עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מי אמר לך שהוא התכוון ללוחית רישוי? הוא אמר "לוחית", הכוונה לשלט שרשום עליו "נהג חדש" ותלוי על החלון האחורי.

מצטער אני אופנוען, אני לא מכיר את הדבר הזה. :smile1:

עזוב, NuNaTaK, תן לו להתחכם אם זה גורם לו להרגיש טוב יותר עם עצמו...

לקחתם את מה שאמרתי יותר מידיי ללב.... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם קדימה תבלע את האגו ותציע רוטציה. עם אופציית ממשלת ימין, לא נראה לי שהליכוד יתפשר על פחות

ללבני אין בעיית אגו ואין לה בעיה להציע ממשלת אחדות. לביבי, לעומת זאת, קיימת בעיית אגו קשה והוא רואה את עצמו כראש ממשלה ולדעתי הוא יהיה מוכן ללכת שוב לבחירות העיקר כדי שהוא יהיה ראש ממשלה לבדו.

בנוסף לכך אני לא רואה איך ממשלה של ליכוד/ישראל ביתנו/ש"ס תתפקד בצורה תקינה לאורך זמן - אלי ישי רוצה את תפקיד שר הפנים וזאת כאשר גם ליברמן וגם בכירים בליכוד רוצים את אותו תפקיד (סילבן שלום, גדעון סער ועוד כמה חבר'ה). ולא מדובר רק על התיק הזה, הדרישה של ש"ס תהיה לפחות שני תיקים וליברמן ידרוש לפחות 3 תיקים כאשר אחד מהם יהיה תיק גדול. ביבי מצידו יהיה חייב לתגמל את אנשיו כך שהוא תקוע במלכוד בעייתי מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות אמת(26%): (בסוגריים: +- הערכה שלי למס' מנדטים)

קדימה - 22.7% (30 מנדטים)

הליכוד - 21.7% (28 מנדטים)

ישראל ביתנו - 13.1% (17 מנדטים)

העבודה - 10.3% (14 מנדטים)

ש"ס - 9.5% (13 מנדטים)

מרצ - 3.2% (5 מנדטים)

הבית היהודי - 2.7% (5 מנדטים)

רע"מ תע"ל - 2.5% (4 מנדטים)

חד"ש - 2.1% (4 מנדטים)

אני מאד מרוצה שבל"ד לא עברו את אחוז החסימה, רק חבל על מימד.

ופול גז, תשכח מממשלת אחדות בראשות לבני. היא יכולה להיות ראש ממשלה רק אם פרס יתן לה להרכיב קואליציה וליברמן יחבור לקדימה או ברוטציה עם ביבי.

תמיד מחייך - אני לא מאמין שליברמן יסכים לשבת עם ש"ס בקואליציה, בגלל זה יש סיכוי קטן שהוא יחבור ללבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר לוחית רישוי של נהג חדש. ::):cool2:

אל תהייה כל כך בטוח, רוב הקלפים נמצאים אצל לבני (או לפחות הג'וקרים). ;D

זאת יכולה להיות אופצייה דיי נחמדה, שכמובן בראשה נמצאת ציפי לבני. :)

העיקר שהרוח תהייה בכיוון של שלום וחיזוק הכלכלה.

תגיד,אתה בכלל מקשיב למה שאתה אומר?

או שהחלטת להשלות את עצמך עד הסוף.....או שפשוט יצאת לגמרי מדעתך.

אני חוזר ואומר ליברמן הודיע קבל עם ועדה (לאנלפאבתים כאן -המשמעות היא בפומבי) על תמיכתו הרשמית בנתניהו.

עכשיו היות ויש לך בעיות באלגברה בסיסית של כיתה א',אתה מוזמן לקחת מחשב כיס פשוט ולחבר כמו טמבל את מספר המנדטים של מפלגות הימין.

אם לא הגעת למסקנה הבלתי נמנעת ,אז הדרך היחידה שנשארה לך זה לחפש בית ספר יסודי ולהירשם לכיתה א'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא"לט הייתה החלטה של בית משפט שליברמן לא יוכל לכהן כשר הפנים ובעוד כמה תפקידים בכירים עד שהחקירה נגדו תסתיים מטעמים ניגוד אינטרסים.

לגבי התוצאות, ככלב השב אל כיאו, כסיל שונ?ה באיוולתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכך אני לא רואה איך ממשלה של ליכוד/ישראל ביתנו/ש"ס תתפקד בצורה תקינה לאורך זמן - אלי ישי רוצה את תפקיד שר הפנים וזאת כאשר גם ליברמן וגם בכירים בליכוד רוצים את אותו תפקיד (סילבן שלום' date=' גדעון סער ועוד כמה חבר'ה). ולא מדובר רק על התיק הזה, הדרישה של ש"ס תהיה לפחות שני תיקים וליברמן ידרוש לפחות 3 תיקים כאשר אחד מהם יהיה תיק גדול. ביבי מצידו יהיה חייב לתגמל את אנשיו כך שהוא תקוע במלכוד בעייתי מאוד...

[/quote']

סתם שאלה.. אם נניח שגם ביבי לא יצליח להרכיב קואליציה (למרות שהוא בכלל לא חייב את ש"ס), ולבני כמובן שלא, מה קורה?

אם גם ביבי בא לנשיא כמו שלבני באה אליו לפני כמה חודשים, ואומר לו "שמע, התייאשתי. לא מצליח", מה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד לא אתפלא אם צה"ל יתקוף באיראן כבר בימים הקרובים.

אני בספק.

אבל, שים לב שלא אמרתי שלא תהיה תקיפה באירן(או משהו דומה לה), אלא שאם תהיה - תהיה בטוח שארה"ב תדע מזה.

זה נשיא חדש, ורוה"מ צריך להתחבב עליו טיפה קודם לפני שהוא זורק אותו ככה לאש.

בוא נעשה התערבות e-penis.

אני אומר, בחודש הקרוב אין סיכוי לתקיפה ישראלית באירן.

אתה אומר שכן.

המנצח זוכה בהמון e-penis.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.. אם נניח שגם ביבי לא יצליח להרכיב קואליציה (למרות שהוא בכלל לא חייב את ש"ס), ולבני כמובן שלא, מה קורה?

אם גם ביבי בא לנשיא כמו שלבני באה אליו לפני כמה חודשים, ואומר לו "שמע, התייאשתי. לא מצליח", מה קורה?

אם לא מצליחים, הולכים שוב לבחירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעולם לא קרה, אבל בעיקרון - בחירות חדשות.

למה שביבי יבלע את האגו? כפי שזה נראה עכשיו יש לו סיכוי גדול יותר להקים ממשלה. למה להתפשר על תיק כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא"לט הייתה החלטה של בית משפט שליברמן לא יוכל לכהן כשר הפנים ובעוד כמה תפקידים בכירים עד שהחקירה נגדו תסתיים מטעמים ניגוד אינטרסים.

מזכיר את הסיפור עם אריק שרון ,שבית המשפט אסר עליו להיות שר ביטחון בעקבות מלחמת לבנון הראשונה וטבח סאברה ושאתילה ובסוף שרון חזר ובגדול

בתור שר התשתיות ומאוחר יותר כראש הממשלה.

אביגדור ליברמן הוא אדם מאוד פיקח ,פרגמאטי,ממוקד מטרה, סבלני ,והרבה פחות קיצוני מהרושם שהוא עושה,מי שלא ירצה אותו כשר הפנים יקבל אותו

כשר הביטחון\שר האוצר\שר החוץ ויותר מאוחר כראש הממשלה (אמן).

לא תעזור שום דמגוגיה זולה של עיתונאים שמאלניים וספינים תקשורתיים של מר"צ\עבודה\קדימה להכפיש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד,אתה בכלל מקשיב למה שאתה אומר?

או שהחלטת להשלות את עצמך עד הסוף.....או שפשוט יצאת לגמרי מדעתך.

אני חוזר ואומר ליברמן הודיע קבל עם ועדה (לאנלפאבתים כאן -המשמעות היא בפומבי) על תמיכתו הרשמית בנתניהו.

עכשיו היות ויש לך בעיות באלגברה בסיסית של כיתה א',אתה מוזמן לקחת מחשב כיס פשוט ולחבר כמו טמבל את מספר המנדטים של מפלגות הימין.

אם לא הגעת למסקנה הבלתי נמנעת ,אז הדרך היחידה שנשארה לך זה לחפש בית ספר יסודי ולהירשם לכיתה א'……

סליחה מר. דן הדוקטורט שלנו הכל יודע יכול אנערף....

הבנתי כבר שצריך ממשלת אחדות, אבל האמירות יכולות להשתנות, הן עדיין לא חתומות בשום מקום.

מזכיר את הסיפור עם אריק שרון ,שבית המשפט אסר עליו להיות שר ביטחון בעקבות מלחמת לבנון הראשונה וטבח סאברה ושאתילה ובסוף שרון חזר ובגדול

בתור שר התשתיות ומאוחר יותר כראש הממשלה.

אביגדור ליברמן הוא אדם מאוד פיקח ,פרגמאטי,ממוקד מטרה, סבלני ,והרבה פחות קיצוני מהרושם שהוא עושה,מי שלא ירצה אותו כשר הפנים יקבל אותו

כשר הביטחון\שר האוצר\שר החוץ ויותר מאוחר כראש הממשלה (אמן).

לא תעזור שום דמגוגיה זולה של עיתונאים שמאלניים וספינים תקשורתיים של מר"צ\עבודה\קדימה להכפיש אותו.

הבנו טוב מאוד שהוא יודע לטפל בערבים, אבל זה רק יוביל לצרות.

ליברמן יכול פשוט לקחת את "כל" קופת המדינה (כן כן, אותו כסף שאתה משלם למדינה) ופשוט להשקיע אותו במלחמות ולשכוח בכלל מנושאי הכלכלה וכל השאר.... הוא רואה רק מוות בעיניים, מוות לערבים.

מעולם לא שמעתי אותו מדבר על הכלכלה והחינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...