגדול - מזל ותודה להשם ישתבח שמו לעד .

אופי הקמפיין היה כדי להפעיל לחץ ציבורי ולהשפיע על מקבלי ההחלטות ולא רק כדי להשאיר את הנושא במודעות הציבורית - המינונים של הפירסומות משיטה המינונים הרגו את החולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלטתי להצטרף להפגנה מול הממשלה למען שיחרור שליט.

נמאס לי כבר שהממשלה מחזיקה את שליט בשבי.

אני לא מבין איך בית המשפט העליון לא מערער על החטיפה.

צריך גם להעמיד לדין את הממשלה על שחטפה את שליט מלכתחילה, מה הם חשבו לעצמם...

המממממ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממממ

כל כך קשה לקלוט את הסרקזם שנשפך מההודעה הזאת ?

הממשלה מחזיקה את שליט בשבי. :lol: :lol: :lol:

בית המשפט לא מערער על החטיפה. :lol: :lol: :lol: :lol:

צריך להעמיד לדין את הממשלה על שחטפה את שליט. :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה אם כבר העלתה את ההודעה הסרקסטית אולי זה הזמן לשאול כמה שאלות.

למה פעילי שליט לא מכוונים את הפעילות שלהם נגד אירגון הטרור שחטף ומחזיק בו ?

למה הם מאשימים את הממשלה באי שחרורו ?

למה אף אחד מהם לא מביע כעס על החמאס, אבל מלא כעס נגד הממשלה ?

את התשובות לזה כבר יש לי.

נועם שליט לא רוצה להרגיז את החמאס מחשש לחיי בנו והיחס שהוא מקבל.

נועם שליט מעדיף לרצות את החמאס מאותם סיבות.

בגלל שאין לו ולפעילים אפשרות לפעול בשום צורה אחרת חוץ מהתקפת הממשלה במדינה דמוקרטית שבה לא צריך לשלם מחיר על ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיטה במשפחת שליט ?

כך שעשו קמפיין כל כך ריגשי שהעלה את המחיר של החייל ?

זה היה כזה דבילי כאשר הם טענו שהם רצו להשאיר את הנושא על סדר היום וכדי שהציבור לא ישכח - אני רואה בדיבורים האלו הולכה באף של המנהלים של הקמפיין שהם הוליכו שולל את המשפחה , הרי היה יכול להיות מספיק פעם ביום תשדיר חסות , פעם ביומיים פירסומות , הקמפיין כפי שהו נוהל , בצורה אגרסיבית וברוטלית כמו כן לוחצת ורגשנית שיקרית ומניפולטיבית , קמפיין שנותן בוקסים בבטן ובעיטות לביצים ( מישהו אמר קרנית גודווסר והעלמה ארד ) ( שלא לדבר על מיצעד הפוליטיקאים - הצילו ! ) - הקמפיין היה יותר מידיי אגרסיבי וביקש להשפיע ולא רק להשאיר נושא על השולחן ולכן הקמפיין ניכשל ובגדול - מזל ותודה להשם ישתבח שמו לעד .

אופי הקמפיין היה כדי להפעיל לחץ ציבורי ולהשפיע על מקבלי ההחלטות ולא רק כדי להשאיר את הנושא במודעות הציבורית - המינונים של הפירסומות משיטה המינונים הרגו את החולה .

חזי

אההה - אני לא משתמש בסרקזם מפני שסרקזם הוא הנשק של המתנשא - אני באמת דביל שלא קורא תגובות של אנשים אחרים [br]פורסם בתאריך: 19.03.2009 בשעה 16:01:19

הינה הפגנה בעזה

שקוראת גם היא לשחרור - נכון , של הרוצחים - איזה יופי , גם בארץ וגם בעזה מפגינים למען אותה מטרה .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3690279,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לתת כלום במיוחד בעד חייל אחד, בואו נתאר מה יכול ליקרות עם ישחררו אותו ואיתו תמחבלים- גילעד חוזר הביתה - המשפחה שלו שמחה הכל בסדר- כעבור שבוע פיגוע של איזה אוטובוס נוסף - ועוד פעם חוזרים למה שהיה בארץ ליפני 3 שנים והכל למה ביגלל חייל מיסכן!!! עדיף שלא יעשו את זה המחיר שנשלם אחרי זה יהיה גדול יותר הרבה יותר,עם שיחרור המחבלים והפיגועים שיהיו אחרי פשוט תיפרוץ מלחמה נוספת והכל ביגלל מי ביגלל אנשים שמסתכלים ומבינים צד אחד ולא רואים תצד השני,גילעד שלכם אלך לקרבי וידע מה הסיכונים שבכך עם אתם שואלים אותי אפשר פשוט לישכוח אותו כמו שכבר שכחתם את רון ערד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...