עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מזכיר את הסיפור עם אריק שרון ,שבית המשפט אסר עליו להיות שר ביטחון בעקבות מלחמת לבנון הראשונה וטבח סאברה ושאתילה ובסוף שרון חזר ובגדול

בתור שר התשתיות ומאוחר יותר כראש הממשלה.

אביגדור ליברמן הוא אדם מאוד פיקח ,פרגמאטי,ממוקד מטרה, סבלני ,והרבה פחות קיצוני מהרושם שהוא עושה,מי שלא ירצה אותו כשר הפנים יקבל אותו

כשר הביטחון\שר האוצר\שר החוץ ויותר מאוחר כראש הממשלה (אמן).

לא תעזור שום דמגוגיה זולה של עיתונאים שמאלניים וספינים תקשורתיים של מר"צ\עבודה\קדימה להכפיש אותו.

לא ביבי ולא לבני יסכימו לתת לליברמן את תיק הביטחון וסביר מאד להניח שגם לא את תיק החוץ. בהנחה שש"ס תישאר באופוזיציה(אמן) אני מהמר על תיקי האוצר, הדת, קליטת עלייה ותשתיות/תחבורה בנוסף לעוד כמה משרדים נמוכי דרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התערבות לא הוגנת. אני אומר שיש סיכוי טוב, לא שבוודאות תהיה תקיפה.

ואיך אפשר לבחון "סיכוי טוב" במבחן המציאות?

לא רוצה להשמע שובניסט אבל...

סעעעעמווווו ערסססס אשה ראש ממשלה

לפחות שיהיה לה שפם גולדה או משהו

א. רוב הסיכויים הם שלבני לא תהיה רוה"מ

ב. לא רוצה להישמע שוביניסט, אבל נשמע לא רק שוביניסט, אלא אחד שמרביץ לאשתו או משהו כזה. כל הכבוד!

עריכה: האם יש סיכוי לממשלת ליכוד-קדימה-עבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעולם לא קרה, אבל בעיקרון - בחירות חדשות.

למה שביבי יבלע את האגו? כפי שזה נראה עכשיו יש לו סיכוי גדול יותר להקים ממשלה. למה להתפשר על תיק כלשהו?

קרא שוב את דבריי - ביבי, ישי וליברמן הם בעלי אגו עצום ולא יהיו מוכנים לוותר על תיקים בשביל משהו שנקרא "טובת מדינת ישראל". ש"ס הלכו לבחירות השנה כי הם לא קיבלו תוספת של מיליארד ש"ח לקצבאות ילדים וישיבות, למה אתה חושב שעכשיו הם יוותרו על הכסף הזה ועל תיק עם סטטוס גבוה?

אתה יודע מה יקרה אם ש"ס יקבלו את מה שהם רוצים מביבי? ליברמן יבקש משהו שכמובן יהיה שווה ערך מבחינה תקציבית. לא יקבל? בחירות. יקבל? חור תקציבי נוסף של מיליארד ש"ח נוספים וזה רק ההתחלה... אחרי זמן קצר ליברמן ינסה לקדם את ברית הזוגיות וש"ס ינסו באותו זמן להעביר חוק שאוסר לחלוטין על נישואים אזרחיים, איך בדיוק שתי המפלגות הללו יוכלו לשבת בממשלה אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה מר. דן הדוקטורט שלנו הכל יודע יכול אנערף....

הבנתי כבר שצריך ממשלת אחדות, אבל האמירות יכולות להשתנות, הן עדיין לא חתומות בשום מקום.

הבנו טוב מאוד שהוא יודע לטפל בערבים, אבל זה רק יוביל לצרות.

ליברמן יכול פשוט לקחת את "כל" קופת המדינה (כן כן, אותו כסף שאתה משלם למדינה) ופשוט להשקיע אותו במלחמות ולשכוח בכלל מנושאי הכלכלה וכל השאר.... הוא רואה רק מוות בעיניים, מוות לערבים.

מעולם לא שמעתי אותו מדבר על הכלכלה והחינוך.

תקשיב, ילד, קח תאופנוע 125 פשע רשע קסדה רצאכ ותתקע באיזה קיר.

אתה מדבר שטויות בקצב אקספוננציאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אפשר לבחון "סיכוי טוב" במבחן המציאות?

אי אפשר, אבל אם אתה רוצה להתערב שאיראן לא תצייץ במקרה של תקיפה ישראלית אני מוכן.

קרא שוב את דבריי - ביבי, ישי וליברמן הם בעלי אגו עצום ולא יהיו מוכנים לוותר על תיקים בשביל משהו שנקרא "טובת מדינת ישראל". ש"ס הלכו לבחירות השנה כי הם לא קיבלו תוספת של מיליארד ש"ח לקצבאות ילדים וישיבות, למה אתה חושב שעכשיו הם יוותרו על הכסף הזה ועל תיק עם סטטוס גבוה?

אתה יודע מה יקרה אם ש"ס יקבלו את מה שהם רוצים מביבי? ליברמן יבקש משהו שכמובן יהיה שווה ערך מבחינה תקציבית. לא יקבל? בחירות. יקבל? חור תקציבי נוסף של מיליארד ש"ח נוספים וזה רק ההתחלה... אחרי זמן קצר ליברמן ינסה לקדם את ברית הזוגיות וש"ס ינסו באותו זמן להעביר חוק שאוסר לחלוטין על נישואים אזרחיים, איך בדיוק שתי המפלגות הללו יוכלו לשבת בממשלה אחת?

הן לא יוכלו וליברמן כבר זרק רמז עבה מאד לביבי שהוא לא ישב עם ש"ס בקואליציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מצליחים, הולכים שוב לבחירות

אבל זה קצת מטופש, למה שהתוצאות יהיו שונות אם כל התנאים נשארים כמו שהם?

אני מניח שזה יכול לשנות דעה של מתנדנדים, למשל כאלה שהצביעו ליברמן במקום ליכוד, ועכשיו רואים שזה עלול להביא את קדימה לשלטון אז הם יחזרו לליכוד, אבל בגדול החלוקה עדיין תהיה פחות או יותר אותו דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, אבל אם אתה רוצה להתערב שאיראן לא תצייץ במקרה של תקיפה ישראלית אני מוכן.

מוכן להתערב על זה בכיף.

אני חושב שיש שני תסריטים אפשריים של תגובת תגמול איראנית אם תתקוף:

1. הפעלה מסיבית של סוריה, חיזבאללה וחמאס

2. האמור לעיל + התקפות טילים

אין לי בעיה "להתערב" על זה, אבל שוב, אני בספק שבכלל תבוא פעולה ישראלית, ולכן ההתערבות הזו טיפה ריקה מתוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.. אם נניח שגם ביבי לא יצליח להרכיב קואליציה (למרות שהוא בכלל לא חייב את ש"ס), ולבני כמובן שלא, מה קורה?

אם גם ביבי בא לנשיא כמו שלבני באה אליו לפני כמה חודשים, ואומר לו "שמע, התייאשתי. לא מצליח", מה קורה?

כולכם שכחתם אבל נשיא המדינה- פרס הוא איש פוליטי יוצא חלציה של תנועת קדימה ובשר מבשרה.

העובדה שלליבני יש את מספר המנדטים הרב ביותר לכאורה,גם אם מדובר בפער של 1 עד 2 מנדטים תאפשר לו להטיל את הרכבת הממשלה על ליבני.

אבל לאור תמיכתו של ליברמן בנתניהו אני לא רואה שום אפשרות שהיא תצליח לעשות את מה שהיא לא הצליחה לעשות רק לפני מספר חודשים.

כך שהאפשרות הריאלית ביותר לנוכח האיומים הקיומיים (ראו את הטקסט בחתימה שלי למטה) היא ממשלת אחדות.

עם כל הכבוד לאובמה,גם אם הפטפטן יסרב לפרוזדור אווירי מעל עירק בדרך לתקיפת איראן ,עדיין לישראל יש מספר אפשריות להשמיד את מתקני הגרעין

גם ללא שום שיתוף פעולה מצד ארצות הברית.

אין כאן בכלל שום מקום לגינונים דיפלומטיים,כשמצמידים לך סכין ואין עלייך בהישג יד,אז גם אם זה לא ספורטיבי ובהעדר ברירה אחרת ,

אתה תדחוף את אצבעותייך לתוך עיניי האויב על מנת לפגוע במוחו או לפחות לעקור את עיניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה יכול לשנות דעה של מתנדנדים, למשל כאלה שהצביעו ליברמן במקום ליכוד, ועכשיו רואים שזה עלול להביא את קדימה לשלטון אז הם יחזרו לליכוד, אבל בגדול החלוקה עדיין תהיה פחות או יותר אותו דבר..

לא בדיוק. בכל זאת זה אומר עוד חודשיים לפחות של הממשלה הנוכחית. חוץ מזה מצביעים למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה עשויים לשנות את קולם, שלא לדבר על אחוז ההצבעה הנמוך, שעשוי להשתנות (תומכי ליכוד שנשארו בבית בגלל מזה"א ו"הניצחון"הצפוי כו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, ילד, קח תאופנוע 125 פשע רשע קסדה רצאכ ותתקע באיזה קיר.

אתה מדבר שטויות בקצב אקספוננציאלי.

תרד מהעץ שאתה יושב עליו חתיכת אידיוט.

זאת דעתי בלבד וככה אני רואה את השקפתו.

אם זה לא נראה לך, קח את ה*** שלך ועוף מפה על טיל.

(שב בפינה ותחשוב על מה שאמרת, יש צורת דיבור קודם כל).

שנית, תעלה עוד... אין לי 125...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך רעיון יותר טוב? כמובן שהאופציה האידיאלית תהיה לחזור לשיטת הצבעה של 2 פתקים אבל מן הסתם לבחירות הנוכחיות זה לא רלוונטי.

חוק יסוד הממשלה אומר שהנשיא יכול להטיל(לאחר התייעצות) את מלאכת הרכבת הממשלה על כל חבר כנסת שמוכן לכך או להודיע ליו"ר הכנסת שהוא לא רואה אפשרות להרכיב ממשלה ואז הולכים לבחירות.

כולכם שכחתם אבל נשיא המדינה- פרס הוא איש פוליטי יוצא חלציה של תנועת קדימה ובשר מבשרה.

העובדה שלליבני יש את מספר המנדטים הרב ביותר לכאורה,גם אם מדובר בפער של 1 עד 2 מנדטים תאפשר לו להטיל את הרכבת הממשלה על ליבני.

אבל לאור תמיכתו של ליברמן בנתניהו אני לא רואה שום אפשרות שהיא תצליח לעשות את מה שהיא לא הצליחה לעשות רק לפני מספר חודשים.

כך שהאפשרות הריאלית ביותר לנוכח האיומים הקיומיים (ראו את הטקסט בחתימה שלי למטה) היא ממשלת אחדות.

עם כל הכבוד לאובמה,גם אם הפטפטן יסרב לפרוזדור אווירי מעל עירק בדרך לתקיפת איראן ,עדיין לישראל יש מספר אפשריות להשמיד את מתקני הגרעין

גם ללא שום שיתוף פעולה מצד ארצות הברית.

אין כאן בכלל שום מקום לגינונים דיפלומטיים,כשמצמידים לך סכין ואין עלייך בהישג יד,אז גם אם זה לא ספורטיבי ובהעדר ברירה אחרת ,

אתה תדחוף את אצבעותייך לתוך עיניי האויב על מנת לפגוע במוחו או לפחות לעקור את עיניו.

אתה חי בסרט. אין ספק שללבני יהיה קשה מאד להרכיב ממשלה, אבל גם לביבי. כדי שביבי ירכיב ממשלה הוא יצטרך או את העבודה או את קדימה, ליברמן לא יסכים לשבת עם ש"ס וגם אם כן ביבי יעדיף אפשרות אחרת כי הוא יודע שממשלה כזאת תהיה מאד נפיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. בכל זאת זה אומר עוד חודשיים לפחות של הממשלה הנוכחית. חוץ מזה מצביעים למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה עשויים לשנות את קולם, שלא לדבר על אחוז ההצבעה הנמוך, שעשוי להשתנות (תומכי ליכוד שנשארו בבית בגלל מזה"א ו"הניצחון"הצפוי כו')

כן אבל העיקרון הוא שזה הכל ספקולציות. בסופו של דבר מדובר באותה אפשרות בחירה.

זה לא כמו "שלב גמר שובר שיויון" בתחרות בין שני הענקים, שמתחרים אחד מול השני על המקום הראשון (כלומר - בחירות של קדימה VS הליכוד, בלבד), אלא פשוט שידור חוזר של אותו דבר בדיוק..

האם במצב כזה קימת אופציה לשינוי שיטת הבחירות (העלאת אחוז החסימה ודברים מהסוג הזה), שתוכל להיכנס לתוקף כבר בחודשיים שבהם הממשלה הנוכחית ממשיכה לכהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...