עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

אם תהיה מתקפה או מלחמה לא תהיה בעיה, כל המפלגות הציוניות יתנו גיבוי מבחוץ.

הבעיה היא "שבשוטף" ממשלת ימין חרדים שתלויה בכל מפלגה לא תוכל לתפקד.

המצב שלה אולי ישתפר מעט עם קולות החיילים, לדעתי בסיום הספירה קדימה/ליכוד/ליברמן/הבית היהודי יקבלו ביחד עוד 3-4 מנדטים

ש"ס/יהדות התורה/ערבים יאבדו את אותם מנדטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכל תלוי באגו של ליבני.

אם היא תשים את האגו בצד, ותצרף את קדימה לקואליציה בראשות הליכוד, תהיה ממשלה טובה.

אחרת, נתניהו ייאלץ להקים ממשלה מתפוררת עם מפלגות קטנטנות, מה שסביר להניח שלא יחזיק הרבה זמן, ובטח שלא יביא להישגים.

העניין הוא כזה - לנתניהו יש אפשרות להיות ראש הממשלה, אם רק ירצה. ההנחה שלי היא, שהוא ירצה להיות ראש ממשלה ולא יוותר.

לליבני אין את הפריבילגיה הזאת - היא לא יכולה להיות ראש ממשלה בכוח.

אני מאמין שגם היא לא תוותר, אבל בסופו של דבר רודפי כיסאות גדולים ממנה במפלגתה יכריעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שביבי יפסיק לחזר וללקק (צר לי על הביטוי אבל אני חושב שהוא הכי מתאים) למפלגות החרדיות והדתיות וילך לשבת עם קדימה וישראל ביתנו ואולי גם העבודה אז אולי סוף סוף תיהיה לנו ממשלה נורמלית אבל לא הוא מעדיף ממשלה ימנית קיצונית וצרה ולהמשיך לתת לחרדים ודתים לסחוט אותו ובתמורה הוא ממשיך בתחנונים ובליקוקים אליהם רק כדי שהממשלה שלו לא תיפול בעתיד. כזאת ממשלה אתם רציתם? ובכן אתם עומדים עכשיו לקבל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע של ללכת לשבת עם ביתנו וקדימה. יש פה שיקול נוסף שכולם התעלמו ממנו וזה העתיד. אם "יבגוד" בש"ס - תהיו בטוחים שהם לא ימליצו עליו לראשות הממשלה פעם הבאה. אני הייתי מאוד מתלהב ממשלה רחבה שתביא לשינוי אמיתי - בתחילה בשיטת הבחירות ובהמשך בניהול מדינה כראוי, אבל אני ממש לא אוהב את הרשימה של קדימה. היא מורכבת ברובה מאידיוטים שנכשלו פעם אחר פעם. מופז? דיכטר? לבנת? איכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדב, לעניות דעתי, גם קדימה וגם ליכוד נכנסו למלכוד פה, והם יצאו ממנו רק ברוטציה, וגם זה בספק. בוחרי קדימה שבחרו בה רק כי היא לא ביבי לא יבחרו בה אם היא תכנס לקואליציה עם הימין הקיצוני (ולצורך העניין גם ליברמן הוא כזה, למרות שהוא ממש לא בנושאים מסוימים). ביבי יהיה רחוק מלהבחר אם הוא יכנס לקואליציה עם הימין, וש"ס בכל מקרה חונקת אותו.

לא משנה איזה קואליציה תרכיב, תהיה שם בעיה קשה מאוד. בכלל, את קדימה צריך לפרק. היא הפרה את האיזון בין העבודה לליכוד ו"בזכות" זה הגענו למצב הנוכחי...

היא מורכבת ברובה מאידיוטים שנכשלו פעם אחר פעם. מופז? דיכטר? לבנת? איכס.

לימור לבנת? קדימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדב, לעניות דעתי, גם קדימה וגם ליכוד נכנסו למלכוד פה, והם יצאו ממנו רק ברוטציה, וגם זה בספק. בוחרי קדימה שבחרו בה רק כי היא לא ביבי לא יבחרו בה אם היא תכנס לקואליציה עם הימין הקיצוני (ולצורך העניין גם ליברמן הוא כזה, למרות שהוא ממש לא בנושאים מסוימים). ביבי יהיה רחוק מלהבחר אם הוא יכנס לקואליציה עם הימין, וש"ס בכל מקרה חונקת אותו.

לא משנה איזה קואליציה תרכיב, תהיה שם בעיה קשה מאוד. בכלל, את קדימה צריך לפרק. היא הפרה את האיזון בין העבודה לליכוד ו"בזכות" זה הגענו למצב הנוכחי...לימור לבנת? קדימה?

אופס, יולי תמיר* :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את קדימה צריך לפרק. היא הפרה את האיזון בין העבודה לליכוד ו"בזכות" זה הגענו למצב הנוכחי...לימור לבנת? קדימה?

את קדימה צריך לפרק רק בגלל שהיא הפרה את האיזון בין העבודה לליכוד??? אתה רציני??

הגענו למצב הנוכחי אך ורק בגללנו לא בגלל קדימה. ישנם כמה סיבות שלמצב הזה העיקרים בניהם הוא הראשון הוא ש 35 אחוז לא הלכו לבחור ואותם אזרחים שלא הלכו לבחור שלא יבכו בעתיד שנית אותם אזרחים שבוחרים במפלגה בעיוורון מוחלט באש ובמים מבלי להתחשב בתוצאות העתידיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אוהב את הרשימה של קדימה. היא מורכבת ברובה מאידיוטים שנכשלו פעם אחר פעם. מופז? דיכטר? לבנת? איכס.

תנסה רוני בר-און, צחי הנגבי, חיים רמון, רוחמה אברהם, ...

קדימה היא "איגוד רודפי הכיסאות".

זה מה שימנע מליבני מלוותר על כיסא ראש הממשלה בקלות, אבל מצד שני יכול לשחק לטובת ביבי, כי יש שם לא מעט שימכרו את המפלגה שלהם בשביל כיסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, יולי תמיר* :P

יולי תמיר בעבודה.

וכן, יש וואחד הבדל בין יולי תמיר לליבנת... לפחות לתמיר אשכרה אכפת מהחינוך ומהמשרד שלו, ולבנת התייחסה אליו כמעמסה.

התכוונתם אולי לרונית תירוש, שהייתה מנכ"לית משרד החינוך בתקופת לבנת, ועכשיו היא בקדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ו ?

וזהו, לא תהיה יותר איראן!

אני בכלל בעד מתקפה כוללת מקדימה באמצעות גרעיני נגד כל מדינה שמאיימת להשמיד אותנו, עוד לפני שתהיה להם בכלל יכולת לממש את האיום שלהם, או להגיב על מתקפה ממוקדת שלנו.

אני מקווה שאתה אוהב ללמוד תורה ולממן ישיבות וכוללים

אני מעדיף לממן ישיבות וכוללים מאשר לשבת בממ"דים ומקלטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...