עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=/1/1433496

אני מקווה שהתמונה העגומה הזו תשתנה בספירת הקולות הממשית, עוד קדנציה עם נבחרת המושחתים, והפעם בראשות גברת ציפי "אין לי נוכחות בגרוש" לבני תוביל את המדינה הזו לאבדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפי מה שהבנתי, יכול להיות שגם אם קדימה תוביל, יש מצב לא רע שביבי בסוף יהיה ראש הממשלה וירכיב קואליציה.

איזה אסון, איך העם המטומטם הזה לא לומד?

שיש לך אחוזי הצבעה של 60% בקושי, וטונות מתומכי הליכוד יושבים בבית בגלל הגשם, דבר כזה יכול לקרות.

בכל מקרה, אני ממליץ לכם לצאת לטיולים בגולן בקרוב, ולצלם כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, יכול להיות שגם אם קדימה תוביל, יש מצב לא רע שביבי בסוף יהיה ראש הממשלה וירכיב קואליציה.שיש לך אחוזי הצבעה של 60% בקושי, וטונות מתומכי הליכוד יושבים בבית בגלל הגשם, דבר כזה יכול לקרות.

בכל מקרה, אני ממליץ לכם לצאת לטיולים בגולן בקרוב, ולצלם כמה שיותר.

אוי, אני פשוט מדמיין תומכי ליכוד שיושבים בבית ואומרים "עזוב, הוא במילא ינצח, בשביל מה להרטב?", בא לי להעיף להם סטירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תתבגרו כבר עם התגובות האלה.

בשורה התחתונה גם הימין וגם השמאל יודעים אילו ויתורים צריכים לעשות כדי שיהיו פה סיכוי לשקט.

ואל תשלו את עצמכם לארץ השלמה תחת שלטון הימין, להזכירכם בגין החזיר את סיני, ביבי הצביע בעד ההתנתקות וליברמן כבר הצהיר

שצריך להעביר שכונות במזרח ירושלים לשליטת הפלסטינאים.

השאלה היא רק אם זה יקרה בעתיד הנראה לעין או הרבה מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה.

השכונות במזרח ירושלים גם ככה תחת שליטה פלסטינית. מתי ראית אדם שפוי דורך שם לאחרונה?

לגבי ההתנתקות- הרעיון, במקור, לא רע. הביצוע- גרוע מאוד. (אותו דבר לגבי היציאה מלבנון)

ולגבי החזרת סיני- אתה זוכר כמה שנים הגבול שלנו כבר שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי החזרת סיני- אתה זוכר כמה שנים הגבול שלנו כבר שקט?

זו בדויק הנקודה, שטחים תמורת שלום וגם בימין יודעים את זה.

זה מה שהיו צריכים לעשות בעזה, שגם לפי דעתי היינו צריכים לצאת משם, אבל אך ורק בהסכם ולא כפי שקרה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...