סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים ) - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים )

עכביש בכביש

האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?  

1951 הצבעות

1. 1. האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?

• לשחרר מחבלים ולקבל את החייל
    • לא לשחרר מחבלים

Recommended Posts

אני חושב שאתה לא מבין דבר אחד:

חמאס הם פנאטים דתיים "השאיפות" שלהם זה השמדת ועולם מוסלמי

הפתרון שלך היה יכול לעבוד אם היה מדובר בתנועה עם שאיפות לאומיות (כמו הצצנים)

על על צבאי שתעשה או אם תנתק את החשמל/מים/אוכל החמאס רק יתחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 314
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל לא אמרתי שצריך לפגוע באנשים חפים מפשע (לפחות לא במכוון) דבר שני אני אמרתי שצריך לפגוע בחמאס ובתומכים שלו וזה אומר כ 50% מהאוכלוסיה שם בעזה .

ובקשר לסיוע הומניטרי , גם כך רוב הסיוע מגיע לאנשי חמאס ולא לאזרח הפשוט לכן אין בעייה לסגור את זה עד שהם יזדקקו לסיוע זה ואז הם יתחננו שנפסיק אבל אנחנו נגיד להם ש: סבבה נפסיק אבל קודם גילעד שליט + כל הנשק שלכם עובר אילינו .

בעזה יש כ1.5 מיליון תושבים, ובתחילת עופרת יצוקה ראיתי באיזה כתבה בYNET שכנראה יש בערך 15 אלף חמאסניקים(ואל תשכח שהמספר הזה הצטמצם במבצע עופרת יצוקה...גם חוסלו וגם פורסם שכנראה יש להם בעיות של הרבה עריקים), ככה שאפילו אם זה המספר שנשאר עד עכשיו זה 1%.

מאיפה הרעיון הזה של 50%?

נראה לך הגיוני בכלל שבחברה כל כך גדולה חצי מהאנשים הם רוצחים?

אתה צריך להבין שהערבים זה בני אדם, והם לא שונים מישראלים או תושבים של כל מדינה אחרת בעולם...פשוט בדת שלהם התפתחו קבוצות קטנות של טרוריסטים שרוצים לשלוט בעולם ובמיוחד בישראל(בגלל ירושלים) ומנסים זאת בדרכי טרור.

באותה מידה זה גם יכל לקרות בנצרות וביהדות...שיתפתחו קבוצות שרוצות שדתם תשלוט בעולם/תיהיה היחידה בעולם וירצחו אנשים ויעשו טרור בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אנחנו באמת יותר טובים (הייתי מעדיף להשתמש במילה עליונים אבל זה לא לפורום הזה) ::)

למה יותר טובים?

אל תסתכל על ערבים בעזה ששם באמת עם כל העוני הם חיים בלי תנאי מחייה בסיסיים ככה שזה משפיע על אנשים..

תסתכל למשל במדינות אחרות, שערבים הם אזרחים רגילים...אנשים נורמלים שמקיימים חיים נורמלים(משפחה, עבודה, בילויים...חיים נורמלים לגמרי), למה בדיוק אנחנו יותר טובים מהם?

אתם בעצם עושים הכללה של מליארדי אנשים(הערבים) כאילו זה בנאדם אחד או שכולם אותו דבר.

אנחנו יותר טובים מהקיצוניים והרוצחים שבהם זה ברור...אבל לא כל ערבי הוא מחבל.

וכשאני אומר שצריך להבין את הראש של החמאס אני ממש לא מתכוון ללהסכים איתם...אני מתכוון שצריך להבין את הראש של מי שאתה נלחם בו. כמו שחוקר במשטרה צריך ללמוד קרימינולוגיה - ככה גם צריך להבין את הראש של מנהיגי החמאס כשנלחמים בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזה יש כ1.5 מיליון תושבים, ובתחילת עופרת יצוקה ראיתי באיזה כתבה בYNET שכנראה יש בערך 15 אלף חמאסניקים(ואל תשכח שהמספר הזה הצטמצם במבצע עופרת יצוקה...גם חוסלו וגם פורסם שכנראה יש להם בעיות של הרבה עריקים), ככה שאפילו אם זה המספר שנשאר עד עכשיו זה 1%.

מאיפה הרעיון הזה של 50%?

תיקרא מה שרשמתי :אני רשמתי שכ 50 % מאוכלוסית עזה הם תומכי חמאס ולא חמאסניקים . ולדעתי כל מי שתומך בחמאס צריך להגיד שלום לאללה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקרא מה שרשמתי :אני רשמתי שכ 50 % מאוכלוסית עזה הם תומכי חמאס ולא חמאסניקים . ולדעתי כל מי שתומך בחמאס צריך להגיד שלום לאללה .

איך אתה יודע? :kopfpatsch:

ושתשלח בן אדם להגיד שלום לאללה איך תדע אם הוא תומך חמאס או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאני אומר שצריך להבין את הראש של החמאס אני ממש לא מתכוון ללהסכים איתם...אני מתכוון שצריך להבין את הראש של מי שאתה נלחם בו. כמו שחוקר במשטרה צריך ללמוד קרימינולוגיה - ככה גם צריך להבין את הראש של מנהיגי החמאס כשנלחמים בהם.

אנחנו צריכים לשבור את הראש של מי שנילחם בנו ורוצח אותנו ומפעיל טרור פחדני לעומתנו - לא להבין :bash:

מערכת היחסים היא בין אוייבים ולא כמו שוטר לגנב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו צריכים לשבור את הראש של מי שנילחם בנו ורוצח אותנו ומפעיל טרור פחדני לעומתנו - לא להבין :bash:

מערכת היחסים היא בין אוייבים ולא כמו שוטר לגנב !

הדרך היעילה ביותר להביס את האויב שלך היא ע"י הבנה של צורת הפעולה שלו ושימוש בכלים שלו נגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היעילה להבין דבר היא בין היתר ע"י פירוקו לגורמים

כן כך הייתי עושה לטלפונים בבית שהייתי ילד קטן אז מה הבעייה לעשות אותו דבר לחמאס עכשיו שאני (ואתם) ילד גדול ;D

איך אתה יודע? :kopfpatsch:

ושתשלח בן אדם להגיד שלום לאללה איך תדע אם הוא תומך חמאס או לא?

למה להיתעסק בשטויות האלה גם כך 2\1 מהאנשים שתהרוג שם על בטוח יהיו תומכי חמאס , כל החצי השני זה כבר בידיי המודעין שלנו , אגב לדעתי כל עוד אתה לא הורג נשים וילדים (למרות שלדעתי צריך גם להרוג את הילדים כמה שזה נשמע רע ומחריד כי הילדים האלה אחרי כל מה שהם ראו יהפכו להיות תומכי טרור מובהקים ,אז עדיף לתת תרופה למכה )אין בעייה עם זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היעילה להבין דבר היא בין היתר ע"י פירוקו לגורמים

כי פירוק לגורמים של ארגוני הטרור בלבנון' date=' אפגניסטן ועיראק עזרו?

אם אתה מפרק משהו כדי להבין אותו, אתה צריך לדעת להרכיב אותו מחדש. אף אחד לא מחזיק בנוסחת הקסם לפירוק ארגוני הטרור והקמת ממשלה חלופית וטובה יותר.

למה להיתעסק בשטויות האלה גם כך 2\1 מהאנשים שתהרוג שם על בטוח יהיו תומכי חמאס , כל החצי השני זה כבר בידיי המודעין שלנו , אגב לדעתי כל עוד אתה לא הורג נשים וילדים (למרות שלדעתי צריך גם להרוג את הילדים כמה שזה נשמע רע ומחריד כי הילדים האלה אחרי כל מה שהם ראו יהפכו להיות תומכי טרור מובהקים ,אז עדיף לתת תרופה למכה )אין בעייה עם זה .

סתם שאלה, אתה יודע למה אותם אנשים תמכו בחמאס? אני ארמוז לך: עוני, תסכול, והרבה הבטחות (מזכיר מישהו?).

האם אותם אנשים תומכים גם היום בחמאס? אני לא בטוח (למרות שיש אחרים שלא תמכו בעבר והיום כן), ולמען האמת, אני די בטח שאף אחד לא באמת יודע. אל תשכח שזו דיקטטורה, כלומר, אם העונש על שיתוף פעולה עם גורמים אנטי-חמאסניקים (כולל פת"ח) הוא מוות, ואותו פעיל החליט בבוקר שלומר "אני מעדיף את פת"ח" זה שיתוף פעולה עם פת"ח וחתירה נגד החמאס, זה יגמר לכל הפחות בכדורים בידיים וברגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כך הייתי עושה לטלפונים בבית שהייתי ילד קטן אז מה הבעייה לעשות אותו דבר לחמאס עכשיו שאני (ואתם) ילד גדול ;D

בהצלחה :lol::screwy:

נראה לך שאם זה היה אפשרי לא היו מורידים כבר את כל החמאס?

זה לא בדיוק כמו לפרק טלפון...

בשביל להוריד את כל החמאס בזמן קצר יחסית צריך אחת מ2 האפשרויות:

1. להשמיד את כל עזה

זה אומר משהו שמאוד פשוט לעשות, הזמן שלוקח לבצע את זה זה הזמן של הטיסה לעזה, ואין ממש סיכון בחיי ישראלים.

התוצאה: רצח של כמעט 1.5 מיליון אנשים חפים מפשע(מזכיר לך משהו, רצח של מיליונים חפים מפשע?), מה שיגרום לישראל לאבד את כל התמיכה מכל מדינות העולם ושבערך כל העולם ישנא אותנו, ויכול מאוד להיות שתחל מלחמת עולם שלישית, שבה ככל הנראה תושמד. מה לעשות, אפילו הצבא הכי חזק בעולם לא יוכל להתמודד עם מליארדי אנשים(ערבים), וצה"ל כבר ממש לא יהיה חזק בלי התמיכה של ארה"ב.

2. מלחמה בעזה, משהו בסגנון מבצע עופרת יצוקה...רק שיהיה הרבה יותר ארוך, יהיה צריך כניסה קרקעית גדולה מאוד - מה שיוביל להרבה יותר חיילים הרוגים, חמאס לא יפסיקו לנסות לשלוח מחבלים(ומן הסתם יהיו גם הצלחות..ויהיו הרבה פיגועים), סביר להניח שגם חיזבאללה לא ישבו בשקט ותיהיה עוד מלחמה גם בעזה וגם בלבנון...בקיצור: הרבה מאוד הרוגים ישראלים, סיכוי קטן להצליח באמת לחסל את כל חמאס, החלשת הכוח של צה"ל והרבה יותר שנאה בעולם כלפי .

בקיצור..צא מהסרט שאתה חי בו, ותתחיל להסתכל על המציאות.

אם היו יכולים להוריד את כל חמאס כל כך בקלות...מן הסתם כבר היו עושים את זה.

במלחמה כזאת אי אפשר רק להשתמש בכוח בלי לחשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד את החמאס ע"י זה שתחזק את עצמך - השמאל מחליש את

ממש כמו ההבכי הקולני בתקשורת לשחרור החייל רק מעלה את המחיר שלו .

ואני אינני מעוניין להבין את החמאס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...